Kaskjis

Aizsāka Liepaajniece 

Liepaajniece
Kaskjis
20.10.2004 12:11
Pie mums Liepaajaa vispaar neeksistee dermatologs, ja nu vieniigi privaatkliinikaas. Gribeetu zinaat kaa gadus vecam beernam aarsteet kaskji?
Re: Kaskjis
20.10.2004 12:29
Kaðíi jau arî ìimenes ârsts var izârstçt. Nesçdi forumâ, netçrç laiku, òam mazuli un èâpo pie ârsta.
Liepaajniece
Re: Kaskjis
20.10.2004 12:51
Ja es taa vienkaarsi vareetu. Tev te nav Riiga, kur Tu vari aiziet uz jebkuru mediciinas iestaadi. Seit ir savi likumi-negribi gaidiit rindu-maksaa. Veel var izsaukt aatros, bet kas gan kaskim sauc aatros. Pie gimenes aarsta es jau pierakstiijos pagaajuso nedeel, mana rinda pienaaks tikai naakosnedeel. Es jau centos tikt bez rindas, mani visas vecaas vecenes ar visu beernu izeeda no polikliinikas teikdamas ''kaa juus uzdrosinaaties, liizt bez rindas! Mums ir daudz svariigaakas slimiibas par visaadiem kaskiem! Braucat uz Riigu un tur aarsteejaties! Vispaar turaties taalaak ar savu kaskaino beernu!'' Uz maajaam arii izsaucu aarstu pagaajuso nedeel. Taa es vinu gaidu veel liidz sodienai.
Re: Kaskjis
20.10.2004 13:20
Ja izsaucaat maajaas un nenaak- raksties suudziibu iestaades vadiibai. Vai MADEKKI.
iii
Re: Kaskjis
20.10.2004 13:27
Liepâjas 1. poliklînikâ gan ir dermatalogs. Vajag aiziet un apskatîties!!!!!!
Liepaajniece
Re: Kaskjis
20.10.2004 13:38
Liepaajas 1. polikliinikaa pie taa dermatologa vajag pierakstiities vismaz nedeelu ieprieks. bez pieraksta vins prasa 4 ls par viziiti, 2 ls par katraam analiizeem, lai gan beernam liidz 3 gadu vecumam jaabuut pa velti. Neesmu miljonaare, lai maksaatu tik daudz. Tikko esmu atbraukusi no Riigas, kur beernam taisiija nieru operaaciju pa 300 ls
Liepaajniece
Re: Kaskjis
20.10.2004 13:41
Naudu man neviens vaurs arii neaizdos, jo beernam prieks zaaleem esmu jau aizneemusies 200 ls
Re: Kaskjis
20.10.2004 13:41
Beernam taksh par briivu. Kas taa par operaaciju par Ls300?
Liepaajniece
Re: Kaskjis
20.10.2004 14:23
Operaacija gan nebija par briivu. Iedzimta nieru nepietiekamiiba. Ar taadu nieru slimiibu loti biezi iedzimst beerni. Ja laiciigi to izoperee, tad naakotnee tas nedos nekaadas zinas, ka taada slimiiba vispaar ir bijusi. Plus veel beernam truba tagat nierees, par kuras iznemsanu arii jamaksaa liela nauda.
Re: Kaskjis
20.10.2004 14:28
Neesmu dzirdeejusi, ka beerniem par nieru operaacijaam oficiali kaut kas jaamaksaa.
Liepaajniece
Re: Kaskjis
20.10.2004 14:35
Es arii cereeju, ka nebuus jaamaksaa. Liepaajaa man arii neviens neko neteica par maksaasanu, kad atbraucu uz Riigu, tur mani nostaadiija fakta prieksaa.
Tagat man uztrauc kaskis. ko dariit?
iii
Re: Kaskjis
20.10.2004 14:37
nesen pati gâju un domâju, ka jâpierakstâs iepriekð. reìistratûrâ pateica, ka nekas nav jâpierakstâs. var iet uzreiz un rindas kârtîbâ.
Re: Kaskjis
20.10.2004 14:42
Zaales pret kashkji jau vajadzeetu buut bez receptes.Nopeerc un lieto atbilstoshi instrukcijai.Agraak bija sera ziede.Baigaa riebekliiba bet tagad ir jaunas un eertaak lietojamas.
Re: Kaskjis
20.10.2004 14:46
Ko tu tur stâsti b par operâciju jâmaksâ. mans b regulâri vienîbas gatvç apmeklç nefrologu un nodaïâ guï, bija arî runa par operâciju, bet neviens tajâ nodaïâ naudu par to neprasa, bçrnam tas ir bez maksas. Un zâles pçc operâcijâm ja raksta ìimenes ârsts ir praktiski bezmaksas, it seviðíi, ja b. vçl nav 3 gadi, tad pat vispâr nekas nav jâmaksâ. ieskenç èeku, ka maksâji 300 ls , tad noticçsim, vai arî, ej ar to èeku uz MADEKKI. Un ikviens normâls ârsts, vismaz manâ poliklînikâ tâ ir, pirms un pçc pieòemðanas 0,5 stundas pieòem akûtos pacientus. Un kur tu tâ râvi, ka tas ir kaðíis? Varbût tâ ir alerìija pret zâlçm?
Re: Kaskjis
20.10.2004 15:24
Ja droði zini, ka tas ir kaðíis, ieraksti meklçtâjâ kaðíis vai scabie. Redzçsi daudz informâcijas. Ja lasi krievu valodâ aizej uz rambler.ru meklçtâju un tur ieraksti to scabie, bûs informâcija arî par zâlçm, ko var nopirkt pie mums. Pie reizes izlasi aprakstu un pârliecinies, vai tieðâm tu kaut ko nejauc. Pareizi teica ku! ir arî tagad sçra ziede un vçl kaut kâdas citas, aptiekâ zinâs. Tur apstâstîs, kâ lietot, instrukcija ir arî iepakojumâ.
p.s. Tiem, kas neïâva ieiet ar kaðíainu bçrnu pie ârsta, vajadzçja iedot to sîci paturçt klçpî, lai daudz nesprçgâ.
Re: Kaskjis
20.10.2004 15:27
Vispaar pirmo reizi dzirdu taadu uzstaajiibas truukumu- ja es ar beernu atvilktos liidz polikliinikai lai nu tagad kaads babulis pameegjina mani no turienes dabuut prom. Nu nelaizh pa priekshu, pagaida rindaa. Un nav redzeejusi arii aarstu, kas nepienjemtu pienjemshanas laikam beidzoties tos pashus nepierakstiitos.
Re: Kaskjis
20.10.2004 15:35
To uzstâjîbas trûkumu es it kâ saprotu, ir tâdi cilvçki. Es nesaprotu tos rindâ gaidîtâjus, paðiem aplipt nav bail?! Vienreiz jaunîbas dulluma plaukumâ ierados ar sîko, kam bija piemetuðâs kaut kâdas dîvainas pumpas, poliklînikâ pie dermatologa. Protams, ka mani nelaida bez rindas. Teicu, ka varu arî pagaidît, un ka tâ bûs visu mûsu kopçjâ problçma. Vairâk iebildumus nedzirdçju. Zinu, ka nebija pareizi, bet ne no laba prâta tas notika. Mierinâjums bija tas, ka tomçr izrâdîjâs alerìijas pumpiòu sakasîðana un inficçðana, un lipîgi tas nebija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: