adatu terapija

Aizsāka nezina 

nezina
adatu terapija
20.10.2004 12:15
vai kâds ir bijis uz adatu terapiju? man gribçtos zinât, vai tâ tieðâm ir iedarbîga? Es esmu bijusi jau 7 reizes, bet pagaidam bez izmaiòam. Eju, lai stabilizçtu CNS un asinsriti. padalieties godîgi savos iespaidos!

Re: adatu terapija
20.10.2004 13:08
Man tante gaaja. Vinjai saapeeja kaaja- taa kaa no muguras, taa kaa no nerva. Vinjai pashai likaas, ka paliidz. Un tas jau galvenais.
Sandra
Re: adatu terapija
20.10.2004 14:07
Es arii gaaju,daudzas reizes,bet...nekaadas jeegas nebija.Aarsteeju rokai nerva iekaisumu.
Re: adatu terapija
20.10.2004 15:37
Var palîdzçt, bet var ne. Tas atkarîgs arî no tâ, vai ârsts trâpa pareizâ punktâ, vai to punktu kombinâcija atbilst problçmai.
nezina
Re: adatu terapija
20.10.2004 17:06
un ko par delçm variet pateikt? Kâ uz to skatieties, ka ar tâm ârstç?
Re: adatu terapija
20.10.2004 18:50
Adatu terapija ir laba lieta, svariigi tieshaam ir lai aarsts traapa pareizajaa punktaa (to var pats sajust un saprast - ir vai nav).
Deeles arii ljoti labi uzlabo asinsriti un iztiira kapilaarus, Amerikaa plashi pielieto plastikaa, kad pieshuj atpakalj norautus locekljus.
Droshas aarstnieciibas metodes (bez blakneem) ja aarsts ir specializeejies un maaciijies shiis ziniibas!
Re: adatu terapija
20.10.2004 19:11
Galvenais ir ticîba
nezina
Re: adatu terapija
20.10.2004 19:34
paldies par info, es ceru,ka man tas viss tieðâm palîdzçs un drîz bûðu vesela! Lai Jums visiem laba veselîba!
sibilla
Re: adatu terapija
20.10.2004 19:55
Otto, ko tu vienmçr piesauc ticîbu? Kas tev ir pret ticîbu un ticîgajiem? Liecies'vienreiz mierâ!
Re: adatu terapija
20.10.2004 19:57
tieði otradi !!!!!
Ja pacients tis ârstam vai metodei tad ir garantçti rezultçti.
ja eju uz adatu terapiju ar domu, diez vai palîdzçs, tad visticamâk arî nepalîdzçs.
sibilla
Re: adatu terapija
20.10.2004 20:18
Nu kâ tad, nepatîk, ka aizrâda uzreiz apmet kaþoku ))))
Re: adatu terapija
20.10.2004 20:22
Deeles ir diezgan drosha lieta un uz ticiibu nav balstiita.Darbojas uz zinaatniskiem pamatiem:)
Re: adatu terapija
20.10.2004 21:23
Pilniigi piekriitu ku!

Skeptiskais Otto jau paspeeja sasmiiknjaaties un iekost papeedii!
Adatu terapija naak no Austrumiem, un ja paskataas cik viena Kjiina ir liela un tad shii teritorija ir jaanoliek pretii Eiropai, tad laikam tomeer gribi vai negribi jaasaak vismaz respekteet ne-Eirpoas aarstnieciibas metodes!

Veelreiz atkaartoju - abas terapijas ir mediciina, tikai tas, ka biezhi vien nemedikji meegjina ar vinjaam sharlataaneet, nepadara pashas shiis nozares par piileem!

Otto, atljaushos uzshnjaakt,- atceries kas notika ar zinaatnieku un filosofu, kursh pirmais apgalvoja, ka zeme ir apalja un griezhas ap sauli? Tu tagad esi tas, kursh nolincho!
Deeles ir jau sen atklaatas, nu paurkjee informaaciju, ko saka Tavi amata braalji kaut vai Amerikaa!
Re: adatu terapija
20.10.2004 21:35
Godiiguma labad jaasaka ka otto neko sliktu nav teicis par deeleem taapat kaa es neko labu neesmu teicis par adatu teraapiju:)
Re: adatu terapija
20.10.2004 21:51
ku!
Nav jau uzreiz jaapasaka **** vaards, lai sabojaatu visu apetiiti!:)
Labi, precizeeju - Es Tev piekriitu par taam deeleem!
sibilla
Re: adatu terapija
20.10.2004 22:43
Piekrîtu Dusmai,es arî uzðòâcu Otto :(
Re: adatu terapija
21.10.2004 00:29
Nu galîgi garâm. Ja òem vçrâ, ka otto ir praktizçjoðs ârsts, tad pçc definîcijas viòam ir daudz lielâka sajçga par medicînu, nekâ mums kopâ òemtiem. Un ja viòð saka, ka jâtic ârstam un viòa izvçlçtâm metodçm, tad savs pamats tam ir. Ja ies uz adatu terapijas seansu un uzskatîs, ka ârsts ir ðarlatâns, tad tolka tur nebûs ne pa gramu. Ja pret to lietu izturçsies ar LIELU ticîbu pozitîvam iznâkumam, tad pat ja ârstam kas misçsies, rezultâts bûs drîzâk + nekâ -.
Kaut gan, ja grib tad piekasîties var arî durvju stenderei, ne tikai otto.
mjaa
Re: adatu terapija
21.10.2004 09:52

placebo dod uzlaboðanos jebkurai ârstçðanas metodei apmçram par 25-30%
Re: adatu terapija
21.10.2004 11:00
Plant, visu cienju, bet otto ir urologs un aarsti taapat, kaa juristi ir specializeejushies kaadaa shauraakaa jomaa. Protams, vispaareejos vilcienos vinji paarzin visu lauku, bet orienteejaas ar aizsietaam aciim tikai savaa kavdraataa!
Es iesaakumaa gaaju uz adatu terapiju ar domu - nu labi, duriet arii, vismaz taa mani nenoindees! Biju skeptiska kaa skunks, bet njeema uz paliidzeeja!
Taatad mans secinaajums ir taads, ka objektiivas lietas iedarbojas neatkariigi no muusu uztveres!
sibilla
Re: adatu terapija
21.10.2004 11:33
5: Dusma!PIlnîgi piekrîtu!
Re: adatu terapija
21.10.2004 14:01
Dusmiò


Par urologiem un juristiem uzrakstîji tâ , it kâ tâ bûtu diagnoze:)

Tavuprât, ârsti un juristi ir specializçjuðies tikai savâ ðaurâkâ jomâ, un nav spçjîgi racionâli spriest un runât par par lietâm, kas neskar viòu profesionâlâs zinâðanas?!:)

Pati taèu arî esi kâdas "ðaurâkas" jomas pârstâve un orientçjies ne tikai savâ kvadrâtâ, vai tad ne?
Re: adatu terapija
21.10.2004 14:19
Vaiva,

:))) Shiis zinaatnes ir paaraak plashas, lai buutu profesionaalis visos atzaros!
Nu neviens tiesnesis nebuus advokaats un neviens civilists nebuus kriminaalis! Un neviens labs jurists neuznjemsies konsulteet par ne savas jomas teemaam. Vinsh var pateikt pantus, punktus, palasiit par attieciigo teemu un sniegt aptuvenas atbildes!

Tieshi taapat neviens ginekologs nenjemsies opereet sirdi un neviens smadzenju kjirurgs nenejmsies pieshuut norautus locekljus vai opereet vairogdziedzeri. Tapeec jau ir terapeits, kursh suuta pie dazhaadiem aarstiem - speciaalistiem!

Orienteeties un paarzinaat ir divas dazhaadas lietas!
Re: adatu terapija
21.10.2004 14:33
Dusmiò

Visam ko raksti, piekrîtu, bet tev neliekas, ka pârgâji uz citu tçmu- profesionâlo, bet runa jau gâja par profesijas kâ tâdas atbilstîbu vai neatbilstîbu forumâ runâtajam.

Tâtad uzskati, ka foruma mediíi, kas neatbilst uzdotâ jautâjuma specializâijai, nav tiesîgi sniegt atbildes, jo viòu zinâðanas nav pietiekamas , lai piedalîtos padoma sniegðanâ?

Un kâ ar tavâm zinâðanâm?

Neesi mediíis, bet savu viedokli izsaki gandrîz visâs foruma tçmâs.
Re: adatu terapija
21.10.2004 14:41
Ko noziimee nav tiesiigi??? :)
Pls, nepiedzejot manam tekstam astes!!!

Labi, veelreiz un leenaam!:)
Jebkursh shajaa forumaa var daliities ar savu pieredzi vai info par jebkuru teemu, tikai tam ir konsultatiivs/informatiivs raksturs! Un jo vairaak ideju, jo labaak!
Par relatiivi absoluutu/profesionaalu var uzskatiit tikai shauraas specialitaates speciaalista atbildi!
Varbuut esi dzirdeejusi jeedzienu atshkjiriibu - "dokuments" un "informaacija", so, velc paraleeles!

PS Kaadu atbildi gribi sanjemt par manaam zinaashanaam, jebshu tas bija tikai retorisks noraadiijums uz manu vietu?:)
Re: adatu terapija
21.10.2004 14:51
"Par relatiivi absoluutu/profesionaalu var uzskatiit tikai shauraas specialitaates speciaalista atbildi!"?????????
Pçc kâdiem parametriem, ðajâ forumâ varçtu noteikt tieði kuru ðauro medicînas specialitâðu pârstâvjiem bûtu jâizsaka savs, kategorisks viedoklis????
Vçl vakar te par kaðíi sûdzçjâs. Kuram tad bûtu tas padoms jâdot? Alergologam (pumpas, niez), dermatologam (pumpas, niez), dermatovenerologam (pumpas, niez), imunologam (pumpas, niez), infekcionistam (pumpas, niez), pediatram, psihiatram? Droði vien ir vçl kâda specialitâte, kas par niezoðâm pumpâm atbild...
Re: adatu terapija
21.10.2004 14:58
Nu ja neviens no tiem speciem nevar pateikt no kaa taa pumpas ir, tad aciimredzot taas pumpas izraisa kas cits -> jaameklee ceelonji, nevis jaarstee sekas!:)
Es runaaju par relatiivu nevis kategorisku!
Forumaa viss ir tikai variants, ideja; "kategorisks" var buut tikai taada diagnoze, zem kuras aarsts ir uzlicis savu ziegjeli, peec ruupiigas izmekleeshanas!
Re: adatu terapija
21.10.2004 15:02
Lasîju, lasîju, lasîju, lasîju... Tâ arî nesapratu: ochem rech?
Re: adatu terapija
21.10.2004 19:54
Dusmiò

Nerunâ muïíibas, forumâ esi viena no vçrtîgâkajâm padomdevçjâm.

Par tiem juristiem un urologiem - drusku tâ kâ par ðerpu paíçri!

Un neuzskatîsim (arî es), ka taisnîba vienmçr un visur ir mums ,un tikai mums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 22?
Ziņa: