pēkšna temperatūra

Aizsāka Richhh 

pēkšna temperatūra
26.09.2016 00:44
Tātad es esu 25 gadus jauns vīrietis. 185, 80kg. Jau vairāk kā nedēļu parādās neierasta temeratūra 37. Tas notiek vienmēr kad apsēžos uz ilgāku laiku, piemēram pie datora. Sākas tāds karstuma vilnis un ir pagrūti. Guļot temperatūra pazūd. Reizēm gadās ka dur tuvu cirkšna limfmezgliem, vai arī tur tuvāk urīnpūslim. Otrais simptoms ir sāp muskulis pie lāpstiņas, tā kā ar pirkstu tur spiestu. Vai tas varētu būt saistīts ar kādām infekcijām tajā rajonā? Ģimenes ārsts tāds nekāds, vispārējas analīzes tik lika nodot, bet tur viss kārtībā, tikai limfocītu procents paausgtināts, bet absolītie skaitļi normās.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.09.2016 00:45 by Richhh.
Re: pēkšna temperatūra
26.09.2016 08:59
Ieteiktu vēl nodod urīna analīzes. Ja tur viss kārtībā,tad viss ir kārtībā,ar piebildi,ka ģ.ā. ir izčamdījis cirkšņa limfmezglus,un tie nav dikti palielināti.
Re: pēkšna temperatūra
26.09.2016 11:54
Pievienojos Sabirzai.
Jāmācās atšķirt atsevišķu vainu atdalīšana. Piemēram, starpribu nervu iekaisums,muguras spondiloze sākuma stadija. Pārāk lielas statiskas slodzes pie datora. Jāskatās arī prostatas iekaisuma variants,Te japrasa par dzīves veidu . Nakts miegs,ūdens dzeršanas balanss.Es pajautātu par zarnu traktu veselību. Jo pie tās trūkst B gr. vitamīni,kas var izsaukt diskomfortu.Jameklē kopīgi un pacietīgi.Fokalās infekcijas (zobi,haimorīts..).
Lai veselība un miers.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.09.2016 21:38 by Mazdakteris1.
Re: pēkšna temperatūra
26.09.2016 20:14
Paldies par atbildēm. Ģimenes ārste limfmezgliem pat nepievērsa uzmanību. Asins aina normā. Kakla limfmezgli ir lieli, bet tie tādi ir bijuši ir visu mūžu un nesāpīgi. Cirkšņos gan vienkārši daudz mazu limfmezgli. Ģimenes ārss nosūtija pie ķirurga lai tas bauda. Tālāk nezinu...

Dienā diezgan daudz sanāk pie datora sēdēt. Tieši tajā pozīcija ir tā temperatūra. Un mugura man nav taisa. To es zinu. Bet ģimenes ārsts īpaši uz priekšu visu nevirza



Edited 1 time(s). Last edit at 26.09.2016 20:15 by Richhh.
Re: pēkšna temperatūra
26.09.2016 21:20
No sēdēšanas un šķības muguras nevar būt temperatūras.
Re: pēkšna temperatūra
27.09.2016 01:36
To es saprotu. Bet fakts ir tāds ka guļot temperatūras nav. Pasēžot stundiņu uzkāpj temperatūra.
Re: pēkšna temperatūra
27.09.2016 13:33
Izmet termometru un beidz tak vienreiz mekleet visaadas vainas. Ja tev temperatuura buutu 38, tad es saprastu tavus uztraukumus. Temperatuura nav visu laiku konstanta, taa mainaas dienas laikaa, taa pat kaa pulss un spiediens.
Re: pēkšna temperatūra
27.09.2016 13:42
Jāskatās istabas t*,ūdens lietošanas pietiekamiba.Ja nav svīšana ,tad t*celsies.Arī nervu stress.Nevar izslēgt Veģetodistoniju. Nervu pārpūle. Tiešām,jaunam puisim 37* nav traģēdija.
Lai miers un saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 20?
Ziņa: