difterijas pote par ātru

Aizsāka ga 

difterijas pote par ātru
18.10.2016 12:57
Situācija sekojoša. Ģimenes ārsts kaut ko sajauca un iepotēja man šorīt difterijas poti. Iepriekšējā bija 12. gadā. Sanāk 4 gadi starpā. Ārā jau viņu vairs nedabūsi, bet vai tas ir baigi slikti?
Re: difterijas pote par ātru
18.10.2016 20:52
Sīkums, nekam sliktam nevajadzētu būt.
Re: difterijas pote par ātru
24.10.2016 18:04
Vienkārši tuvākās 10 dienas nedot slodzi ( fizisko,emocionālo) organismam. Gaidīsim organisma reakciju Miegs, udens balns.Mēnesi nekādas potes vairs nepotēt. Kaut gan prasās pretgripas potes visiem gudriem cilvēkiem..Man vienam paziņam saasinājās locītavu slimības(Podagra).Kaut gan te bija cita aina. Bija pagājuši entie gadi un Difterijas pote nokavēta.
Kļūda bija,ka viņam tika iepotētas divas potes uzreiz. Pret gripu un Difteriju.Laikam, hronisklam slimniekam ar nieru mazspēju, tas bija par traku.
Vesels cilveks to panestu bez sekām.
Secinājums. Medicīnas darbiniekam un pašam pacientam tomēr ir jāstrāda pec principa- nekaitēt sev un pacientm. Tapēc pļapu lapa Dr.lv , tomēr noder pieredzes apmaiņai.Visu paredzēt nav iespējams.
egle1
Re: difterijas pote par ātru
24.10.2016 19:22
Man pēdējā difterijas pote bija 2007. gadā, toreiz teica revakcinēt pēc 10 gadiem jeb 2017. Ģ.ārsta medmāsas uzstāja, ka vajag tagad, jo cilvēki maz potējoties. Kāds tam sakars ar mani, ka maz potējas, nesapratu, bet parunājot ar ģ.ā tomēr nolēmām pēc gada. Man šķiet, ka tai difterijas potei kaut kāds rīkojums "no augšas", ka ģimenes ārstus ar tām dzenā.
egle1
Re: difterijas pote par ātru
24.10.2016 19:24
Bet par to pret gripas poti es nezinu. Neesmu vakcinācijas pretiniece, bet vakcīna katru gadu man liekas par traku. Ja cilvēks apzinīgi potējas pret gripu katru gadu, sanāk, ka viņš sev iebliež 60 vakcīnas mūža garumā. Nu man liekas par traku.
Gvido
Re: difterijas pote par ātru
24.10.2016 21:00
Gripas vakcīnas katru gadu ir dažādas, tāpēc arī jāpotējas tik bieži:
https://en.wikipedia.org/wiki/Influenza_vaccine#Annual_reformulation
egle1
Re: difterijas pote par ātru
24.10.2016 21:27
Un es to nezināju, ne, ka dažādas. Skaidrs, ka dažādas, bet tomēr vienalga uzskatu par traku potēties katru gadu.
Re: difterijas pote par ātru
25.10.2016 00:04
Gripas vīrusi, nevis vakcīna, ir dažādi, tāpēc jāpotējas katru gadu.
Re: difterijas pote par ātru
25.10.2016 00:05
Līdz ar to dažāda antigēnu struktūra potēs.
Re: difterijas pote par ātru
25.10.2016 01:19
Es labāk uzkožu sīpolus un ķiplokus, nevis potējos pret gripu, kuras paveids nākošziem var nemaz neizpausties :)
Gvido
Re: difterijas pote par ātru
25.10.2016 19:27
kachenite, ja runājam par saaukstēšanos, nevis par gripu, tad no ķiplokiem pat varētu būt jēga:
http://www.cochrane.org/CD006206/ARI_garlic-common-cold
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 12?
Ziņa: