Pleca cīpslas trauma / operācija

Aizsāka Shoulders 

Pleca cīpslas trauma / operācija
02.11.2016 15:10
Labdien,

Esmu saskāries ar situāciju - sporta laikā tika parauta roka, kā rezultātā iedzīvojies sāpošā labajā plecā. Pēc neskaitāmiem izmeklējumiem, kuri neko pamatotu neizskaidroja, galu rezultātā, Magnētiskās rezonanses laikā tika atklāts Supraspinatus cīpslas parciāls lielāko daļu šķiedru plīsums.

Secinājums.

"Bursīts.
Musculus supraspinatus cīpslas parciāls lielāko daļu šķiedru plīsums arī deģeneratīvas izmaiņas, tendinopātija.
Musculus bicepss brachii tenosinovīts, tendinopātija.
AC locītavas deformējošs osteoartrīts."

Ieteikts veikt operāciju - cīpslu atjaunošanai ar implantu palīdzību.

Maza cerība, bet varbūt kāds ir saskāries ar šādu bēdu un ir ieteikumi, alternatīvas vai briestošās izmaksas?
Paldies!
Re: Pleca cīpslas trauma / operācija
02.11.2016 15:41
Man arī treniņā tā supraspiatus cīpsla ir pabojāta. Pildīt vingrojumu "atspiesties uz rokām" vairs nav ieteicams, savādāk- es dzīvoju mierīgi.
No daudziem iemesliem atkarīgs- operēt vai nē. Ārsts Tevi redz klātienē, bildi arī redz- viņš labāk varēs pateikt, kā cits pacients :)
Bezgalīgi ilgi staigāt ar iekaisumu neiesaku- ilgstošs iekaisums arī bojā cīpslas (saites). Sākas cīpslas deģeneratīvas pārmaiņas.
Par operācijas cenu- katrai klīnikai ir savas cenas, traumai var būt nianses...Būs vien pašam jāinteresējas.
Pēc operācijas noteikti vajadzēs fizioterapeitu, lai ātrāk un veiksmīgāk atgrieztos normālā dzīvē. Tas arī ko maksās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: