MR izmeklējums

Aizsāka Kristaps33 

Kristaps33
MR izmeklējums
08.11.2016 14:26
Sveiki, kādi varētu būt simptomi, ja MR izmeklējumā bija rakstītas:
Nedaudz platākas kortikālās rievas pieres un paura daivās konveksitāli
?
Vēlos saprast, vai tie simptomi, kas man ir sakristu ar šo ierakstu MR izmeklējumā.


Paldies!
Vīrtietis, 33/78kg/173
Re: MR izmeklējums
08.11.2016 20:05
Tas neko briesmīgu nenozīmē. Neliela īpatnība.
(Ja grib normālu atbildi, vajag ar/ī simptomus aprakstīt.)
Kristaps33
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 09:57
Dulla galva, vestubilārie traucējumi, līdzsvara traucējumi, miega traucējumi, grūtības izteikties, atmiņas traucējumi u.t.t.
Kristaps33
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 10:12
+sirdsdarbības traucējumi, svīšana patstāvīga, grūtības ievilkt elpu līdz galam, grūtības nožāvāties, pastiprināta matu izkrišana, palēlināta matu un nagu augšana.
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 10:56
Tādai MR atradei no visām sūdzībām var piešūt tikai atmiņas traucējumus. Viss pārējais - veģetātika. Jāatradās neirologam.
Dr. kas
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 13:51
Tas neiroplogs tā pat neko sakarīgu nepalīdzēs.
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 13:57
Psihoterapeits Rudzītis.
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 18:14
Vienreiz IR jāapmeklē neirologs, jo ir slimības, ko neredz MR. Ja neirologs teiks, ka veģetātika, tad, lūdzu, pie psihoterapeita\psihiatra.
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 19:15
Da nu, mani uzsēdināja uz šaibām, nezinu, es teiktu, ka tas nebija veiksmīgs sākums, viņi tāpat kā psihiatri visu šausmīgi bioloģizē.
Re: MR izmeklējums
09.11.2016 21:49
Sūdzības un MR atrade liecina,ka vajag nopietnu konsultāciju pie laba neiroķirurga. Tieši kas atbild par galvas -smadzeņu operācijām.
Tikai P.Stradiņa slimnīca.
Re: MR izmeklējums
10.11.2016 00:51
Neiroķirurgs? Kāpēc? Viņam tur nav nekāda pielikšanas punkta.
Re: MR izmeklējums
10.11.2016 20:39
Sabzira:
Vai tad tā arī ir veģetātika? "...grūtības nožāvāties, pastiprināta matu izkrišana, palēlināta matu un nagu augšana.."



Edited 1 time(s). Last edit at 10.11.2016 20:41 by kachenite.
Re: MR izmeklējums
10.11.2016 22:58
Tāpēc es saku, ka jāapmeklē normāls ārsts kaut vai vienreiz, jāizmeklējas. Slimības mēdz kombinēties, līdzīgas izpausmes var bùt pie dzelzs deficīta,hipotireozes utt.-jāveic klīniskās analīzes. Bet vadoša,cik es saprotu,ir neiroloģ.simptomātika. Ja viss ir kārtībā-lūdzu, ārstēt nervus pie psihiatra\psihoterapeita.
Re: MR izmeklējums
10.11.2016 23:00
Un, starp citu, ir redzēta daudz advancētāka veģetātika par matu izkrišanu, kas tomēr ir subjektīvs simptoms.
Re: MR izmeklējums
11.11.2016 12:30
Uz MR tagad nevar aiziet pat ar ģ.ā. norīkojumu, ir vajadzīgs speicālista, un pēc tam pie tā paša doka atpakaļ. Tā ir loģiska lietu secība bez kādiem mūsu ieteikumiem.

Ja runājam par veģetātikām un somatizāciju, tad atceros kādas neirožu nodaļas dakteres stāstus. Tur nu bija ārprāts. Es nebrīnos, ka vecos laikos šitādiem cilvēkiem dzina ārā ļaunos garus. Matu izkrišana te tiešām ir sīkums. Cilvēks ar to, kas darās viņa galvā, īstenībā spēj sevi nogalināt.

Ja arī ir neiroloģiska simptomātika, "nervu ārstēšana" ir produktīvāka pie psihoterapeita, ja nepieciešams, ar neirologa vai psihiatra izrakstītajiem medikamentiem, bet dažreiz izrādās, ka nav nepieciešams.

Tikai šie pasākumi ir sasodīti dārgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 3?
Ziņa: