Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā

Aizsāka Emma 

Sveiki,

varbūt kāds var padalīties ar info, ja vēlos iziet max daudz pārbaudes, vai var ierakstīties kādā slimnīcā (valsts vai privātā vienalga) un pāris dienās vai nedēļā visu sevi pārbaudīt uz visām iespējamām grāfijām/analīzēm utt?

Paldies!
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
08.11.2016 17:50
Vairākās privātās klīnikās to var izdarīt ambulatori, piem., Premium Medical "Check-up" pārbaudes.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
08.11.2016 19:41
Jebkuras poliklīnikas dienas stacionārā.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
08.11.2016 20:33
Jebkurai poliklīnikai nav visas iekārtas. Tas atkarīgs no tā, ko cilvēks grib un cik var maksāt.

Es esmu pratusi tā sashēmot, ka ļoti daudz norīkojumu savulaik esmu dabūjusi no ģimenes ārsta. Magnētiskā rezonanse tik nebija.
Es vairaak domaaju, kaadu mediciinas iestaadi, kur var iegulties uz 3 dienaam un turpat paarbaudiities, un nestaigaat katru reizi shurpu turpu. Probleemas ar nokljuushanu.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
09.11.2016 10:54
Mūsfienās tāda opcija ir tikai dienas stacionāros. Veseliem cilvēkiem NAV jāguļ slimnīcās.
Sabzira, es neesmu vesela! Tappec veelos noskaidrot kas man kaish, varbuut ir kaads cits izskaidrojums manai VD, varbuut kkas sho pastiprina.
Tad dienas stacionāros var iegulties un visu paarbaudiit vai taapat tikai pa dienu un proceduuras ko izveeleis.
Un kur tie dienas stacionāros? Standarta slimniicaas?

Vainu cits variants, izsaukt aatro, un teikt lai ved uz slimniicu, jo slikti juutos, tad varbuut visu saaks izmekleet.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
09.11.2016 13:40
Veģetātika ir diezgan labi atšķirama no citām lietām pēc pastāsta vien. Ja ir nauda privātiem izmeklējumiem, labāk to ieguldīt psihoterapijā. Vismaz es tā darītu, bet katram savs.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
09.11.2016 23:41
Gaiļezerā, ja pats maksā, varēja tikt iekšā uz ātro izmeklējumu kompleksu (dienas stacionāru?).
Bet, ja ir VD, Runcenei var būt liela taisnība.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
10.11.2016 00:46
Dienas stacionārs ir pa DIENU, par ko liecina arī pasākuma nosaukums vien. Par papildus samaksu dažās vietās var palikt pa nakti.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
10.11.2016 20:37
Tikai es dienas stacionārā paliku arī pa nakti (pēc artroskopijas, meniskektomijas) un ātrāk, kā pēc 36 st.mani mājās nelaida:)
Sabzira: kuras ir taas dazhaas vietas kur var palikt pa nakti?

kachenite: kuraa slimniicaa tu biji uz izmekleejumiem un vareeja palikt pa nakti?

Paldies jau iepriekš
Nevar jau zinaat vai vd tikai, varbuut veel kaada kaite, nekad neko nezini.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
11.11.2016 18:59
Jāzvana uz konkrētām iestādēm, jāinteresējas, pieļauju, ka uz gada beigām visas kvotas ir izsmeltas, ja nu vienīgais par naudu.
Aj, nu tā jau nav, ka dienas stacionārā tikai pa dienu, man Gaiļezera ginekoloģijas dienas stacionārā veica plānveida operāciju, pēc kuras es dienu biju intensīvajā un neviens un mājām 50 km braukt nelika, kamēr neizrakstīja.
Bet vai veģetatīvos distoniķus izmeklē uz visu ko, nezinu. Tā jau būtu baigi gudri, ieliekas slimnīcā un izmeklē, kamēr mēs pārējie kā muļķīši gaidām rindās uz saviem izmeklējumiem un par naudu.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
11.11.2016 20:28
Ja pilnībā par savu naudu, tad daudzās klīnikās izmeklēs, lai vai kas cilvēkam būtu.

VD jau arī nav nekāda veselība, un ciešanas ir īstas.

Turklāt ir jāatšķir, kas ir kas.

Ik pa laikam psihiatrijas nodaļās nokļūst arī smadzeņu audzēji.

Esmu pret nepārtrauktu izmeklēšanos, bet sākotnēju skaidrību tomēr vajag.
Re: Visi izmeklējumi vienuviet slimnīcā
13.11.2016 00:56
Emma Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> kachenite: kuraa slimniicaa tu biji uz
> izmekleejumiem un vareeja palikt pa nakti?
>
> Paldies jau iepriekš
____________
Es biju slimnīcā uz ceļa operāciju, nevis izmeklējumiem. Tur, kur es biju, visus izmeklējumus Tev veikt nevarēs- tā ir cita profila slimnīca.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: