Nieru veselība

Aizsāka DA 

Re: Nieru veselība
14.12.2016 12:14
labais

Tev vajadzētu mazliet ierobežot padomu plūsmu. Citādi tauta atkal sāk šūmēties... un atkal sanaks kā pagājušo reizi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labais
Re: Nieru veselība
14.12.2016 13:45
Ku, man gan vairāk interesēja vai un kāda būs interese un reakcija uz alternatīvajām metodēm jo arī šajā tēmā es tikai biju minējis ka vajag pabaudīt kortizolu un- ka var palietot pāris vitamīnus. Nav man nekādas lielas intereses aizrauties ar padomdošanu nedz iegrimt debatēs, kā jau to minēju sākumā, zinot ka oficiālā medicīna pret alternatīvo attiecas noraidoši, sevišķi tad ja kādi šūmējas, domāju ka pirmssvētku laikā tas nav īpaši lietderīgi un saruna vairāk bij domāta ar kādiem kam tas interesētu. Pamatā es esmu tikai atbildējis uz jautājumiem- interesentu vai oponentu, bet nav man intereses kādus kaitināt ar padomiem, vēljovairāk tāpēc ka es gribu attīstīt savas iemaņās iesāktajā virzienā nevis iegrimt neauglīgās diskusijās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: