pçc hemord. operâcijas

Aizsāka PostHemorojs 

PostHemorojs
pçc hemord. operâcijas
20.10.2004 16:18
Nu jau pagâjuði 2 mçneði kopð man uztaisîja hemoroîdu izgrieðanas operâciju, taèu jo projâm ðad tad paðpricçju asinis podâ, kâ arî no dibena izdalâs gïotas, kas ne visai foði smarþo, plus vçl daþkârt sasûcas drçbçs. Tâ ka esmu spiests iebâzt tur kumðíi tualetes papîra, lai tajâ sûcas.

Pie daktera iet vai neiet, varbût jâpagaida, kad sadzîs, jeb netaisâs tâ lieta sadzît lîdz galam?
Nav it kâ îstas motivâcijas iet pie daktera. Sâpçt nesâp, jûtos daudzkârt komfortablâk nekâ pirms operâcijas.

Gribas uzzinât, cik tad ilgi dzîst tâ padarîðana, un vai man atkal tie hemoroîdi nesâk veidoties, jo paðâ to izveidoðanâs sâkumâ bija lîdzîgas pazîmes, t.i., nesâp, taèu asinis, gïotas pa laikam parâdâs.
Re: pçc hemord. operâcijas
20.10.2004 17:35
Hmm?TUR jaabaazh papiirs lai bikses nesmeereejaas un tu saki ka nav iemesls apmekleet aarstu???
Divi meeneshi ir pietiekams laiks lai vecie sadziitu un vareetu gatavoties griest naakamos.
PostHemorojs
Re: pçc hemord. operâcijas
20.10.2004 18:14
Iemesls grieshanai manupraat ir vainu, ja naudas par daudz un/vai darba par maz vai arii saap.

Taa kaa man pagaidaam zheel 150Ls, kaa arii darbu negribu kaveet veel liekas 3-4 nedeeljas un nesaap, tad varu veel pusgadu ar papiiru dibinaa pastaigaat :)
Re: pçc hemord. operâcijas
20.10.2004 18:56
Nu konsulteeties ar specu tik un taa vajag.Hemoroiidi ta hemoroiidi bet gljotaam no turienes tik un taa nav jaatek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: