Man iekaisums padusee

Aizsāka Meitene 

Meitene
Man iekaisums padusee
20.10.2004 16:55
Sveiki! Man ir taada neliela probleema. Pirms kaadiem 3 gadiem man bija iekaisums padusee, kursh veelaak paargaaja, visticamaak tas bija no smeereejamajiem dezodoraniem, tomeer man palika taads mazs bubuliitis, no ljoti mazs. Es tam iipashu uzmaniib bepieveersu, jo tas man nemaz netrauceeja un nebija arii redzms, tikai nobraucot ar roku vareeja just. Tagad, savaa stulbumaa, izdomaaju to izspiest, nu un vinsh man atkal iekaisa. Shobriid jau ir palicis labaak, tomeer vinju var redzeet, jo pavidu ir taads mazinsh cauruminsh.
Vai tas vareetu buut limfmezgla iekaisums, vai tomeer auku dziedzeris.?Kaa to aarsteet.? Pibildiishu, ka tas ir tikai aadaa.
Re: Man iekaisums padusee
20.10.2004 17:37
Limfmezgls ir krietni zem aadas.
katrina
Re: Man iekaisums padusee
21.10.2004 14:18
man arii tads ir....nu bet paliek arvien mazaks
Man taads mazais bumbuleens izauga pluumes lielumaa! Saapeeja taa, ka roku nevareeju pakustinaat!
Tad vins paarpliisa, aarsts veel pagrieza un izvilka veselu leerumu strutu.
Peec tam veel kaadi 5,6 taadi briesmoni bija. Nevienam nenoveelu...
Tas bija sviedru dziedzeru iekaisums no sausajiem deziisiem.
Neknubini.
Ja baigi kriit uz nerviem, ir taada smeere Fucidin, vina man beigaas paliidzeeja. 2 reizes dienaa jaasmeeree, bet vai tik nebija uz receptes...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 21?
Ziņa: