Brīnumi ar redzi.

Aizsāka Duke11 

Brīnumi ar redzi.
18.11.2016 16:52
Sveiki. Vēlos noskaidrot , vai nepietiekama miega deva ir kaitējusi manai redzei? Esmu 22 gadus vecs vīrietis,167cm,69kg. Pedējo dienu laikā esmu novērojis, ka iekštelpās apgaismojums maina nokrāsu. Tā, itkā telpā paliek gaišāks/tumšāks kaut arī īstenībā tā nav...
Tas ir nopietni? Esmu ārzemēs un nevaru apmeklēt ārstu.
Re: Brīnumi ar redzi.
19.11.2016 13:11
Jā, nogurums un vitamīnu trūkums var būt tam par iemeslu. Paralēli var būt arī kādi citi iemesli kas sašaurina acu zīlītes.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Brīnumi ar redzi.
19.11.2016 15:53
Pievienojos Ku. Redze nogurst no kontrasta.Nedrīkst,piemēram lasīt vai strādāt, tumšā telpā tikai pie galda lampas.
A vitamīna trūkums var veicināt tā saucamo "Vistas aklumu".Palīdz burkāni ar eļļu.
Ir jāizslēdz arī epileptiskais stāvoklis.Ir tās saucamās mazās epilepsijas lēkmes.Parasti tās saasinās pēc alkohola lietošanas, ilgstoša bezmiega,stresiem.Miegs ilgs,pilnīgā tumsā,klusumā.Jāseko ūdens balansam.Vismaz 2-3 l/d.
Pārkairināta nervu sistēma ( kofeīns-kafija,tēja,enerģijas dzērieni) pār uzbudina nervu sistēmu.
Ja tas viss nepalīdz tad jāmeklē acu ārsts vai neirologs.Jāpārbauda cukura līmenis asinīs.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.11.2016 15:53 by Mazdakteris1.
Re: Brīnumi ar redzi.
19.11.2016 20:01
Nu, man tā ir bijis, ka ilgstoši regulāri neizguļoties (bija 2darbi- viens pa dienu, otrs maiņās pa naktīm), liekas, ka lielveikalā grīda viļņojas un šūpojas :)
Nav nekāds brīnums, ka smadzenēs sākas gļuki.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 4?
Ziņa: