sap galvina

Aizsāka puisis 

puisis
sap galvina
20.10.2004 19:14
Sakiet ludzu, kas tas ir. Kad pamilejos ar savu meiteni, tad pec milesanas, pec seklas izplusanas man loti sap galvina! Kadel tas ta ir? Vai tas ir nopietni?

Re: sap galvina
20.10.2004 20:48
Ir divi varianti no kaa var saapeet galvinja.
1.No taa ka vinja ir drusku iekaisusi (slikta higieena vai STS) un peec berzeeshanas saap.Saapes ir virspuseejas.
2.Iekaisis ir priekshdziedzeris (paaraak biezhs vai paaraak rets sex vai STS).Galvinja saap it kaa no iekshpuses.
love
Re: sap galvina
20.10.2004 21:03
tas ir ïoti nopietni:))
puisis
sap galvina
20.10.2004 23:09
Man ir tada sajuta,ka sperma it ka neejekulejas lidz galam un es jutu sapes tad, velak jutu,ka maza pilite iztek un tad galvina vairs nesap. Ar draudzeni izmanotajam prezervativus, vai tie varetu kaut kada veida but par celoni sapem? Vai varetu but vaina mana draudzene, varbut kadas slimibas,ko vina vareja man pielaist? Mes milam ari oralo sexu, tad neizmantojam prezervativus, vai siekalas var but celonis?

Max
Re: sap galvina
21.10.2004 09:04
Man arii bij taadas probleemas un draudzenitei arii bij dedzinoshas sajutas peec sexa, un jau domaajam ka STS. Bet nomainijam prezervativu marku, un taas sajuutas pazuda.
meitene
Re: sap galvina
21.10.2004 10:35
Biju pie ginekologa ,lai tieshi to pajautaatu,kaapeec manam puisim peec miileeshanaas saap.Man atklaajaa gardinellas,taas nav STS,bet ir jaarsteejas.
puisis
sap galvina
21.10.2004 12:49
Tad sanak,ka vana ir mana meitene, nevis mani?
lily
Re: sap galvina
21.10.2004 17:40
Tava meitene nav ne pie kaa vainiiga! Veel pasaki,ka esi vinu vainojis savaas saapees!!! Tad tev nav miilestiibas pret vinu! Vai juus viiriesi esat kaadreiz aizdomaajussies,ka sievietei arii saap?! Bet vinas ciess!!!! Tikai zinaat to kaa vainot savas sievietes pie visa dziive!

Re: sap galvina
21.10.2004 17:57
lily nevajag jau tik asi, kaut gan es tev kaut kur piekritu. Man sapeja kadas pirmaas 10 seksa reizes, pietam sapeja pamatigi, bet es ne reizi nepateicu ne slikta, ne parmetosha varda. Un ari tagad citreiz sap, nu nevajag uzreiz vainu meitnee meklet. Tas ir jau pirmais iemesls tam ka tu esi bailigs un bezatbildigs. Domas par to vai tik vinja nav vainiga - taam jabut pedejaam shajaa lietaa. Un vispar aizejiet abi pie arsta, vai pamainiet kaut ko izsargashanaas veidaa (kaut vai to pashu marku) un ilgumaa(varbut jus parak atri vai parak ilgi milejaties)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 23?
Ziņa: