Dzimumzīmes operācija

Aizsāka Pelēkā 

Pelēkā
Dzimumzīmes operācija
05.12.2016 13:38
Varbūt, kādam ir pieredze? Cik ilgi aptuveni jāatrodas slimnīcā, ja paredzēta dzimumzīmes izoperēšana onkoloģijas nodaļā?
Un vēl. Kur paliek pacienta mantas svarīgās, kā līdzpaņemtā nauda, dokumenti un telefons operācijas laikā, ja ir pilnā narkoze un nav neviena radinieka vai drauga tuvumā pieejama? (lai nepazustu). Nav bijusi iepriekš saskare ar šādiem jautājumiem.
Re: Dzimumzīmes operācija
05.12.2016 16:05
Viņiem ir seifs.

Ilgums atkarīgs no tā, ko ar Tevi tālāk darīs.
Pelēkā
Re: Dzimumzīmes operācija
05.12.2016 16:25
Pateicos, par atbildi!
mana
Re: Dzimumzīmes operācija
05.12.2016 16:25
Slimnīcā man ņemtas nav nost dzimumzīmes, ambulatori gan, pie tam vairākas reizes (pēc tam, ak, šis jaukais citoloģijas rezultātu gaidīšanas laiks). Pilna narkoze tadēļ arī nebija, jo dzimumzīmes bija visai nelielas. Varbūt Tavā gadījumā runa ir par lielāku dzimumzīmi, kur tiešām nepieciešams nekustīgums un tadējādi sedācija ...? Tas tik tā – vnk brīnījos, ka pilnā narkoze...
Re: Dzimumzīmes operācija
06.12.2016 11:23
Parasti tādas lietas dara bez narkozes. Aizņem laiku minūtes 20...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzimumzīmes operācija
06.12.2016 17:57
Runcene rakstija:

Autore neko sīkāk neraksta, bet, ja taisa onkonodaļā, varbūt vajag lielāku un dziļāku griezienu.

p.s. Sorry Runcene, podziņa netīšām nospiedās. Faken tačpāds... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pelēkā
Re: Dzimumzīmes operācija
13.12.2016 12:53
ku! Jā, cik noprotu, ka jā, vajadzēs lielāku un dziļāku griezumu.
Ieskatījos, jo līdz operēšanai vēl bišķi jāgaida. Tas nav man, bet tuviniekam.Kurš no stresa vairs pats nesaprot, ko domā un dara brīžiem. Un apkārtējiem jāmēģina saglabāt vēsu prātu, lai vismaz būtu kāds ar mieru un skaidru prātu. Un gadījums ir nopietnāks, lai ambulatori ''vienkārši nogrieztu''...
Onkologs uzreiz, pēc apskates un sonogrāfijas noteica operācijas datumu..... Jo plankums liels, nedraudzīgs pēc izskata un novērtēts kā melanoma. Tagad tiek vākti nepieciešamie papildus izmeklējumi un analīzes.

100 % uzzināt ko vairāk varēs pēc operācijas, par kuru šobrīd vēl nav zināms, vai vietējā, vai vispārējā narkozē. Jāgaida vēl tikšanās ar ķirurgu un anesteziologu. Jo sonogrāfija esot uzrādījusi limfā ko pavisam sīku un īsti neidentificējamu (lai droši apgalvotu).
Ienāca prātā jautājums, vai ar anesteziologu tiekas tikai tad, ja pilnā narkoze paredzēta? Vai arī, ja lokāla atsāpināšana pie pilnas apziņas?
Re: Dzimumzīmes operācija
13.12.2016 13:16
Parasti, ja vispārējā, bet tagad jau var atsāpināt vienu roku, kāju utt. Vietējā vairs nav tik ierobežota.

Bet esmu manījusi anesteziologus grozāmies arī ap it nelieliem atsāpinātiem laukumiem, jo varbūt cilvēkam sametas bail, paliek slikti utt. Ķirurgs ir aizņemts ar ko citu.

Bet vajag visu jautāt ārstiem, jautājumus var pierakstīt uz lapiņas, te nav ko zīlēt.
Re: Dzimumzīmes operācija
14.12.2016 12:02
Pelēkā, pie kādiem onkologiem ir iets? Man arī kāreiz nobriedusi viena ādas veidojuma likvidācija. Nav nekas liels, bet izskatās kaut kā dikti aizdomīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pelēkā
Re: Dzimumzīmes operācija
21.12.2016 14:41
Paldies, par atbildēm.
ku! - vispirms uz vietas dzīvesvietā, pēc tam- Gaiļezerā pie speciālista.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 23?
Ziņa: