Kolonoskopija ar narkozi.

Aizsāka p.o 

Kolonoskopija ar narkozi.
05.12.2016 22:28
Labvakar! Man drīz gaidāma kolonoskopija ar narkozi. Gribēju jautāt varbūt kādam ir bijusi šī procedūra, kā gāja šajā procedūrā? Vai kolonoskopiju kaut kur Rīgā taisa bez narkozes?
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
06.12.2016 11:21
Taisa visur kur paprasa to iztaisīt bez narkozes.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
06.12.2016 14:23
Piezvani uz Gastro centru. Tur "kobra" jeb fibrogastroskopija par 4.27 euro- iemidzina, pēc pusstundas pamosties un neko neatceries- bija kobra, vai nebija? Izrakstu gan iedod. :) Par miegazālēm nebija jāpiemaksā.
Šīgada ziņa no turienes.
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
06.12.2016 18:22
Silti neiesaku veikt kolonoskopiju BEZ narkozes.
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
07.12.2016 14:33
Diskutabla lieta. No vienas puses jā, protams, Tevi atslēdz un visu izdara. Bet es piemēram gribu just kur pārvietojas instruments un gribu ārsta komentārus procedūras laikā. Tāpēc man šī gada sākumā bija plāns, kuru gan nerealizēju, ka vispirms iešu bez narkozes, un ja tā patiešām neko jēdzīgu nevarēs apskatīties, tad iešu otro reizi ar narkozi. Bet domāju, ka pietiks ar vienu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
07.12.2016 21:25
Mīļie cilvēki, šī procedūra ir ļooooti nepatīkama. Nu nevarēsiet Jūs mierīgi "nogulēt" tās laikā, pie tam vēl adekvāti uztvert notiekošo un uzdot jautājumus:) Vienīgais, ja dikti patīk sadomazo:) Un jā, neviens ārsts to nedara stundām ilgi, lai visu notiekošo izklāstīt un komentēt pacientam.
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
09.12.2016 13:21
Paldies, ka atbildejāt. Es biju uz gastroskopiju 1.slimnīcā bez narkozes un uz kolonoskopiju narkozē Gailezerā. Abās vietās likās normāli. Ārsts teica, ka normāls kuñgis, bet kad iznemu patologhistologisko atbildi palika bēdīgi.:( (Perēklainu intesticionālu metaplāziju un difūza viegla limfoīdo šūnu infiltrācija ar nelielu eozinofiīlo
leikocītu daudzumu, antrum-gastrīts, korpus gastrīts un duodenīts.) Varbūt kādam ir bijis, kas līdzīgs un var padalīties. Man līdz ārsta apmeklējumama vel jāgaida un ir liels uztraukums.
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
09.12.2016 19:42
Vienkāršiem vārdiem sakot, stipri sakairināts kuņģis. Vajag nomierināt... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kolonoskopija ar narkozi.
09.12.2016 19:50
Sabzira Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mīļie cilvēki, šī procedūra ir ļooooti
> nepatīkama. Nu nevarēsiet Jūs mierīgi
> "nogulēt" tās laikā, pie tam vēl adekvāti
> uztvert notiekošo un uzdot jautājumus:)
> Vienīgais, ja dikti patīk sadomazo:) Un jā,
> neviens ārsts to nedara stundām ilgi, lai visu
> notiekošo izklāstīt un komentēt pacientam.


Jā, procedūra ir ļoti nepatīkama un sado mazo patīk ne visai. Tāpēc uzreiz pieļauju domu, ka līdz ileocekālim bez narkozes apskatīt neizdosies jo pa ceļam gadīsies tas stulbais liesas leņķis... Bet man iesākumam ar colon descendens pietiksies :) Tā man ir vārīgākā vieta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: