asinis siekalās.

Aizsāka pārnervozējies 

Labdien, varbūt kāds var ko ieteikt. Situācija šāda, ka reizēm parādās asinis siekalās izsplaujot, it īpaši kad tikko uzsmēķējis. plaušu rentgens taisīts 2 mēneši atpakaļ, viss ok. Fēcēs slēpto asiņu nav. Uztaisīta pārbaude onkomarķieris CA 19-9, rezultāts norma. No kā tas varētu būt? klepus arī nav
Re: asinis siekalās.
27.12.2016 16:49
Zobi, smaganas.
Re: asinis siekalās.
27.12.2016 17:06
Ar ko runājam? Piedodiet bet zīlēt mani ,attiecībā uz pacientiem nav mācījuši.Bez Sabirzas ieteikumiem,kam piekrītu, vajadzētu arī info par pārējo. Sk. lūdzu : Pacientu zināšanai. Jautāsim gudri un informatīvi.
Veselību!
Labdien, mans vecums ir 34 gadi, esmu vīrietis, augums ir 191cm, svars 140 kg. ir paaugstināts spiediens, aptuveni 135/90
Re: asinis siekalās.
28.12.2016 09:31
Smaganas,zobi,kā teica Sabirza. Jāpārbauda uz diabētu. Tas rada asins vadu trauslumu. Arī tecēšanas-recēšanas rādītājs.
Jāatmet smēķēšana, jo tas rada gļotādu iekaisumu.Tabletes Ascorutin satur C vit un citus,kuri nostiprina asns vadu sieniņas. Nezinu vai viņu aptiekās var dabūt.
Lai veselība un spēks cīņā ar lieko svaru.
Paldies Mazdakteri
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 12?
Ziņa: