Trombociti paaugstinati

Aizsāka Elinam 

Sveiki,
Asins analizes paaugstinati trombociti, norma lidz 410, man 416, pareja visa asins aina pilnigi normala. Kads varetu buit iemesls trombocitu skaita palielinajumam?! Sudzibas, iesnas un neliels klepus. Vai varetu but ari no maza skidruma paterina?! Tacu hematokrits norma.
Paldies!
Re: Trombociti paaugstinati
28.12.2016 09:33
Tomēr,vēl vajag dzimumu, vecumus,augumu un svaru. Lūdzu dodiet vietu kur pieķerties.Lasiet :Pacientu zināšanai.
Cieņā,
Re: Trombociti paaugstinati
28.12.2016 11:29
Jāatkārto analīze pēc atveseļošanās.
Sveiki, augums 1.62, svars 70. Iepriekšejā asins analize taisita novembri , tur viss bija normā. Vai tā varētu būt sagadīšanās, ņemot vērā, ka maz tiek lietots šķidrums?!
Vecums 30
Re: Trombociti paaugstinati
28.12.2016 17:32
Domāju, kā jā. Es savā naivumā , pagaidām neredzu vietu satraukumam. Šķidrumu jāuzņem. Sevišķi pēc dzīrēm. Jo trombocīti var radīt trombus. Kut gan tad skaitļiem jābūt dramatiskākiem.
Lai veselība un sirds miers.
Re: Trombociti paaugstinati
30.12.2016 18:48
Paaugstināts trombocītu līmenis jeb trombocitoze palielina trombožu veidošanas risku, kas savukārt var izraisīt tromboembolīju. Trombocītu līmeņa paaugstināšanos novēro akūto infekciju, septisko procesu, aknu cirozes, sirds slimību, leikožu un ļaundabīgu audzēju gadījumos.

Iesaku atkārtot analīzi, kad būsiet izveseļojusies no iesnām un klepus :)
Medikamenti var iespaidot Jūsu trombocītu daudzumu..
Re: Trombociti paaugstinati
30.12.2016 18:53
Ja analīzes nodevāt E.Gulbja lab., tad iesaku caur Ibanku ieiet savā analīžu vēsturē.
Es tur skaisti ieraudzīju VISAS SAVAS analīzes no 2009.gada (tikai,kas nodotas pie viņiem).
Un zem ierastajām tabulām, lejā ir skaits līkņu grafiks (jāņem jaunākas analīzes kas bija), tad var redzēt kā kāpis augšā vai kritis lejā rādītājs :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 22?
Ziņa: