Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?

Aizsāka Karolina92 

Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
30.12.2016 18:40
Sveiki. Kamēr gaidām rindā pie vīriešu ārsta.. gribētos uzzināt citu pieredzi..
Kāds var izskaidrot, pakomentēt cik labas vai sliktas viņas ir ???
VISVAIRĀK mani uztrauc un šokē Patoloģija 97% :/

Spermas izskats :Norma
Sašķidrināšanās :Norma
Konsistence:Norma
Spermas daudzums 4.0 >1.5 ml
pH 8.0 >7.2
Spermatozoīdu kopējais kustīgums (A + B + C): 61% >40%
(A - pārvietojas ātri taisnā virzienā, B - pārvietojas lēni vai lokveidā, C - kustīgi, nepārvietojas)
Nekustīgi (D) 39%
Aglutinācija 0
Progresīvais kustīgums (A + B): 53% >32%
Neprogresīvais kustīgums (C) 8%
Pārvietošanās ātrums (VCL) 50 >5mic/sec

Kustīguma indekss 337
Labs kustīgums >160, vidējs kustīgums 80-160, slikts kustīgums <80
Spermatozoīdu koncentrācija 78.4 >15 milj/ml
Kopējais spermatozoīdu daudzums 313.8 >39 milj.
Funkcionālo spermatozoīdu koncentrācija 11.8 milj/ml
Laba >13, vidēja 3-13, vāja 0-3

Apaļās šūnas 2 <5 milj/ml
Leikocīti <1 <1 milj/ml
Dzīvie spermatozoīdi >58% (nosaka, ja >90% nekustīgi)

Spermatozoīdu morfoloģija:
Norma 3% >4%

Patoloģija 97%
Patoloģiskās formas:
Galviņas defekts 85%
Kakliņa defekts 9%
Astes defekts 3%
Nav labi, 97% ar patoloģiskiem defektiem un liela daļa nedzīvu. Nu- teorētiski 3% ir vēl .
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
31.12.2016 10:41
Te jau vajag speciālu olšūnas apaugļošanas procedūru. Bet kā noķert vis veselāko un visspēcīgāko spermatozoīdu?
Te jāskatās iemesls. Ģenētiskais vai cita intoksikācija,kura iespaido spermatoģenēzi.
Ļoti smalka padarīšana. Nemaz nezinu vai Latvijā ir tik spēcīgi speciālisti.
Lai veiksme.
Nedaudz nomierinasu
Norma ir 4 %, jums analize ir 3
Bet spermatozoidu koncentracija un daudzums jums ir ieverojami lielaks par normu
Ja izrekina 3 % no kopeja daudzuma, tad vinu ir daudz !
Spermas analize vispar ir loti relativa - nozime ir tikai galejiem rezultatiem
Ja loti laba var iet par donoru, ja nav nemaz tad slikti
Visi vidus varianti ir iespejami
Piekrītu Moljeram jo tajā skrējienā jau uzvar tikai viens spermatozoīds un tas arī būs labākais un 3% vienalga ir daudzi tūkstoši. Tā ka ir gan iespējas apaugļoties gan arī izlase sanāk, vienīgi es domāju ka derētu kaut ko lietot lai situācija nepasliktinās nākotnē.
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
01.01.2017 23:56
Vīrs gribēja iet par donoru un viņu noraidīja pat nepaskaidrojot.
Tāpēc izdomājām, ka pats nodos analīzi, lai atklātu iemeslu.
Secinu, ka nekas spīdošs te nav....-analīzēs.
Gaidīsim vizīti pie ārsta un cerēsim, ka varēsim veiksmīgi tikt pie saviem pēcnācējiem.
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
01.01.2017 23:57
Skumīgi ir tas, ka gadu lieto vīriešu vitamīnus un šie ir rezultāti ir pēc gada.
Bail iedomāties, cik slikti bez vitamīniem :(
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
02.01.2017 00:07
Kas tie par vīriešu vitamīniem?
Es lietotu tos vitamīnus kas ietekmē reproduktīvo veselību vēl papildus jo oficiāli noteiktās devas ir profilaktiskas un atšķiras no spēcīgu deficītu likvidējošām devām, tas ir cinks, selēns, A, E, D vitamīni, bet arī vēļ jods,mangāns, varš, molibdens, C, B vitamīni. Tas varētu ļoti nobremzēt deģeneratīvos procesus, organisma attīrīšana tos varētu pilnībā apturēt, jā- vēl aminoskābes- vispirms arginīns. Es tā aptuveni uzskaitīju pēc svarīguma pakāpes cik es to zinu, domāju ka jums tomēr ir visas iespējas uztaisīt bērniņus un nav jāuztraucas parāk.Ja uztaisītu visas analīzes uz vitamīniem, tad būtu skaidrāk vai ļoti netrūkst kaut kas viens vai daži, tad tas būtu precīzāk un labāķ.
Piemēram cinku dažreiz lieto 100mg un pat vairāk, nevis 15mg.
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
02.01.2017 08:35
"Organisma attīrīšana", " imunitātes stiprināšana" utt. ir tukši vārdi. Pieļauju, ka urologi\andrologi izprot lietas būtību un to, vai šajā konkretajā jautājumā var kaut ko uzlabot un kā to labāk darīt.
"Organisma attīrīšana", " imunitātes stiprināšana" utt. ir tukši vārdi./c/

Nu- var jau būt:) Tomēr- mani vairāk pārliecina rezultāti nevis mediķu vērtējumi tam ko daru es un daudzi citi jo- ja tukši vārdi atrisina problēmas ko mediķi nekad nav spējuši, tas mani tas pilnībā apmierina, starp citu- tādā ziņā man pat ir vienalga vai palīdz tukši vārdi, zils gaiss vai pilnīgs ūdens:) Mani tomēr ir interesējis rezultāts.
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
03.01.2017 17:13
Labais, Tu mani izbrīni. Kādi skaļi vārdi: "Mediķi nekad nav spējuši atrisināt problēmas!" Vai tiešām??

Pirms ~200 gadiem pat gripa- "parastā" daudziem bija nāvējoša slimība. Nemaz nerunāsim par plaušu karsoni, difteriju, poliomielītu, sifilisu, traumām, dzemdniecību, uc. Pelnu un vitamīnu "loveris" Tu...!



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2017 17:14 by kachenite.
Es domāju ka Tu labi izskaties, kachenīt;) Oi, ārā sniedziņš, paslēpot varēs..Jā- nez vai gripas izārstēšana uzlabo spermas kvalitāti, kā Tu domā?:) A varbūt tomēr..
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
09.01.2017 17:32
Livol® Multi Total Vīriešiem (ikdienā lietoja),
bet kad vēlāk, lai tiktu pie mazā..
sāka Wellman Conception(Uztura bagātinātājs. Vitamīnu un minerālvielu produkts reizi dienā ar aminoskābēm un augu ekstraktiem, kas palīdz nodrošināt vīriešu reproduktīvo veselību.)

Bet jau gadu nekas nenotiek.. :(
Laikam jāmēģina atrast cits ceļš..
Re: Spermas analīzes. Kāds var izskaidrot?
09.01.2017 17:45
Vitamīni nav zāles. Tas ir uztura bagātinātājs ar daudzsološiem uzrakstiem ,priekš naiviem cilvēkiem.
Tur jāskatās ģenētika, intoksikācijas.Jāinteresējas kā bija senčiem. Traumas..
Lai veicas.
Vitamīni tiešām nav zāles un uzraksti tiešām ir maldinoši un daudzsološi, bet nav tā ka pareizi lietoti vitamīni un mikroelementi nevar dot ļoti labus rezultātus,tajā Wellman cinks ir tikai 15mg, vajag rūpīgi pētīt sastāvu un skatīties lai viss kas svarīgs, būtu pietiekoši, sevišķi liela nozīme ir cinkam, nepārvērtējama, vēl- aminoskābe arginīns. Spermatozoīdu produkcijai vajag konkrētas vielas un ja bieži sekso tad tās var ļoti pat trūkt. Intoksikācija- jā, ļoti var būt tāds iemesls. Bet cinks trūkst ļoti daudziem. Ir lietotas cinka devas pat 150- 200 mg, un tādu var lietot visai ilgi ja būs pa daudz tad pirmā pazīme ir slikta dūša.
Cinks un arginīns ir ķirbju sēklās bet reāli var noderēt 300-500 g sēklu dienā labam efektam. Tur vēl gandrīz viss kas vajadzīgs, ļoti labas.
Ir tāds GNC ražojums- cinks 100mg, var pameklēt, labs. Nevajag ticēt vnk uzrakstiem vai domāt ka brendam ir nozīme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: