Nieres

Aizsāka Zapte 

Nieres
03.01.2017 11:02
Labdien!

Zinu, ka šeit nevajadzētu prasīt tulkojumu, bet pie nefrologa vēl krietns laiks . . nojūgšos.

Datortomogrāfijā redzams, ka labā niere izpaužas savā pilnībā - kaliču pielona ektāzija, dilatēts un izlocīts labais ureters, tas izsekojams līdz distālai atverei. Ap labo nieri izteikta perirenālo taukaudu tūska, infiltrācija, kā arī periuretrālo taukaudu infiltrācija un tūska.

Zināms, ka ar vienu nieri kaut kas nav kārtībā, bet izlasot šo, liekas vispār tīrās šausmas(lai gan neko īsti nesaprotu) . . kas galu galā manai labajai nierei netīk?
Re: Nieres
03.01.2017 11:07
Un vēl kas . . aknas ir nedaudz prāvāku labo daivu - zem ribu loka.

Murgs. 27 gadus jaunai sievietei šādas lietas..
Vaivara
Re: Nieres
03.01.2017 15:22
Aizej, lai kaut urologs tev paskaidro, ja tavs ģ.ā nav kompetents paskaidrot. Nebojā nervus. Ja ilgi jāgaida nefrologs, aizej kaut pie maksas nefrologa. Un pēc pieredzes saku - šeit nejautā diagnozi. Vari pajautāt kādu sīkumu elementāru, par ko arī internetā vari pati atrast. Sastāstīs tev kaut ko un tāpat viss izrādīsies pavisam savādāk. Nu nav šeit īsti ārsti. Īsti ārsti strādā, viņiem nav laika forumā sēdēt.
Lai tev veicas!
Re: Nieres
03.01.2017 17:59
Ja būs svars un augums, tas man pateiks daudz. Sāksim ar to.
Kādi bija iemesli ka sāka skatīt nieres? Retāka urinācija? Tumšs urīns, drebuļi, nespēks?
Cieņā.
Re: Nieres
03.01.2017 18:35
170 cm, aptuveni 52 kg.

Iemesls? Ar ātrajiem aizveda uz slimnīcu. Iemesls - nierakmens.
moljers
Re: Nieres
03.01.2017 20:59
Aizveda uz slimnīcu, atsāpināja , palaida mājās ar rekomendāciju uztaisīt ct ?
vai akmeni redz vai neredz ?
Vienā vārdā atbilde aprakstam ir - traucēta urīna attece no labās nieres, iemels urīnvada apakšējā 1/3 daļā

Nevajag jums nefrologu, pie urologa !
Nefrologs nerisina urīna atteces traucējumus !
Re: Nieres
03.01.2017 22:22
Slimnīcā uztaisīja gan USG, gan datortomogrāfiju. Nav zināms, vai akmens vēl ir plus ir maziņi akmeņi kreisajā nierē. Tur šodien sāku just. Atkārtots USG jātaisa, lai zinātu, kāda ir situācija.

Moljer, tas nozīmē, ka ir nieru funkcijas traucējumi? Viens ārsts pateica, ka man nefunkcionē viena niere un to risina nefrologs. Pateica, skatoties pēc glomerulu filtrācijas ātruma. Jāveic nieres scintigrāfija.


Tas, ko es sarakstīju par labo nieri . . vai tad tas neliecina, ka ar pašu nieri kaut kas nav kārtībā? ..
Re: Nieres
03.01.2017 23:43
Mini jautājums - ja pēc nieru kolikām turpina sāpēt tā pati vieta, tas nozīmē, ka akmens vēl tur ir vai arī tāpēc, ka bija ļoti stipras kolikas(samocīta vieta)?
Re: Nieres
04.01.2017 17:40
Kad sāk pasliktināties nieres retences (caurtece,darba spēja) rādītāji, tad parasti urologi "kratās" no tādiem vaļā un sūta pie nefrologiem.Iesaku pierakstīties pie Stradiņu nefrologiem. Jo vienīgi viņi nodarbojas ar nieru transplantāciju. Nierakmens ir ,laikam, izsaucis nieres mazspēju un nieru iekaisumu ( pielonefrītu).
Pie ielaista,neārstēta pielonefrīta tas var pāriet uz glomerulonefrītu.Te vajag nopietnu pieeju.
Jāorientējas uz ilgstošu ārstēšanu , arī ķirurģisku.
Lai spēks ,pacietība un veselība.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.01.2017 13:13 by Mazdakteris1.
moljers
Re: Nieres
04.01.2017 19:01
es savas domas pateicu
cik es saprotu, jums slimnīcā deva rekomnedācijas - pēc noteikta laika atkārtoti us nierēm un parādīties pie urologa
kāpēc jūs domājat, ka kāds te forumā zin labāk, ko darīt nekā ārsts, aks redzēja jūs, jūsu us un dt un analīžu rezultātus ?
Re: Nieres
04.01.2017 21:53
Autorei ir vajadzīgs urologs.
Retence ir aizture.
Pielonefrīts nekādi nav saistīts un nekad neierosina glomerulonefrītu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 13?
Ziņa: