būt vai nebūt.....

Aizsāka Ermerita 

Ermerita
būt vai nebūt.....
05.01.2017 20:23
Sieviete 43 g. ļoti lūdz zinošus cilvēkus palīdzēt saprast!

Sakarā ar aizdomām par kreisās krūts stāvokli veiktas pārbaudes:
Piena dziedzera US
.... kreisajā krūtī laterālā kvadrantā struktūras asimetrija ar neviendabīgu ehogenitāti, kas aizņem līdz 3,5*1,5 cm lielu zonu, uz kuras fona iezīmējas zemākas ehogenitātes struktūra, samērā labi norobežota, ar dorsālu pastiprinājumu, vaskularizēta, 1,90*1,03 cm liela. Mediālā kvadrantā atbilstoši mamogrāfijas atradei redz sīku cistiski izmainītu daiviņu....
MAMMO
.........dziedzeraudi ar struktūras asimetriju kreisajā krūtī laterālā kvadrantā , uz kuras fona iezīmējas norobežota ovālas formas struktūra 26,0*30,0 mm . Malignus mikrokalcinātus pārliecinoši šajā apvidū nesaskata. Mediālā kvadrantā uz taukaudu fona iegarena nodulāra struktūra 11,4*19,9 mm ...

Vēl man veica biopsiju,bet diemžēl atbilde jāgaida trīs nedēļas, bet nervi netur! Lūdzu dalieties savās zināšanas! Paldies, ja palīdzēsiet!
Re: būt vai nebūt.....
06.01.2017 00:52
Piedod, bet ko tad forums var vairāk pateikt? US un mammogrāfijas bildes mēs neredzam, biopsijas slēdzienu nezinām. Galveno jēgu Tu jau pati saprati. Tas labi, ka mammogrāfijā runā, ka neredz malignu (ļaundabīgu) veidojumu.
Vai pieraksts pie dr. Irmeja Stradiņos jau ir?
Re: būt vai nebūt.....
06.01.2017 12:05
Jādzer nervu zāles vai jānomierinās un jāgaida vizītes datums. Man tā gāja ar vienu neglītu dzimumzīmi.
Ermerita
Re: būt vai nebūt.....
06.01.2017 14:14
Tiešām biju jau un arī esmu pierakstījusies Stradiņos pie onkologa.
Dzeru nervostrongu un katra diena mūžības garumā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: