sirds veselība

Aizsāka sirds 

sirds
sirds veselība
29.05.2017 12:54
Sveiki..Man ir 28 regulāri sportoju un skrienu 4km. Ir sāpējuši ceļi, kājas. Šodien aizdomājos vai ir vērts? Vai liela fiziskā slodze kaut kā ietekmē sirdi vecumdienās?
Re: sirds veselība
29.05.2017 14:03
Es laikam vairāk uztrauktos par mugurkaulu.kaulu sistèmu un ceļgalu locìtavàm.jo tie dabù ciest slodzi visvairàk.jàdod papildus atbalsts..vitamìni mineràlvielas.piem.zivju eļļa. Sirdij..jàpàrbauda slodzes tests.cik drìkst. Pati kad skrèju.man paràdìjàs baltais trìsstùrìtis ap muti..tas noràda.ka sirdij par daudz slodze.vèlàk skrèju 8 km un nebij trìsstùris.laikam pamazàm pierada pie slodzes. Domàju.ja sirds vesela.tad ar mèrenu slodzi pàri nenodarìsi..tikai nostiprinàsi tonusu.
Re: sirds veselība
30.05.2017 08:56
Saruna būtu pilnvērtīgāka ja būtu dzimums ,svars un augums. Minēt nemīlu.
Lai saprāts.Lūdzu atcerēsimies. Jo pilnīgāks apraksts, jo pilnīgākas atbildes.
sirds
Re: sirds veselība
30.05.2017 21:38
Esmu virietis 186, 28, 100kg...
Re: sirds veselība
30.05.2017 21:53
Klausiet ko teiks mazdakteris.bet man šķiet.ka jàsàk bùtu ar svara korekciju..nedaudz 10?..vasarā forši..svaigie gurķi.aukstà zupa utt;) Citàdi tiešàm slodze visam un pašam grùti
Re: sirds veselība
31.05.2017 09:36
Nsss.
To pašu,ko Nss. Vairāk jāuztraucas par mugurkaulu un ceļiem. Es ieteiktu nūjošanu. Nopietnas konsultācijas ar dietologu.Peldes. Slodzes tādas kuras dod apmierinājumu. Atslodzes dienām jābūt ,lai organisms izvadītu šlakvielas.Lielais ssvars un lielas slodzes nav tas labākais savienojums. Vieglāk ģērbties. Mazāk ceptus produktus.Baltmaizes izstrādājumus.Oliņas turēt vēsumā. Tas palielina testosteronu. Pēdējais veicina aktivitātes. Kā jau teicu aktivitātes, kuras nepresē locītavas un mugurkaulu.
Lai saprāts un veselība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 15?
Ziņa: