vai var palikt stavokli??

Aizsāka bite 

bite
vai var palikt stavokli??
22.10.2004 13:27
atvainojos, ka varbut mans jautajums bus mulkiigs,bet man nav liela pieredze milestibas joma. bet nu sanaaca, ka mees ar draugu, teiksim maigojamies, un vins piespiedas man klat no muguras un es sajut ka vinam viss ir slapsh. nezinu kas tas bija, bet nu es saku domaat, vai var butu taa ka arii shaadi kautkaa tie spermotozaiidi aizcelo ne tur kur vajaga? nevaru saprast, iedzert avarijas tabletiites vai nee?
Re: vai var palikt stavokli??
22.10.2004 14:08
Neliela iespeeja pastaav ka arii shaadaa veidaa var palikt staavoklii.
Nu nedomaju gan. Izdalas jau tie spermatozoidi, bet... par tadu gadijumu nav dzirdets.
Re: vai var palikt stavokli??
22.10.2004 15:08
Vai tad paðai bikses nebij kaajaas, ka taa uztraucies?
li
Re: vai var palikt stavokli??
22.10.2004 15:57
Ir gan zinâma sieviete, kur palik stâvoklî nevainîga esot, lai gan puisi beidza ârâ (trâpija uz biksîtçm).
bite
Re: vai var palikt stavokli??
22.10.2004 16:33
buus jaiedzer avarijas tabletiites droshiibai
Nu zini, ja tadus gadijumus skaitit... tas tiesham ir gandriz nereali. Un vel, avarijas tabletites jau ari satur zinamu hormonu daudzumu, ar tam nedrikst aizrauties vai pardozet. Tad jau jadzer labak pretapaugljoshanaas tabletes...
Re: vai var palikt stavokli??
22.10.2004 17:16
Tam, kursh peec shaada gadiijuma palicis staavoklii, man domaat, ir dzilji vienalga statistiska varbuutiiba.
bite avarijas tabletite nevis "bus jaizdzer" bet ir STEIDZMI JAIDZER! :)
vai var palikt stavokli,pirms menesreizem,un menesreizes mazliet aizkavejas,bet tomer sakas,,vai var but iespejamiba ka esmu stavokli???????
Re: vai var palikt stavokli??
07.06.2009 14:37
Minimāla...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: