Sirdsdarbības biedējošā darbība

Aizsāka Ernests2000 

Sirdsdarbības biedējošā darbība
06.12.2017 20:48
Labdien! Man ir 17 gadu, dzīvoju Rēzeknē. Mani pēdējās trijās dienās nomocījusi šī problēma tiktāl, ka jau nezinu, vai tik spiest vecākus braukt uz Bērnu slimnīcu Rīgā... Lieta tāda, ka naktī uz 2. decembri pacēlās augsta temperatūra (tuvu 40 C), un tāda arī turējās divas pilnas dienas (ar nelieliem pārtraukumiem), bez tam bija caureja (tukšā, bez izkārnījumiem). Biju pie ģim. ārsta, izrādījās vīrusa infekcija. Tā kā esmu 11.kl., jātaisa ZPD - naktī uz pirmdienu savu stikla burkās iztvaicēto parasto zāli (pirms to iztvaicēju, to pārlēju ar 12,5 mL etilspirta 96 %), eksperiments domāts svina jonu pierādīšanai, un par nelaimi,naktī uz pirmdienu mēģināju nedaudz paspiest to zāli ar plikām rokām. Pēc tam paaugstinājās temperatūra, izdzēru paracetamolu (kā iepriekš). Neilgi pēc tam sajutu elpas trūkumu (esmu astmas slimnieks), un notika katastrofa - sāku sajust savu sirdsdarbību un tādu nepatīkamu pulsējošu sajūtu sirds rajonā, kas nav ļoti intensīva, tomēr šīs sajūtas dēļ naktī nevaru normāli pagulēt, jo jūtu savu sirdsdarbību. Šodien biju pie ģimenes ārsta, taisīju EKG, ārste teica, ka pēc tādas neēšanas un tik augstas temperatūras tas tā var būt, turklāt uz nervu pamata, tomēr esmu ievērojis, ka brīžos, kad šķietami esmu mierīgs, šī sajūta neatkāpjas. Mani radinieki domā, ka viss ir no nerviem un "tu pats sevi uzskrūvē", viņiem liekas, ka es jūku prātā. Es internetā šajās dienās esmu izlasījis tik daudz ko, ka patiešām mati stāvus ceļas. Ārste izrakstīja NOOFEN, mani mierina ar to, ka šī sirdsdarbības sajušana pazudīs, palietosi tabletes. EKG rezultāti būs ceturtdien, asinsspiediens 120/90, pulss 88. Palīdziet man, lūdzu, esmu izmisumā...
Pirmkārt- nekas traks tur nav, man arī tā bija jaunībā. Bet- tas nav tikai no nerviem, lai ka to nesaka ārsti un man palīdzēja alternatīvās metodes...bet- tas ka jūt sirdi, nav nekas traks, vispirms tā var būt arī anēmija. Tā ka vajag vispirms analīzes.
Un nevajag uzvilkties, tiešām nav nekas traks
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
06.12.2017 21:10
Redziet, man tas traucē pat gulēt...
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
06.12.2017 21:13
Kādas alternatīvās metodes Jums palīdzēja?
Es zinu, zinu, man arī tā bija, satraucos un iedzīvojos lielākās problēmās... vispirms jāizslēdz anēmija- dzlzs, B1, B9, B12 deficīts kas ir ļoti iespējams..bet- astmu un to visu labi noņem alternaīvās metodes, tikai ilgi.Tas gan. Tas viss manuprāt ir saistīts - astma utt.
Organisma attīrīšana, ārsti to neatzīst bet palīdz ideāli . Man vajag lai palīdz nevis ko kāds atzīst..
Te ir kaut kādi apraksti http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
Var sākt ar vieglāko metodi- piemēram laba ir M. Gersona, tikai vispirms anēmija jāizslēdz..
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
06.12.2017 21:22
Starp citu, tā kā veselas trīs dienas es nebiju ēdis tikpat kā nemaz, ļoti iespējams, ka asinīs kaut kā pietrūkst...
Jā, tā var būt. Ļoti ticami arī tapēc ka bij temperatūra un caureja. Un vēl- astma ir izārstējama ar tām metodēm. Ir.
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
06.12.2017 21:55
Bet ko iesākt ar to sirdsdarbību? Es visu laiku jūtu nedaudz, ka tā sirds pulsē...
Neko nevar iesākt, jānomierinās. Tur nekas traks nenotiek.
Pāries pati kad viss būs normāli, ja dara visu pareizi. Un nekādi nervi nebūs slimi.
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
07.12.2017 11:30
Ernest!
Kādas astmas zāles Tu lieto? Dažas sastāvdaļas, īpaši kombinācijā ar paaugstinātu T. var izraisīt pāatrinātu sirdsdarbību.
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
07.12.2017 18:24
Alvesco lietoju katru dienu, Ventolin ja rodas elpas trūkums
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
07.12.2017 21:56
Nesapūti pārāk dūšīgi Ventolīnu? Alvesco sirsniņu "nedzen".
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
07.12.2017 22:13
Redziet, tā sirdsdarbības sajušana sākās vēl pirms es tās lietoju. Taču par laimi, man liekas, ka šie simptomi sāk mazināties - šonakt beidzot varēju normāli izgulēties, pirmo dienas daļu sirsniņu vispār nejutu, pēc stresa par zpd atkal sāku just, bet jau ne tik stipri kā iepriekšējās dienās. Ceru, ka pakāpeniski pāries. Liekas, ka zāles NOOFEN palīdz
Vari palietot arī kādu kalcija -magnija uztura bagātinātāju, tie abi var trūkt pēc visa un tas var izsaukt sirdsklauves, stresu, bezmiegu.
Re: Sirdsdarbības biedējošā darbība
08.12.2017 23:44
Starp citu, šodien saņēmu EKG slēdzienu: sinus aritmija 53-65x, EKG "perlimer" (nesaprotu, kas tur uzrakstīts) normas robežās. Ģim. ārste sacīja, ka par to sinus aritmiju var neuztraukties...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: