Kardijas mazspēja

Aizsāka Amaija 

Kardijas mazspēja
13.01.2018 17:24
Man jau 2 mēnešus kuņģa skābe kairina rīkli. Dažreiz ir durstošas sāpes rīklē Dažreiz pat mute tāda stīva. Ir konstatēta kardijas mazspēja. Omeprazolu dzeru jau otro mēnesi, cenšos parezi ēst, esmu atteikusies no kafijas. Bet joprojām nejūtos labi. Diskomforta sajūta kaklā visu laiku. GRibētu dzirdzēt no pieredzes, vai kardijas mazspēju var ārstēt, vai arī jāsamierinās?
Re: Kardijas mazspēja
13.01.2018 17:57
Ar neko es nerunāju, piedodiet'Es runāju ar cilvēku. Zinot viņa dzimumu, vecumu,augumu un svaru vismaz.
Cieņā.
Re: Kardijas mazspēja
13.01.2018 18:59
Siev., vecums-33, augums-174, svars -72
Re: Kardijas mazspēja
14.01.2018 12:30
Vispirms jau atcerēties vai bieži lietojām produktus alumīnija iepakojumos? Dzērām CoCacolas un citus dzērienus no skārdenēm? (alumīnija).
Vai bija bieža pārēšanās.
Tagad ēst mazām porcijām. Aizmirst par produktiem, kas iepakoti alumīnija iepakojumā.Arī garšvielu maisījumu.
Gultu nolikt par 15-20 * galvgali augstāk.
Neēst kairinošus produktus un nedzert gāzētus dzērienus.
Lietot B gr. vitamīnus. Sevišķi B1. Viņi paaugstina sfinkteru tonusu.
Pārskatīt kuņģa zarnu veselības stāvokli.Neēst daudz šķiedrvielas, kuras iesaka notievēšanai. Pelavas ir asas, rupjas vielas, kuras savaino gļōtādu. Gan sfinkteru, gan pašu zarnu.Diemžēl sievietes dzenoties pēc slaiduma dara visādas muļķības.
Omeprazols, diemžēl samazina tikai kuņģa sekrēciju (skābi).
Cik zinu galējos stāvokļos veic operāciju.Īsti nezinu tehnoloģiju un atsauksmes. Jo kardijam ir jāatveras un jāaizveras kad vajag .
Jākonsultējas ar pieredzējušu gastroenterologu.
Piemēram ja ir bieži aizcietējumi, gāzēšanās ,šķidra vēdera izeja, tas norāda , karnu trakts nav vesels. Neražo B grupas vitamīnus.
Lai veicas.
Labdien! Man bij nosūtījums uz Endoskopiju!
Izstaigāju Endoskopiju.
Ārsts izdeva lapu kur viss ir uzrakstīts bet lasot šo lapu daudz ko nesaprotu!
Virs kardijas līnijas viena patcelta "Z" līnijas kontūra par 1cm./biops/
Kardijas līnija 2cm virs diafragmas iežmaugas.
Sļēdziens:Kardijas mazspēja, Barreta b.vads? Gastrīta pazīmes H.p(+)
mana
Re: Kardijas mazspēja
17.05.2019 15:13
Kardijas mazspēja – neslēdzas kuņģis augšpusē, tadēļ skābe un saturs var nākt atpakaļ ar no tā izrietošām sekām, tostarp iespējamo Bareta barības vadu, kas var notikt ilgstošiem refluksa slimniekiem – kad barības vada tipiskās šūnas aizstājas ar zarnām tipiskajām. Tadēl tika veikta biopsija. Gastrīts – kuņģa ieskaisums, h.p. (+) – sākotnējās ekspresanalīzes liecina, ka ir kuņģī baktērijas, kurām tur labak nebūt – heliobacter pylori, tās jāārstē un par Baretu vēl biopsija jāgaida.
VAI KADAM IR TAA KA KRUTIS CAURAM DIENAM DEDZINA
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 25?
Ziņa: