Galvas trīcēšana

Aizsāka Diegabiksis 

Diegabiksis
Galvas trīcēšana
23.01.2018 11:02
Mammai pāri 70. Jau vairākus gadus trīc galva. Nezinu kāpēc ģimenes ārste tam nav pievērsusi uzmanību. Mamma protams laikam pieradusi, bet galu galā tas nav normāli. Varat ieteikt variantus, kāpēc tā varētu būt? Dabiski, ka tur var būt dažādas slimības un teiksiet, ka neko nevar pateikt, jāiet pie ģimenes ārsta bla bla bla...., kurai izskatās pašai ir izdegšanas sindroms un sāk palikt vienalga.... Ir taču slimības, no kurām ir galvas trīcēšana?
Re: Galvas trīcēšana
23.01.2018 19:28
Jāiet pie neirologa. Iesaku dr.Ligitu Smelteri.
Diegabiksis
Re: Galvas trīcēšana
24.01.2018 09:37
Paldies Sabzira, par neirologu jau protams saprotu, bet atbildi gaidīju, kā iespējamās slimību versijas.
Re: Galvas trīcēšana
24.01.2018 10:54
Cilvēki ir savādi. Kas man jānosauc kādas slimības vai to kombinācijas? Neredzot pacienti.Nezinot ar ko viņa ir slimojusi.
Tā var būt galavas asins vadu sašaurināšanās (skleroze).
Kaut kadu medikamentu lietošanas blakus parādība.
Smadzeņu labdabīgs vai cits veidojums.
Parkinsona slimība
Alcheimera slimība
To galīgi var noteikt tika neirologs.Nereti tas aizņem mēnešus un gadus.
Nevar izslēgt arī Laimas slimību,tās attālās sekas.
Ja ir bijusi saskarsme ar mājlopiem,tad ir vēl citas slimības grupas.
Lai veicas.
Re: Galvas trīcēšana
24.01.2018 15:07
Tieši tā, ārsts pēc apskates lems par papildus izmeklējumu nepieciešamību, lai nonāktu pie diagnozes un, attiecīgi, arī ārstēšanas. Gribat diagnozj-ejiet pie ārsta, nevis klausiet forumu muļķīgas atziņas par organisma attīrīšanu, sodas dzeršanu utt.
Diegabiksis
Re: Galvas trīcēšana
25.01.2018 18:00
Kas man jānosauc kādas slimības vai to kombinācijas? - jā to man arī vajadzēja!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 8?
Ziņa: