Tresho dienu pec kartas atraugas, uzputies veders

Aizsāka Alksniic 

Labdien. Tresho dienu pec kartas nāk diezgan biezhas atraugas. Paarsvaraa ar gaisu. Principaa visu dienu ar garaakiem,vai iisaakiem intervaaliem. Sajuuta it kaa uzpuuties veeders. Esmu salasijies, ka taas atraugas var buuut signaals nopietnaam slimibaam. Pie aarsta pierakstiities, vai nogaidiit?
Varu piebilst, ka pedejaas dienas uzturaa tiek lietoti arii zirni, bet tam nevajadzeetu buut iemeslam, jo vinus lietoju biezhi.
Re: Tresho dienu pec kartas atraugas, uzputies veders
25.01.2018 12:33
Nebija kādi svētki vai tuss?

Nav neraksturīga slodze, pārslodze? Arī emocionāla.
Re: Tresho dienu pec kartas atraugas, uzputies veders
25.01.2018 17:36
Tas varbūt kaut kas tranzitors.
Re: Tresho dienu pec kartas atraugas, uzputies veders
26.01.2018 21:41
ES nerunāju, ja nezinu ar ko . dzimumu,augumu,svaru,vecumu.
Ja uz trekniem zirņiem ir uzdzerts auksts kefīrs vai gāzēts ēdiens, tad sekas un štopors. Vai nu nuo augša vai apakšas no tā jāatbrīvojas. Plus AB kefīri. B gr. vitamīni. Maiga diēta, Kumelīšu tējas.
25/76/180
paldies visiem, it kā jau būs pārgājis, bet vienalga interesanti, kas to visu varēja izsaukt, jo neatceros, ka kkas tāds būtu bijis. Atraugas sākās 2dien, biju dzēris alkoholu 5dien naktī un ēdu dāmas pagatavotus čipsus ar kaut kādām paasām mērcēm. 6dien VAKARĀ pēkšņi paliek slikti un vemju. 1dien sākas tās atraugas un turpinās 3 dienas, bet ap dūšu viss ok.
Re: Tresho dienu pec kartas atraugas, uzputies veders
27.01.2018 12:16
Tranzitori KZT funkcionāli traucējumi.
Re: Tresho dienu pec kartas atraugas, uzputies veders
27.01.2018 20:11
Man nav ko teikt>>>>>>
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 3?
Ziņa: