Auglis laims

Aizsāka sindy 

Auglis laims
01.03.2018 15:19
Vēlējos pajautāt par vienu dīvainību,kas man piemīt kopš 08.2017.,proti, man ir ļoti grūti pārvarāma tieksme pēc cirtusaugļa laima - apēdu vidēji 3 laimus dienā, bieži pat 4 un ar visu mizu, man ļoti garšo īpaši miza. Pērnā gada vasarā katru rītu sāku dzert tukšā dūšā 300 ml situ sodas ūdeni un apēdu 2 citronšķēlītes, to turpinu darīt vēl tagad. Tad parādījās ļoti liela vēme ēst piparmētras zaļā veidā un tad pēc laiciņa gadījās apēst laimu un tālāk jau tā ir izveidojusies kā atkarība, vēme ēst piparmētras uzreiz pārgāja. Pirmā doma bija, ka organisms prasa C vitamīnu, bet tik ilgi - jau 6 mēnešus ? Un vēl viena interesanta lieta - kopš esmu sākusi regulāri ēst laimu,man turas temperatūra 37,2 - 37,5 robežās, vakaros ir auksts, analīzes gan vēl neesmu nodevusi. Vai temp.var paausgtināties no šī citrusaugļa lietošanas ? Nekādi simptomi man nav. Lasīju, ka sievietēm vidēji jāuzņem C vitamīns ap 75mg dienā, 1 laima auglī ir apm.29 mg C vitamīna, apēdot 3 augļus, es uzņemu 87 mg, kas ir pilnīgi normas robežās. Nesaprotu, kas manī izraisa tik ilgstošu vēmi lietot laimus tik lielā daudzumā ? Vēl piebildīšu, ka tkko palika 2 gadi kopš esmu atmetusi smēķēšanu.
Paldies !
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 16:04
Var būt tā ka organisms prasa to laimu lai sekmīgāk strādātu aknas jo soda arī pamazām iznīcina sēnes organismā un to visu ir jāizvada ārā, tam palīdz arī C vitamīns. Tikai sodas ūdeni nevajag kopā ar citronu, vienā latviešu saitā ir tāds muļķīgs ieteikums... tā ir kļūda.
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:11
Liels paldies ! Vai ir kāds skaidrojums, kāpēc nevar lietot sodas ūdeni ar citronu ?
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:14
Sārms kopā ar skābi. Es paklusēšu.
Tagad skābe lielos daudzumos. Jāiet pie gastroenterologa.
Kaut kas ir sabeigts.
Varbūt paspēsim ko salabot.
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:22
Bet laims un citrons ir sārmaini augļi, tas nekas, ka garša ir skāba - viņi pieder pie īsti sārmainiem produktiem.
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:53
Citrons nav sārmains, ta ir kļuda, plaši ieviesusies.Citrona pH ir 2,4 kas nozīmē stipri skābs, ja lieto kopā tad tie daļēji neitralizējas un efekts stipri mazinās. Viss ir normāli, nevajag satraukties, es sodu dzeru jau 5. gadu. Ar superīgiem rezultātiem. Tur nekas nav jāpaspēj salabot, nekas.
Vispār no citrona ar sodu veidojas nātrija askorbāts kas arī ir sārmaina viela bet Tas efekts ir daudz mazāks, citronu vajag cita laikā.
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:55
Tajās tabulās par sārmainiem un skābiem produktiem ir ļoti daudz kļūdu, ļoti daudz, bet laims un citrons veicina aknu darbību tādā veidā veicina organisma attīrīšanos.
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:58
Paldies par izsmeļošo atbildi ! :) Bet kāpēc pilnīgi visur citrons un laims tiek kvalificēti kā ļoti sārmaini augļi ? Lasīju krievu mājas lapā, ka sodu nema nevarot lietot bez pārtraukuma - ik pa 2 ned.ir jātaisa 2 ned.pārtraukums, vai tas tā varētu būt ? It kā var rasties alkaloze, ja organisms kļūst ļoti sārmains ?
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 17:59
Bet ar skābēm lielos daudzumos tiešām kaut ko var sabeigt- tas ir teiksim ar citroniem, nevis ar sodu, konkrēti kuņģi var sabeigt, bet ne neatgriezeniski, drusku.
Lai gan parasti tas notiek tad ja sodu nelieto bet tikai citronus un kuņģī regulāri ir daudz skābes, tad sākas dedzināšana.
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 18:03
Es jau teicu- ta ir plaši ieviesusies kļūda, ļoti plaši. Lai sodu nepārdozētu vajag pamērīt siekalu pH - tam jābūt ap 7,0 ne vairāk, alkoloze tiešam var rasties un tas ir ļoti nevēlami, ļoti bet tās devas un daudzumi ir ļoti individuāli, es arī jau kādu laiku dzeru vairs tikai periodiski jo nevajag visu laiku bet iesākumā ļoti ilgi dzēru regulāri- katru dienu kādus divus gadus tā.
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 18:04
Nu un apelsīns tiek kvalificēts kā skābs, kur tur loģika? Sastāvs ļoti līdzīgs, pH apelsīnam augstāks...
iii
Re: Auglis laims
01.03.2018 18:07
Vēl pie detoksikācijas vajag daudz dzelzi, tāda temperatūra var būt no dzelzs deficīta organismā, laimā tas var būt nepietiekoši, analīzes parādītu to bildi.
Re: Auglis laims
01.03.2018 20:56
Liels paldies ! :) Taisīšu analīzes :).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 7?
Ziņa: