Alergija?Sinusits?

Aizsāka santasarah8 

Alergija?Sinusits?
03.03.2018 12:30
Sveiki,

Esmu sieviete,31.gads,53kg,1.65m Precejusies,bernu nav.
Nelietoju nekadas zales,tikai sobrid astmas inhalatoru,tikai nepieciesamibas gadijuma.
Edu diezgan veseligi,skidrumu uznemu pietiekami,alkoholu lietoju dazas reizes nedela,parsvara labu un kvalitativu sarkanvinu,smekeju dazas reizes nedelas ,paris cigarettes,pedejas dazas dienas gan gandriz neesmu smekejusi.Stradaju sedosu darbu pie datora-apmeram,42 stundas nedela.
Fiziskas aktivitates,skatoties,ka jutos,videja 3 reizes nedela.
Ir diagnosticeta alergija prêt pelejumu un puteklu ercitem,Neliela astma.Muguras lejas dalas skolioze,Hiatala Hernija ,acis neizdala labas kvalitates asaras,pirms daziem gadiem rentgena uzradijas,ka nav pieres dobuma.Berniba bijusas problemas ar polipiem deguna,reimatiskas sapes kajas
Pirms daziem gadiem ari mocijos ar VD,kas gan likas pierimusi.

Katru dienu jutos nenormali nogurusi,kops pasas pamosanas un visu dienu,eju gulet ap 22:00 un celos 7:00,parasti aizmiegu diezgan atri,bet citreiz nepieciesamas paris stundas.Citreiz ari mostos augsa nakti.
Problemas ar acimir jau paris gadus ,un paliek sliktak .Sapes acu abolos ,ekstrems nogurums acis,loti jutigas prêt spozu gaismu iekstelpas(bet ne pret saules gaismu)un ipasi jutigas kreslas stundas.Acis izskatas loti nogurusas,citreiz niez.Acu problemas gandriz vienmer pavada deguna sausums,citreiz nieze ap degunu ,pa degunu praktski neelpoju.
Ir problemas ar vedera pusanos un atraugam,Esmu diezgan paniska edaja,atri edu un atri runaju.
Ir bijusas elposanas problemas-tika iedots astmas inhalators,arstam aizdeomas par astmu.
Pirms nedelas sakas lielakas problemas ar elposanu,ari miera stavokli pagruti elpot,pie nelielas fiziskas aktivitates ,jasezas un jaatpusas ,jo gruti elpot un nav energijas.
Arsts iedeva nosutijumu pie LORA un vel vienu astmas testu,kas ir pec paris menesiem.Vakardien bija loti slitki ,diemzel biju nopipejusi vienu cigareti(es zinu,ka nedrikst smeket un esmu samazinjausi smekesanu lidz pasam minimumam,kas ir varbut 2 cigaretes nedela,un,protams,sobrid noteikti ari to izbeigsu) un pastaigajos svaiga gaisa(nedzivoju Latvija,ara auksts un vejains),apmeram,2 stundas un atnakot majas,smaguma sajuta kruskurvja rajona un gruti elpot.Aizbraucu uz slimnicu,kur veica daudzas asinsanalizes un plausu rengtenu un atpakal viss atnaca normas robezas.Asrtam liekas ,ka tas no nelielas astmas.
Problema ir tada ,ka jutos ta katru dienu,mana dzives kvalitate nav ideala del sim problemam.Attiecibas ar viru ir loti labas,financialu problemu nav,vairakas reizes gada braucam uz arzemem atpusties,edam labu un kvalitativu partiku.Nesaprotu ,kapec sadas problemas un neispejams dianosticet ,kas tiesi vainas.Del sa esmu biezi viegli aizkaitinama un dusmiga,Nespeju darba koncentreties,saku pielaist kludas,tas aizkaitina vel vairak un tas tas ir apburtais aplis.Pilnigi neko nevar izbaudit ,jo vienmer is slikti un nenormals nogurums..Citreiz ir tads nogurums un sapes muskulos,ka pat kurpei snores knapi var sasiet.Neviens mani vairs nenem nopietni
Saprotu,ka risinajumu seit nesanemsu ,bet gribejas izlikt sis emocijas.Varbut kadam vel ta ir.
P.S. Dzivokli ,kuru nopirkam pirms paris gadiem,atri sakrajas putekli un peksni sacis mesties pelejums ap logiem ,ko tiram ,cik varam
Paldies!
mana
Re: Alergija?Sinusits?
03.03.2018 16:51
Sākt ar A, E, D vit, zivju eļļu (tas viss gļotādām, acīm, pašsajūtai), kamēr laboratorija taisa analīzes vairogdziedzerim, aknu rādītājiem, dzelzij, eritrocītiem.
2 cigaretes nedēļā jūsu organisms nemaz nejūt, nevajag pārspīlèt. Varbūt tomēr kas no VD palicis, jo ir bišku tā kā hipohondrija?
Re: Alergija?Sinusits?
04.03.2018 20:29
Ja ir palstmasas logi, nekavējoties katrā istabā caurumu ar mikroventilāciju. Izņemot virtuvi. Tur ar smaržkociņa palīdzību pārbaudīt vai ir vilkme uz iekšu.Tas pats ar sanitāro mezglu. Dūmiem jāplūst iekšā vēdlodzi'ņā sevišķi ja atvet istabas ar mikroventilatoru sppraugām.
Pelējums izsauc alerģiju un paaugstina risku uz aknu vēzi.Nemaz nerunājot par plaušu slimībām. Alerlgijām.
Par to ir daudz rakstīts
iii
Re: Alergija?Sinusits?
04.03.2018 20:46
Es arī teiktu ka pelējuma sēne to izraisa, bet pasākumus varētu arī vēl radikālākus, piemēram vēl arī kvarca lampu istabā regulāri lietot, jāzin gan ir kāds ir tas mitrums un temperatūra- ja mitrums liels tad ventilācija obligāti jāveido.Un jārēķinās ka pelējuma sēne jau ir organismā un tas izsauc daudz, daudz vairāk problēmas, vēzis ir galējā stadijā...
No vitamīniem vēl b2 var noderēt.
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 16:17
Paldies ,par atbildem.

Tas ir tikai gar logiem-iekspuse uz tam gumijas apmalem,nevis pec normal pelejuma-bet pilnigi melns.tagad tas viss ir daudz maz notirits ,bet simptomi paliek tiai sliktaki.Acis ir tada sajuta ,ka kads vins ir saspiedis visu laiku.Vakar saku zivju ellu un tos vitaminus lietot,acu pilieni un alergijas zales vel joprojam nelidz.Kad parbaudiju acis,teica,ka redzei viss kartiba,viengais ,no iekspuses plakstini esot sarkani un asaru dziedzeri labas kvalitates asaras neizstaradajot-tapec izrakstija maksligas asaras,kuras nepalidz.
Par ventilaciju,regulari vedinam telpas un esam nopirkusi -dehumifider.
iii
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 16:32
Pelējuma sēne organismā taisa lielas nepatikšanas. imūmsistēma visbiežāk nekādi nereaģē uz to, tapēc analīzes neko neparāda un nenotiek cīņa ar sēni organismā. Pietiek ja istabās ir niecīgs daudzums lai sēne jau būtu organismā un tā nepazūd pati no sevis, ja analīzes uzrādītu tad imūnsistēma cīnās...bet ja neparāda- necīnās. Tā nav joka lieta un noteikti ir jāiznīcina..
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 16:44
iii,


Bet ,ko var darit lietas laba?Labi,es varu dabut to ara kaut cik no sava dzivokla,bet ka to dabut ara no organisma?
iii
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 17:10
Es reāli zinu tikai alternatīvās metodes kas strādā, te ir aprakstītas dažas http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
Zāles ir bet ir stipri kaitīgas aknām arī... bet nu principā arī ar zālem var.
iii
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 17:13
Un no dzīvokļa arī- tā ventilācija ir domāta lai samazinātu mitrumu, vēdināšana atverot logu nav tas..jo mitrums nesamazinās stabili. Vislabāk tieši kvarcošana jo gaisa jonizatori strādā daudz vājāk,es esmu mēģinājis- pelējums neiznīkst..
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 17:42
iii,
Paldies!Es noteikti lbak alternativas metodes,zales meginu nedzert.
LAsiju,ka ari it ka kiploki un abolu etikis?
Meginasu kvarcosanu :)
iii
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 17:49
Etiķis gan nē, ķiploki drusku kaut ko dod arī, bet etiķis pret pelējumu tikai neatšķaidīts der, savukārt organismam tas neder bet atšķaidīts tieši patīk..es etiķi vispār nelietoju jo nav nekas tāds labs..
Logus var arī apstrādāt ar ūdeņraža pārskābi bet kvarcot derētu vienalga.
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 19:34
Nekāda vēdnāšana nepalīdžes ja nav pastāvīga mikroventilācija- plūsma.
Ja ir bērni , tad drīkst apstrādāt tikai ar sārmainu ūdeni. Noslaucīt un apstrādāt ar trīskārtīgo odekalonu. Tikai jāskatās lai tas būtu 75- 60*. Sākuši trīškārtīgo pārdot ar 50 un pat 45 * Par to pašu cenu. Internetā ir daudz stāstu par mikro ventilācijas veidiem.
Ieaku 100 mm caurumu, rokas augstumā. Katrā istabā. Restītes un sietiņi aizsargā arī pret alerģiskiem putekļiem/ Plūsma rtegulējama.
Kvarca lampas varēja iegādāties Rīgas lielajos gaimekļu pārdošanas veikalos.
Lampas ieliekamas parastos " dienas gaismas" turētājos/ Sargāt acis . Jo tās nav sauļošanās lampas. Visām istabām vajag būt savienotām ar starpsienu caurumiem-sietiņiem restītēm.Jo visam ienākušam gaisma jāplūst uz virtuves un sanitārā mezgla izvades trubām.
Lai saprāts.
mana
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 21:32
Aizbrauciet kaut kur atvalinajuma, uz citadu klimatu, tad ari noskaidrosies, vai tas nepatiksanas ir konstanta mitruma un alergenu delj.
Acu pilieni ari var but divejadi - ar mitrinosu iedarbibu un ar lipidiem.
iii
Re: Alergija?Sinusits?
05.03.2018 22:09
Tas neko nedotu, ja ir bijusi saskare ar pelējumu tad tas jau ir organismā un vides maiņa vien tur neko vairs nedod.
Un ir samērā grūti pat saprast vai pie vainas būtu tikai pelējums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: