Kosmodisks

Aizsāka Ese 

Kosmodisks
25.10.2004 13:02
Labdien! Lûdzu palîdziet ar informâciju par TV tik bieþi reklamçto kosmodisku. Mana mamma par to sapòo jau labu laiciòu, tâ kâ muguras sâpes ir viòas profesionâlâ pavadone:( Es labprât viòai to nopirktu, taèu vçlçjos vispirms iztaustît atsauksmes, citu cilvçku pieredzi.. Meklçjot informâciju i-netâ par ðo produktu, latviski neko neatrodu, tas nozîmç, ka tas nav populârs un atsauksmju nav..(?).. Katrâ ziòâ, bûðu pateicîga, ja kâds ko derîgu pateiks, jo tas pasâkums nemaz tik maz nemaksâ, lai iegâdâtos to, vadoties tikai pçc optimistiskâs reklâmas. Varbût kâds var precizçt adresi Mûkusalas ielâ vai tel., kur Kosmodisks ir iegâdâjams? Paldies lielais!:)

Re: Kosmodisks
25.10.2004 13:09
Patiesi nezinu par taa efektivitaati/neefektivitaati.
Bet man domaat shis ir kaarteejais gadiijums, kad manipulee uz cilveeku slinkuma un gana pupolaaras vainas. Ja taa njem- nu kuram nesaap mugura? (nu, ganjau kaadam nesaap ar). Bet kursh ir gatavs lietas labaa kaut ko dariit? Pareizi seedeet, vingrot, peldeet? Uzreiz oj, vecs, nav laika, nav naudas un 1000 citas atrunas. Un te ierodas vinsh KOSMODISKS. Nekas nav jaadara un topi vesels. Man domaat tas nevar darboties, ja vien taas nav psihogeenas saapes, kam shaads placebo disks it labi dereetu. Labaak sagaadaa mammucim dakteru un rehabilitologa konsultaaciju. Sveetiigaak buus.
Re: Kosmodisks
25.10.2004 17:25
Kaut ko jeedzu no muguras saapeem, bet man nav saprotams shii Kosmodiska darbiibas mehaanisms...
mediíis
Re: Kosmodisks
25.10.2004 19:05


Mana paciente , nejautâjot man , nopirka to. Pirmkârt, viòas formas tâdas , ka ar tâm aukliòâm piestiprinât tâdu lietiòu pagrûti . Jçgas nebûs , ja nav þçl naudas ,var pirkt . Ðî paciente pati to aizsûtîja atpakaï ( es speciâli nemçìinâju viòu pârliecinât ), jo nekâdu efektu nebija izjutusi. Tâda plastmasa vien ir.
Elita
Re: Kosmodisks
25.10.2004 20:00
Tas nosaukums arî dîvains- ne tur kâds sakars ar kosmosu, ne ar disku :)
Re: Kosmodisks
25.10.2004 20:16
Pilniibaa piekriitu Ineshukam, kaarteejaa cilveeku kraapshana. Labaak aizsuuti mammu pie rehabilitologa.
/liene
Re: Kosmodisks
21.03.2009 20:50
http://www.kosmodisk.lv/index.asp?tn=testimonials&c=8680
sajaa maajaslapaa var palasiit siikaakas atsauksmes no cilveekiem, kuri tik tiesaam ir pirkusi un kuriem ir paliidzeejis!!!!
Re: Kosmodisks
22.03.2009 09:14
Principā,kosmodisks ir lietojams,kā ārstēšanas un profilakses sastāvdaļa.Masāžas,liekā svara noņemšana,pareiza apģērba nēsāšana,pareizas fiziskās slodzes.muskuļu korsetes veidošana.Diezgan svarīgs faktors ir pareizs ēdiens.ZINĀMA NOZĪME IR PAT PAREIZU APAVU NĒSĀŠANA IKDIENĀ UN SPORTAM.
Katrā kadījumā kosmodisks nav panaceja.
Pilnībā to noliegt nevajadzētu.
Re: Kosmodisks
22.03.2009 09:47
jau rakstīju kādā no vecajām tēmām, ka man rados ir vismaz 2 cilvēki, kuriem tas atvieglo dzīvi - noņem vai mazina muguras sāpes (nopirkuši 1 kosmodisku uz diviem, jo tur komplektā ir 2 jostas - garā platā un šaurā īsā). protams, par ārstēšanos runa neiet - tas ir tikai simptomātisks līdzeklis...
pati
Re: Kosmodisks
22.03.2009 13:05
kāds radinieks, kam jau 70 gadi, teica, ka viņam palīdzot :) šis gan laikam arī nebūs tas gadījums, kad ir smagas muguras problēmas.
Re: Kosmodisks
25.03.2009 23:02
Kosmodisks ir lielisks diferenciāldiagnostikas līdzeklis!! Ja palīdz, viennozīmīgi skaidrs, ka vaina nav meklējama mugurā :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: