Mîlestîbas slazdâ

Aizsāka nezinu 

nezinu
Mîlestîbas slazdâ
25.10.2004 20:55
Ar mîlestîbu kâ ar narkotikâm, sâkumâ eiforija, tu tai ïaujies, bet nâkamo reizi gribi jau vairâk.
Sâkumâ domâju par mîïoto 2 minûtes un aizmirsu par viòu uz 3 stundâm. Pamazâm pieradu pie ðî cilvçka un laikam esmu kïuvusi pilnîgi atkarîga no viòa. Tagad es domâju par viòu 3 stundas un aizmirstu uz 2 minûtçm. Kad viòa nav tuvumâ, no viòa nav ziòu, jûtos kâ narkomâns, kam pietrûkst kârtçjâs devas.
Tâ pat kâ narkomâns zog un pazemojas, lai tikai iegûtu kârtçjo devu, es arî mîlestîbas vârdâ esmu gatava uz visu....
Re: Mîlestîbas slazdâ
25.10.2004 22:02
laimîgâ :)
nezinu
Re: Mîlestîbas slazdâ
25.10.2004 22:20
nelaimîga :(
Nja
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:05
Sameklç sev interesantu nodarboðanos. Domâju der mâcîties kaut ko interesantu un derîgu.
Mîlestîba rodas no prâta neonodarbinâtîbas. Prâts bezdarbîbâ atrod instinktiem tuvâku objektu ap ko sevi nodarbinât, un jo vairâk tas ap to objektu grozâs, jo vairâk tâ varâ nonâk. Sajûta patîkama, pat varçtu bût patîkamâka nekâ iesâcçjam programmçtâjam vai inþenierim, kas vairo savu gara darbu.

Protams, mans ieteikums diez vai darbosies, taèu ðe var lîdzçt. T.i. pârvçrt savu mîlas objektu par izpçtes objektu, mçìini izjautâjot identificçt sliktâs un labâs îpaðîbas, nevis izgudrot vai piedçvçt tâs. Ja identificçji kâdu slikto vai labo îpaðîbu, tad nevajag païauties uz to pirmreizçjo ticamîbu, bet gan veic eksperimentu lai pârbaudîtu to vai citu îpaðîbu. Eksperimentam kâ vienmçr uzstâdi mçríi, sagatavo apstâkïus, izdomâ kâdam jâbût eksperimenta rezultâtam, pçc eksperimenta salîdzini gaidîto rezultâtu ar reâlo.

Tâ tu iepazîsi pati sevi, gan savu mîïoto, gan arî laiks tiks patçrçts lietderîgâk.
mjaa
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:14


forði, tas ir "rozâ miglas" laiks, visa pasaule ir tikai viens cilvçks blakus....
Vai tas tev ir par grûtu?
tomy girl
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:14
Tas tev tâ nebûs ilgi, it seviðíi, ja bieþi tiekaties, tâ ka izbaudi to laimi. :)
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:40
kapçc nelaimîga?
neskatâs uz tevi?
nezinu
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:42
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:42
eizej un pasaki.
nezinu
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:45
Ko tas dos? Daïçji jau ir pateikts
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 10:58
Pârslçdzies uz kâdu citu. Netçrç laiku.
mjaa
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 11:16


to plants

Tavs padoms ir apmçram kâ nomaini plati.
Pats (i) esi bijis tâdâ situâcijâ?
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 11:24
Man planta ierosinaajums shkjiet gana logjisks.
Jeb, kaa rakstiija njaa- jo vairaak par to domaa, jo vairaak taa varaa nonaac. Domaa par ko citu, ja shii situaacija shkjiet vienpuseeja. Vai arii turpini taadaa garaa saldseeriigi apcereet jauko un gruuto dziivi.
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 14:22
nepiekrîtu, mîlestîba nepakïaujas loìiskai domâðanai un nav iespçjams sev pavçlçt - nedomâðu, nemîlçðu...
Man ðíiet, ka tâ nemaz nav mîlestîba, ja var sev tik vienkârði pavçlçt aizmirst un jau aizmirsu, vai vçl labâk, uzreiz pârslçdzos uz citu cilvçku.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 14:45
Mums vienkaarshi dazhaadi prieksstati/definiicijas tam, kas tad ir miilestiiba.
Bet taada bezjeegas apcereeshana man shkjiet lieka un destruktiiva. Nevar jau paarsleegt shiis izjuutas uz citu cilveeku, bet... palieku pie taa, ka aiz gara laika vai ciitaadas nenodarbinaatiibas var ai kaa izfantazeet sev baigo miilu...

Nu, piemeeram, biju tusinjaa, pachaloju/padejoju/parunaajos ar jauku puisi. Nu ljoti jau nu jauks. patiikams aareejais teels, bet principaa sveshs cilveeks. Jaukas emocijas, patiikamas atminjas. Un ja nu sho visnotalj jauko pieredzi saakt apzeleet no seerijas eh, cik forshss, cik labi, cik jauki, saakt piedeeveet iipashiibas un raksturlielumus, kas konkreetam cilveekam iespeejams nemaz nav, jo buutiibaa jau neko par vinju nezinu, zin kaadu iemiileshanos var izpereet. Bet ja shiis sajuutas jau iediiglii atstaat tur kur taas ir- kaa patiikamas atminjas un neko vairaak, tad tur taas arii paliks un seeriigos briizhos var drusku padomaat- eh, kaa buutu, ja buutu...

Varbuut ineshuks paaraak pragmatisks...
Smile
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 14:56
pilnigi piekritu Inesukam - ta drizak izskatas pec izdomatas milas aiz gara laika. nu , patik meitenei taa mazohistiskaa sajuta, patik:) un vna drizak par to tiksminas, neka nozelo.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 14:58
kur jûs tik pragmatiskas :(
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:01
Galîgi nepiekrîtu
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:06
katram savs :)
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:17
vispâr jau es piekrîtu ineshukam, bet mçs jau neviens nezinam, cik ilgi kas ko pazîst, lai kritizçtu.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:24
Tas driizaak bij komentaars par komentaariem nekaa par konkreeto situaaciju. nekaadiigi negribeeju kaadu kritizeet.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:26
ti un tâ tâ iemîlçðanâs sajûta ir baigi forða.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:28
Nu tad man kaut kaa to taadu uz robezhas ar iemiileeshanos sajuutu sanaak gana labi pashai izprovoceet, briidi pasapnjot pabaudiit i nolikt kaadaa taalaakaa dveeseles stuuriiti un atgriezties pie greeciigaas zemiites un ikdienas :-)
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:35
tas ir vispareizâkais, þçl ka ne vienmçr viss ir tik vienkârði.
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:36
Redzi, ineshuk, tu runâ ne jau par mîlestîbu, bet par kaut kâdu paða izprovocçtu iemîlçðanâs sajûtu.
Es pilnîgi nesaprotu, kâ var izdomât/izfantazçt mîlestîbu? Man tâds joks nav piedzîvots.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:39
Nu gan

Piekrîtu. Pie kam , mîlestîba atnâk tad, kad to nemaz negaida. Tâs sajûtas, ko tâ sniedz nepakïaujas nedz loìikai, nedz saprâtam. Kaifîga sajûta, nekas tai nelîdzinâs, ja nu vienîgi attiecîbas, kas seko...:))))

Kontrolçt mîlestîbas "trakumu" var tikai ïoti spçcîgi cilvçki.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:41
No savas pieredzes "augstumiem" un dzîves vçrojumiem ir nâcies secinât, ka jaunîbâ bieþi notiek tâ, ka jûtas un prâta mulsums ir, bet objekta nav. Tad pçc Ineshuka minçtâs shçmas tiek piemeklçts objekts un skaistâ mîlestîba gatava. Ja tas objekts atbildçtu, nav zvanîts, ka laimîgâ dzîve ilgtu lîdz pat pusmûþa krîzei. Tâpçc arî teicu: pamaini.
Jâ, jâ, jâ. Tas nenotiek vienmçr un ar visiem, ir arî "acu kontakts'' utt.
Kâ vienmçr, meklçju racionâlu izskaidrojumu. Nu kas notiktu ar cilvçkiem, ja katrs kâ iemîlçtos, tâ viss. Vai nu ar objektu, vai nu cieðanas mûþa garumâ. Mçs vienkârði izmirtu.
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:51
Padomâju, tâpat nesaprotu - jûtas un prâta apmulsums ir, bet objekta nav. Vai tad nav otrâdi - ir objekts un tad seko jûtas un prâta apmulsums.
Manuprât tikai galîgs tînis var iemîlçties pçc tâda scenârija :)
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 15:53
Sho te ne minuuti bez vinja/vinjas iztikt nevaru sajuutu es akuraat sauktu par iemiileeshanos, nevis miilestiibu :-) Bet, tas taa, manaa terminologjijaa.
miilestiiba manaa definiicijaa ir silta, drosha un stabila. Un nesagaadaa sirdseestus.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:03
zâlîte! tu mums esi zvçrinâta romantiíe. Tâpçc arî nesaproti. Cilvçkiem bieþi tâ gadâs: jûtas ir objekta nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: