Mîlestîbas slazdâ

Aizsāka nezinu 

zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:14
Paldies, plant !, par "diagnozi" diezgan trâpîgi :)
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:35
Un vçl kas, ja man bûtu jâizvçlas starp - objektu kurð man neatbild, bet kuru mîlu un citu cilvçku, lai tikai aizbçgtu no cieðanâm - es izvçlçtos cieðanas, bet nevis nemîlamu cilvçku.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:39
kâpçc jâcieð, objekts jâmçìina ieinteresçt
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:47
Nu ja! Liekâs pie pusmûþa krîzes iztirzâðanas bija minçts, ka viena dâma savu apakðveïu, izmantojot pielûgsmes objektu un viòa somu, aizsûtîja viòa sievai.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:52
jaukas sarunas :( :)
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:52
to plants. tâ ir perversija, ar tâdu dâmu vairs vispâr runât nedrîkst. es biju domâjusi labâ nozîmç
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:52
Sirsnîgas
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:58
mçs taèu neko nezinam - iespçjams , ka viòð to arî bija pelnîjis
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:58
par mîlestîbu
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 16:59
to nu gan
katrs cînâs savas sapraðanas un fantâzijas robeþâs.
Es ne par ko nebrînos
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:05
tam nabadziòam bija jâdomâ, ar ko satiekas. diez vai tas bija mîlestîbas apliecinâjums
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:08
Un ja nu izmisuma solis?
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:23
Ja tâ bija cînîðanâs par mîlas objektu, tad vajadzçja kaut nedaudz apdomât iespçjamâs sekas.
Man tas vairâk izskatâs pçc tâdas ieriebðanas.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:27
Ja nemaldos, sekas bija paredzamâs: sieva patrieca. Un re: vecis brîvs un dabonams.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:28
Nepatiik man shaadas jaukshanaas sveshaa dziivee (un, taa kaa es stingri pieturos pie uzskata, ka sveshaa dziivee ai kaa var iejaukties), tad arii shii ciiniishanaas par "aiznjemtu" cilveeku man shkjiet garaam. Izshkjirties un tad saakt jaunas attieciibas OK, bet shitaa.... nu nez...
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:31
Nu nesaprot cilvçks, ka no veèa, kuru var izmest, savâkt jâbçg pa gabalu. Nav prâta darbs dzîvot un gaidît, kad uzradîsies nâkoðâ uzòçmîgâ kundze un to sirdspuíîti aizvilinâs.
Taèu katram savs. Katrs meklç sev piedzîvojumus pçc gaumes.
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:39
Es tomçr palieku pie tâ, ka viòa neaprçíinâja sekas.
Sieva jau patrieca, bet viòai tâ pat nekas netika, ja nu vienîgi skaistais nosaukums - Maita!
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:40
Ðoreiz netika
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 17:42
Ja jau tas, ka sieva patrieca, nav meerkjis? Kaads tad tas vareetu buut? Mans nesaprot.
zâlîte
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 18:03
Mçríis bija to veci dabût. Bet tas vecis pçc tâda gâjiena viòu vairs negrib, secinâjums - mçríis nav sasniegts. Vismaz es tâ saprotu.
xxx
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 18:42
Dievas pasarg no iemiileeshanaas...
Gadu atpakalj iekritu taadaa murgaa,ka ar gruutiibaam tiku laukaa.Iemiileeju preceetu viirieti..praataa nebija postiit gjimeni un bija shausmiigi gruuti.Ticiet vai ne,bet veel ljoti biezhi redzu vinju sapnjos,biezhi liekas,ka redzu vinju uz ielas,kaut dziivojam dazhaadaas valstiis..Tas nebija nekas jauks,driizaak viena raudaashana un mociibas..
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 19:08
Pirms kâda laika mans precçtais darba kolçìis atgriezâs no "pusdienu pârtraukuma" ar lûpukrâsas sasmçrçtu krekla apkalîti. Nezinu tikai, vai tas tika darîts apzinâti vai nç, bet gadâs arî tâ.
Re: Mîlestîbas slazdâ
26.10.2004 19:24
Nu, ja pâriet uz tâdâm cîòas metodçm, tad sievu arsenâls nebût nav mazâks. Jautâjums ir tikai a)vai vçrts, kas bûs ieguvçjs; b)ko par to saka sievas paðcieòa;
Bet vispâr diskusija sâkâs pavisam par citu.
Nja
Re: Mîlestîbas slazdâ
27.10.2004 10:25
Te plants pieminçja, ka mîlestîba ir pirms, tad objekts tiek piemeklçts. Manuprât ðis apgalvojums vairâk attiecas uz vîrieðiem :)

Parasti ðiem (daudziem) jaunîbâ pagrûti atrast objektu ar kuru uzsexot. Lîdz ar to sexuâlâ enerìija tiek sublimçta mîlestîbâ kâ mâkslâ. Tâ kâ apkârt staigâ zaíi, tad ðiem ir viegli atrast objektu kur savu sublimâciju piekârt. Tâ nu ðie staigâ un mîl un pie viena baidâs kaut ko pasâkt, ka tik tas objekts viòu nepasûta. Tâ ðis sublimç, sublimç lîdz sâk dzejot, zîmçt vai vçl kâ mâkslinieciski izpausties, iespçjams, salasâs visâdu romantiku, garîgo literatûru, domâdams, ka var sevi attîstît romantiskâ plâksnç, lai beidzot to veceni iegûtu (par to viòð tikai domâ zemapziòâ).

Ir takð arî dzirdçti stâsti par to kâ kara laikâ lazaretç praktiski visi zaldâti ir iemîlçjuðies kâdâ no mâsiòâm. Tâ kâ konkurence ir liela, tikai drosmîgâkie atklâj savas jûtas.

Sievietei tas varçtu bût savâdâk. Tâ kâ viòai parasti netrûkst pielûdzçju (gribçtu un negribçtu, kuru ir vairâk), tad sex energjas sublimâcijas nav tik spçcîgas, lîdz ar to mâkslas un romantikas izpausmju ir mazâk.

Jap, varçtu kâda pateikt, vai viòa ir stipri iemîlçjusies kâdâ, tai laikâ kad ðai ir regulârs sexs ar apmierinâjumu (orgasmu)? Manuprât, shajaa laikâ sieviete nav spçjîga iemîlçties, jo sexuâlâ enerìija tiek iztçrçta sexâ, lîdz ar to tâ nevar pârvçrsties mîlestîbâ. Moþ kâda apgâzîs manu teoriju?

Jap vçl domâju (ir pieredze), ka ir sievietes, kuras iemîlas vecî, tikai pçc tam kad ðî ïâvusies, lai ðis viòu apmierina. Tas it kâ apgâþ manus vârdus, taèu tâ ir, manuprât, cita tipa mîlestîba, "mîlestîba ar atpakaïejoðu datumu", jeb mîlestîba uz saldumiem, tikai tad pie tiem tiek piemeklçti citi cilvçciskie atribûti, lai pamatotu savu tieksmi pçc saldumiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: