Anālās problēmas

Aizsāka dikkers 

Anālās problēmas
26.04.2018 00:03
Sveicināti!

Sākšu ar to ka man ir nereāli paniskas bailes no ārstiem, bet sapratu ka ir iespēja pakonsultēties arī caur mēdijiem!
Mana problēma jau mani slēpjas nu, kādi gadi 5..... tā saucas dibena vaina, ja auksti vēji, un nēēsi īpaši silti saģerbies tad sāp ānuss viņš izpaužas ar to ka parādas tādas 2 pumpas kas ir baigi sāpīgas grūti apsēsties pieliekties.... parasti tā problēm beidzas dienas divas max četras.... Reizēm to gadu 5 laika ir bijuši arī asins izdaļijumi, bet tie vienmēr ir pēc tādas riktīgas iedzeršanas..... biju kodējies uz 1 gadu nebīja nekādu porblēmu ne ārējo pumpu ne asins parādību ( nezinu iespējams tas nebija arī asins )! Biju vizīte pie urologa kadu gadu ar pusi atpakaļ, tas vienīgo problēmu ko atrad tas bija prostata palielināšanās!!! Vēlētos uzzināt ko tālāk darīt ,kur vērsties!?!?!? Man ir gadi 32 sācies tas viss ir no gadiem 27!!!
Paldies.....
Re: Anālās problēmas
26.04.2018 00:12
Proktologs.
Re: Anālās problēmas
01.05.2018 09:30
100% piekrītu.
Lai saprāts.Caur ģimenes ārstu. Jo būtu vajadzīgas arī asins analizes un anamnēze/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: