Nieru scintigrāfija. Leikocīti.

Aizsāka Knuksis 

Vēlos veikt nieru scintigrāfiju, jo jau cik gadus, ir pazemināts glomerulu filtrācijas ātrums, bet tajā pašā laikā, nevaru izdomāt, vai tiešām to darīt, jo ģimenes ārste teica, ja kreatinīns ir normā, tad viss ir kārtībā. Bet nu neliek mani mierā tas GFĀ .

Tikko veiktas analīzes, kurās leikocīti ir zem normas. Kur sīkāk apskatīti leikocīti, tie abi arī zem normas. Par to ir vērts teikt ģimenes ārstei vai vēlāk atkal uztaisīt pilno asins ainu un tad skatīties, kāda situācija?
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
02.05.2018 19:39
Vecums, dzimums, augums,svars?
Sieviete, 28 gadi, 170 cm, 52 kg.
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
03.05.2018 00:21
Leikocīti zem normas kur?
Sabzira, pilnajā asins ainā. Leikocīti 3.71; leikocītu diferencēts skaits - neitrofīlie % 44.2 un neitrofīlie abs. 1.64.
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
03.05.2018 11:11
Var būt norma, var būt patoloģija. Jārunā daudz, jāiedzilinās. Aizejiet vismaz pue kāda maksas terapeita ar visiem izmeklējumiem.
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
03.05.2018 14:47
Labāk ieteiktu P.Stradiņa nieru speciālista/ Nefrologa. Stradiņi vienīgie, kas veic nieru transplantāciju. Citi tikai jauc galvu un pelna naudu.
Stradiņi arī pelna naudu bet vismaz kaut ko dara.
Cieņā.
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
03.05.2018 14:53
Tas būtu labākais variants.
moljers
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
05.05.2018 00:19
glomerulu filtrācijas ātrums ir ļoti relatīva analīze, kuru rēķina ņemot vērā svaru, kreatininīna līmeni, urīna daudzumu diennaktī u.t.t.
nekāvējiet laiku ne sev , ne nefrologam , ne scintigrāfistiem !
28 gados ir jābauda dzīve, nevis jāpavada laiks laboratorijās, rtg kabinetos, slimnīcu koridoros
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
05.05.2018 15:01
Nu... A varbūt jaunajai sievietei lupus ar leikopēniju un nefrītu?
moljer, ja GFĀ ir zem normas ne vienu gadu vien, tas ir ok? Nopietni?
Protams, tas nav dzīves mērķis - laboratorijas un ārsti, bet, ja vēlos bērnus, gribu saprast, kāpēc man jau cik gadus ir šāda situācija.
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
06.05.2018 20:31
Autore, vai Jūs pati nesaprotat, ka jebkurā gadījumā konsultēties nav prāta darbs? Runājiet ar ģimenes ārstu. Ja gribat iet pie nefrologa, tak aizejiet vienreiz kaut vai sava miera dēļ, līdz neesat iedzīvojusies neirozē.
moljers
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
06.05.2018 22:33
GFA ir ļoti subjektīva analīze !
cilvēkam ar mazu svaru, mazaktīvu vielumaiņu, daudz dzer, neēd olbaltumu viņa visu laiku var būt zema, jo nav jau slāpekļa vielumaiņas produktu, ko izvadīt !
kaut reizi esat nododot analīzi skaitījusi diennakts urīna daudzumu ?
kreatinīns asinīs normāls ?
un pamat jautājums - kas jūs traucē un kāpēc viņu vispār nododat ?
Svaram vajadzētu būt lielākam, priecātos par lielāku vielmaiņas ātrumu/kad regulāri vingroju, tad gan tā ir jaudīgāka/, daudz dzer - ko? Alkoholu, ūdeni? Alkoholu nelietoju un ūdeni daudz nedzeru. Olbaltumvielas tiek ēstas.
Ne reizi tas nav skaitīts! Nezināju, ka tas jādara. Kreatinīns ir normā. Ģimenes ārste teica, ka, ja tas ir normā, tad par GFĀ nav jāuztraucas.
Nu jau kādu laiku nododu, jo jau daudzus gadus man tas ir zem normas. Mazākais, man zināmais, bija 69. Kopš pa reizei taisu, tā nekad nav normā - vienmēr zem.
Kas man liek domāt, ka kaut kas nav ar nierēm? Tas, ka nu jau kādu ilgāku laiku, pa reizei, pēkšņi uztūkst acs plakstiņi.
Es saprotu, ka ir štruntīgi močīt iekšā kontrastvielu, bet vai veicot nieru scintigrāfiju, uzreiz viss nav skaidrs?
moljers
Re: Nieru scintigrāfija. Leikocīti.
07.05.2018 13:24
oi :)
pie normāla kreatinīna atkārtoti, nevajadzētu uztraukties par GFA !
kas ir 69 ? kreat ? GFA ?
jaunam cielvēkam acu plakstiņu tūska parasti sasitīta ar venozo asiņu atteci
nieru problēmas to varētu dot tikai jau pie ļoti nopietna bojājuma

MAnas rekomendācijas - aizmirstiet par šīm analīzēm , par ģimenes ārstu, par nieru scintigrāiju !
baudiet pavasari !
Pirms vairākiem gadiem GFĀ bija 69. Bet tā, visu laiku ir virs 80. Venozo asiņu attece .. hmm.

Rekomendācija dikti feina.:)
Ja Tu maz dzer, tad viss skaidrs- problēma ir mazā ūdens patēriņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: