ìîbðana

Aizsāka jaut. 

jaut.
ìîbðana
26.10.2004 12:39
Varbût kâdam bûtu kâds labs ieteikums ko darît brîdî, kad jût, ka tûlît ìîbonis uznâks?
Re: ìîbðana
26.10.2004 12:44
Apgulties, un maksimâli augstu pacelt kâjas.
pieredze
Re: ìîbðana
26.10.2004 12:48
+ vçl iedzert aukstu ûdeni mazliet!
Re: ìîbðana
26.10.2004 13:00
Noliekties un galvu starp ceïiem. Cik saprotu,visi ieteikumi nodroðina asiòu pieplûðanu smadzençm.
Re: ìîbðana
26.10.2004 13:09
Jautaajums ir vai kaadreiz ir reaali nogjiibts vai tikai ir shii sajuuta?

Ja ir realai gjiibts, tad- viss iepriekshmineetais. ja ne- jaatiek skaidriibaa no kaa un kaapeec shii sajuuta rodas.
jaut.
Re: ìîbðana
26.10.2004 13:22
Vispâr esmu noìîbusi un no tâ laika man sâkâs panikas lçkmes, trauksme utt., jo likâs, ka tûlît atkal uznâks ìîbonis, bet dzeru zâles un ir daudz labâk, bet tomçr gribas zinât, ja nu gadîjumâ uznâk kâds sliktums- ko vislabâk darît! Ienîstu ðo sajûtu!
Re: ìîbðana
26.10.2004 14:13
Ja nu droshiibai gribaas, tad- viss iepriekshmineetais. A citaadi jaamegjina tikt skaidriibaa ar sho trauksmi. Lai veicas!
pieredze
Re: ìîbðana
26.10.2004 14:40
Nu baidîties jau nu ir pçdçjâ lieta ar ko nodarboties! Tas visu tikai pasliktina! nebaidies! Arî nâve ir svçtîba - un runâ ka apziòas dzîve nebeidzas lîdz ar smadzeòu nâves iestâsanos:))) Mçs no viòas baidâmies, jo nezinâm kas seko un vai vispâr kas seko pçc tâs, bet agrâk vai vçlâk jau visi to uzzinâsim un nekad nevar zinât vai laimîgâks tas kurð aiziet âtrâk vai velk ilgâk! Nu tas tâ atkâpei no tçmas!
Vispirms jau vajag zinât cçloni no kâ paliek slikti! Man, piemçram, paliek slikti no pârkâk karstas vannas vai pirts un tad jau es esmu gatava, ka iznâkot ârâ ausîs sâk dþinkstçt gar acîm sâk mesties melns un nosvîstu tad tik fiksi liekos guïus un palûdzu kâdam atnest aukstu ûdeni vai pati turpat vannasistabâ apslacu seju ar aukstu ûdeni un mazliet iedzeru ûdeni!
Re: ìîbðana
26.10.2004 14:47
I kaapeec jaaiet paaraak karstaa vannaa, ja zin, ka buus slikti? trenneejas to naave sprieku tuvaak pievikt?

Es jau nu labpraataak atvirziitu sho prieku taadaa taalaakaa naakotnee.
pieredze
Re: ìîbðana
26.10.2004 15:20
Vai tad no tâ mirst? Es atkal domâju noìîbst un tad atkal pieceïâs! Vçl jau lîdz reâlai bezsamaòai neesmu tikusi! Un speciâli jau es nekarsçjos, bet reizçm nejauði satek vannâ tas ûdens pakarstâks un pirtî jau arî ja tâda mçrenâ uz neilgu laiciòu un skaidrâ prâtâ, tad jau nekas nav citreiz!
Tas laikam no sirds vâjuma tâ mçdz bût - vai ne! Man vecmâmiòa nomira ar trieku, man jau liekas, ka tâ tâda laba nâve - èiks un viss! katrâ ziòâ labâk tâ nekâ ar vçzi mocîties mçneðiem ilgi zinot, ka dzîvot atlicis skaitîtas dienas! Vai kâ man tâ nâve ðodien mîïa!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 18?
Ziņa: