parçðanâs

Aizsāka Rima 

Rima
parçðanâs
26.10.2004 19:23
òu vot ,it kaa izslimoju buliimiju un anorexiju-tagad ir citas probleemas-es nemaaku eest normaali,katru dienu paareedos,juutu jau ka pietiek,bet vienalga eedu un eedu un dziivesveids man mazkustiigs un darbs seedosh,labi ka veel naf svara probleemas,bet shausmiigi gruuti tak:( un sanaak, ka katru vakaru aizeju guleet knapi elsodama,saprotams ka guleet ir gruuti un karsti, ar pilnu kungji nevaru atrast pozu kaadaa guleet...
kads speciaalists,kas vareetu paliidzeet.vai dietalogs ?psihologs?joga?
Re: parçðanâs
27.10.2004 01:34
Pati jau atbildeji uz savu jautajumu.

Es
Re: parçðanâs
28.10.2004 11:03
Klizmu vajag!
Re: parçðanâs
28.10.2004 11:19
pauzes ietureshana pec pirmas porcijas apeshanas + udens glaze. tad pasedi un padomaa, vai tiesham vel gribi eest, jo kamer tu intensivi shtopee iekshaa organisms nejut vai vinjam pietiek vai nee.

Re: parçðanâs
28.10.2004 11:31
Jaa, saata sajuuta iestaajaas 20 minuutes peec eeshanas, t.i. - Tu tikai 20 min. veelaak taa pa iistam saproti cik ljoti esi paeedis!
Zelta likums:
Jaabeidz eest vienmeer ir tad, kad veel drusku gribaas eest!
Re: parçðanâs
28.10.2004 11:57
Ai, var jau gudri runât. Bet, kad uznâk, tad sanâk rît pat tad, kad vçdçrs ar kaudzi pilns un nekas iekða nelien. nemaz nerunâjot par sâta sajûtu.
man arî tâ uznâk, labi, ka ïoti reti;)))
tada pati
Re: parçðanâs
06.07.2005 13:00
Arî man ir tâ pati problçma:( un varu teikt droði, ka trakâkais ir tad, kad sâc atkal atgût kilogramus... zinu, ka daudzi mani paðlaik ieraudzîjuði teiktu - par ko gan tu sûdzies. izskaties tieðâm labi, jâ jâ.. bet es taèu saprotu, ka ar katru dienu bûs arvien bçdîgâk. zinu arî, ka tâ ir paðas vaina. cits cilvçks çdot tik daudz cik çdu paðlaik visticamâk kristos svarâ, jo pieðtopçju sevi ar augïiem ogâm un biezpienu, bet ja pusotru gadu esi pârticis no dârzeòiem, íermenis tiecas atgût visu ar uzviju. cenðos sev iestâstît, ka ir jâçd normâli un ka sâkumâ tâ bûs, bet gan jau ar laiku atkal viss atgriezîsies vecajâs sliedçs, ti es varçðu çst normâli, bet ir tik grûti skatîties spogulî un redzçt, kâ pazûd tievâs kâjas un viduklis:( mîïâs meitenes, pirms sâciet diçtu padomâjiet, vai labâk nevajag vienkârði saprâtîgâ daudzumâ pavingrot un ja arî nolemjat tievçt, tad tikai speciâlistu uzraudzîbâ vai svara vçrotâjos, kur neviens neïaus aiziet par tâlu.
nesâtîgâ
Re: parçðanâs
06.07.2005 14:22
Mana labâkâ metode ir tâ, ka mâjâs nekâ nav. Turu tikai nedaudz rijamâ, tik cik nepiecieðams vieglai çdienreizei. Darbâ arî nepçrku nekâdus grauþamos. Ja sagadâs, ka ir labumi leduskapî vai konfektes - cauri, ne par ko citu nespçju domât, nav arî ne mazâkâ izsalkuma.
veerotaaja
Re: parçðanâs
06.07.2005 14:58
Bet, ja nav ne mazâkâ izsalkuma, tad kâ var daudz apçst?

Es savukârt nevaru izturçt tad, ja mani moka izsalkums;). Un, tâ kâ ,mani tas moka bieþi, tad man ar piekabinâja diagnozi bulîmija, lai gan nekad neesmu vçmusi neko atpakaï.
Laikam tâ nepareiz daignoze, ne?
nesâtîgâ
Re: parçðanâs
06.07.2005 16:01
Man praktiski nav brîþu, kad neesmu spçjîga çst. Paradokss, ka izsalkums momentâ ieslçdzas, ja blakus ir kâds kârdinâtâjs, vienalga vai ir paçsts vai nç. Bet, ja kârdinâtâja nav, pietiek ar normâli paçstajâm pusdienâm vai vakariòâm. Nedomâju vis, ka bulîmijas diagnoze ir tik vienkârða. Sâta centrs nestrâdâ, i viss.
go
Re: parçðanâs
06.07.2005 20:24
Man gan imponç Lûles Vilmas viedoklis, ka ar pârçðanos mçs barojam savus stresus! Tâpçc man, piem., interesçjoties par kâdas veiksminieces veiksmîgâm dietas gaitâm, galvenokârt interesç ne tas, ko viòa likâ mutç, bet tas, kas viòai tobrîd "darîjâs galvâ".
dietologs
Re: parçðanâs
07.07.2005 09:08
Izdzer lçnâm 1 litru ûdens vai tçjas no lielas glâzes vai krûzes vai podiòa!
bazuka
Re: parçðanâs
07.07.2005 11:47
Rîðanas lçkmi palîdz apturçt zobu iztîrîðana.
Ilzy
Re: parçðanâs
08.07.2005 11:31
vçl viens knifs - izlasiju, ka 50% gadîjumos, kad cilvçks domâ, ka viòð grib çst (jût izsalkumu) patiesîbâ viòð grib dzert... un tâ arî ir - turu negâzçta ûdens pudeli pa rokai - kad jûtu ka sâk gribçties çst - padzeros un viss oki :) bet nu ja izdzerts jau litrs ûdens un vienlga gribâs çst - tad saprotu, ka laikam tieðâm tas ir îstais izsalkums - tad eju paçst - bet daudz jau neko nevar ieçst (pârçsties), jo kuòìî jau ieliets litrs ûdens :)
Miegainis
Re: parçðanâs
08.07.2005 11:40
Es pirms guleetieshanas vienmeer pieedos! Ar augljiem,pa starpu konfektes,tad atkal augljus,kameer fiziski nelien.Un ar labi piebaaztu veederu nokriitu sliipi un gulju lieliski.
Kursh teiks,ka tas nav veseliigi?:))
Re: parçðanâs
08.07.2005 21:07
Miegainis:

tâ ir vislielâkâ bauda - pierîties un aizmigt ;))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: