Kaunuma utis!

Aizsāka ik 

Kaunuma utis!
26.10.2004 21:55
vai kaads luudzu nevareetu pateikt kaadi medikamenti paliidz no taam atbriivoties???patiecos jau ieprieksh par paliidziibu!
zâlîte
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:02
man pretjautâjums, lîdz kam un kam vajag notikt, lai tâdâs iedzîvotos?
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:04
zaaliite...nu nezinu pajautaa manam partnerim jo liidz shim taadu nebija,bet tiko saakaam ar vinju intiimas attieciibas tad mazaas "draudzenes" bija klaat....:(((((
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:04
elementâri :)
visvienkârðâk - noskûties
medikamentus neatceros no galvas, bet tie paði, kas citâm utîm
zâlîte
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:07
skaidrs, ka noskûties un ievçrot higiçnu :)
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:07
brrrr...noskuuties....:)
pilniigi visi kas citaam utiim???a aptiekaa bez receptes var dabuut???
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:08
da bljins higieenu jau ieveero...bet maita partneris gan laikam nee...:((((
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:09
domâju ka jâ
ejam aptiekâ un droði jautâjam - man kautko kaunuma utîm
draugam pa galvu sadevi vismaz ?
zâlîte
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:12
partnerus jau arî vismaz nedaudz kritiskâk vajag izvçlçties.
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:17
pçc acîm tas nav redzams
lai viòas ieraudzîtu vajag palielinâmo stiklu òemt, mazas maitas
zâlîte
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 22:23
kâda starpîba cik lielas vai mazas maitas?
Tomçr tîrîgiem cilvçkiem tâdu nav, ne lielu, ne mazu :)
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 23:00
tâ nevajag runât, piesauksi nelaimi.
tas nav atkarîgs no tîrîbas, bet no gadîjuma
zâlîte
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 23:48
lai jau tev tiek uzvara :)
vari palikt pie gadîjuma...es palikðu pie tîrîbas
Re: Kaunuma utis!
26.10.2004 23:52
Dzîve ir sareþìîta lieta! Zinâtu, kur paklupsi, noklâtu salmus.
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 00:25
zalite - nepareizi. Notert var atri. No partnera, sauna, gerbtuves. ))) Vispar Latvija insektu zina var visu diezgan atri nokert. Sabiedriska transporta kaski, utis ari drebju utis. Blusas vispar normala paradiba.

Ta luk ;)

Kasandra
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 09:03
Es reiz dabuju no dzivokla biedrenes - viena vannas istaba, viens klozets... Tiriga, smuka meitene bija, tacu paskatoties uz vinas dzeku man uzreiz bija skaidrs, no kurienes tas zarazas saradusaas.Ta ka - zalite - ar manu higienu tam nebija nekada sakara. Ja kas - tas man pargaja pasas no sevis tiklidz parvacos dzivot citur.
zâlîte
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 09:43
..tacu paskatoties uz vinas dzeku man uzreiz bija skaidrs, no kurienes tas zarazas radusaas. Kasandra rakstîja:

Un ko es tâdu nepareizu pateicu?
Kasandra
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 10:01
Tu rakstiji apmeram taa, ka autorei mazgaties vajag. Bet tas nav atkarigs tiesi no vinas higienas...Es tulit iesu pirtii - ari tur uz lavinas kada siikpirde var tupet un mani gaidit:) Paklats dvieliteis reizem var ari nepalidzet.
Hi, Hi
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 10:01
Man bija ieviesuðâs, kad biju padsmitnieks (par sex es tajaa laikaa vareeju tikai sapnjot), shkiet, publiskajaa pirtii. Taa ka nevar apgalvot ka taas ievieshas no netiiriibas :)

Tiku galaa vienkaarshi, noskuvu, un nopuutu ar diklofosu (aerosols pret mushaam). Kopsh taa laika nav bijushas vairaak :)
:)
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 10:34
Nu pierunâjuði )) kas tad pçc jûsu domâm utis paðas atnâk uz pirti un apsçþas uz lâviòas? Cilvçki tak tâs pârnçsâ, cilvçki un ne jau tie tîrîgâkie ))
Neredzu iemeslu vârdu kaujai, ificçðanâs notiek caur gadîjumu, bet cçlonis ir ðmulîgi ïautiòi, kas uzskata par normâlu sadzîvot ar insektiem un "nekautrçjas" tos uzdâvinât citiem.
Hi, Hi
Re: Kaunuma utis!
27.10.2004 12:40
kamçr ir pielecis, ka tev tie kukaiòi ir, paiet zinâms laiks :) Un pa ðo laiku var paspçt tâs sadâvinât arî citiem :) "tîrîgajiem".

Drîzâk utis ir nevis raksturîgas netîrîgiem cilvçkiem, bet sociâliem cilvçkiem, t.i., cilvçkiem, kas kontaktç ar citiem cilvçkiem, îpaði salîdzinoði intîmâ veidâ pirtis, sexs, gulçðana tajâ paðâ gultâ.

Pamçìini uztaisît eksperimentu, t.i., aplaid sevi ar tâm utîm, tad katru dienu mazgâjies 2 reizes ar parastâm ziepçm, ðampûniem, duðas þelejâm (skûties nedrîkst). Tâdçjâdi noskaidrosi vai utis var dzîvot uz tîrîga cilvçka ilgstoði. Ja tâs iznîks, tad tev taisnîba, varçs teikt, ka utis ir netîrîgu cilvçku problçma.
jauki
Re: Kaunuma utis!
27.08.2005 13:32
Es kkur lasîju ka utîm labâk patîk tîrîba (nu vismaz galvas utis labrâtâk dzîvo tîros nevis netîros matos)
Re: Kaunuma utis!
27.08.2005 15:19
jauki> utîm labâk patîk tîrîba (nu vismaz galvas utis labrâtâk dzîvo tîros nevis netîros matos)
__________________
Tieshi taa. Beerniibaa dabuuju utis no... ???
Muusu gjimenee tiiriiba bija SUPER pakaapee...!!!
Re: Kaunuma utis!
27.08.2005 16:29
Labs liidzeklis pret utiim ir Nittifor.
Kola
Re: Kaunuma utis!
27.08.2005 17:02
Ar nepareiza partnera izveli tam var ari nebut sakars. Mani kadreiz regulari aplipinaja meitene, ar ko dzivojam viena dzivoklii. Nezinu kaa - jo tuvak par metru viena otrai negajam. Cinijos ilgi - te pazuda, te atkal uzradas. Kad aizgaju dzivot citur, pazuda un vairs nav radijusaas. Varbut toreiz vinas mitinajas mana gultaa? Kamer es nebiju majas, vina tur izguldija kadus draugus, varbut...Nezinu. Pati vina ir tiriga un normali domajosa meitene...
neila
Re: Kaunuma utis!
10.11.2005 18:06
arî tîri cilvçki tâs var dabût - slimnîcâ no gultas veïas....
aita
Re: Kaunuma utis!
11.11.2005 11:24
a kaa jus vispar ziniet, ka jums tadas ir?? vai tas kaut kaa jutams vai redaams??? vienkarsi palasijos un tada maza zinkaare radaas, sorry
sise
Re: Kaunuma utis!
11.11.2005 13:15
par tiribu labak nespriedisim..Mana gimene aug 2 berni..tiriba mums ir normala limeni..Nesen netishaam ieraudziju saviem berniem galvaa utis..Biju shokaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jo nekur citur,iznjemot skolu,beerni neiet..Ar sab. transportu nebraukaa..Neticeju savaam aciim..pie tam berni macas privatskolaa..

Cinijamies pamatigi,jo tikt no vinjam valja nav viegli..Smerejam indi galvaas 3x
kaza
Re: Kaunuma utis!
11.11.2005 13:36
Galvaa utis ljoti pat miil tiirus matus, taaka ja buus iespeeja ielipinaaties kaados, tad noteikti paarmetiisies uz tiiriem, pieljauju ka kaunuma utis arii iipashi neshkjiro :P
OK
Re: Kaunuma utis!
11.11.2005 21:38
Labâ tçma! Kamçr visu izlasîju, tâ pârsmçjos! Mazie parazîti rada tâdas problçmas:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 16?
Ziņa: