vedera izejas problemas

Aizsāka Sabine 

Sabine
vedera izejas problemas
27.10.2004 10:15
Kapec veders no ritiem iziet pa vairakam reizem? T.i. - ne viss uzreiz, bet ik pa kadam 15 minutem 3 vai 4 reizes? Un ar katru reizi - mikstaks. Tacu ari pec 4. reizes nav pilniga iztuksosanas sajuta - tadas ka pieputusas zarnas, bet tas pec kadas stundas tas pariet....Kur varetu but meklejama problema?
qwq
Re: vedera izejas problemas
27.10.2004 10:35
cik gadu, vai esi dzemdçjusi, cik tas ilgi?

diezin vai pa vadiem var palîdzet, iespçjamie speci - proktologs un gastroenterologs (ðíiet tieði ðâdâ kârtîbâ)
Sabine
Re: vedera izejas problemas
27.10.2004 10:43
28, dzemdejusi neesmu. Tas ar patraukumiem jau kadus paris gadus.
Es
Re: vedera izejas problemas
28.10.2004 11:01
Derçtu iztaisît klizmu!

qwq
Re: vedera izejas problemas
28.10.2004 11:45
tâ jau domâju!

ârsta padoms- ârâ no ðî saita un parâdies speciâlistam, tûlît kâ muðas sakries visâdi kaifa íçrâji un liks taisît klizmu, paði stâstîs cik tas forði un paslepus uzbudinâsies

lai veicas
Sabine
Re: vedera izejas problemas
28.10.2004 11:59
Kuram arstam lai rados? Proktologs man isti nebija ienacis prata. Kada tur varetu but saistiba ar proktologiju?
Re: vedera izejas problemas
28.10.2004 18:22
Protams ka kaadam kas klizmas taisa:)
qwq
Re: vedera izejas problemas
30.10.2004 10:39
Iespçjams tâ varçtu bût t. s. "outlet" obstrukcijas vai obturçtas defekâcijas tipa aizcietçjumu simptomi, kuru pamata vaina ir nevis zarnu kûtrumâ (vai citâ kaitç, kas jânoskaidro), bet gan ieguròa muskulatûras vâjumâ vai diskoordinçtâ darbîbâ (ti.i. grûtîbas tieði nokârtoties) parasti ðâdas problçmas ârstç proktologi.

Vari sâkt arî ar cietiem dokiem (gastroenterologu u.c.)

mediíis
Re: vedera izejas problemas
30.10.2004 23:33

Proktologs.
aaa
Re: vedera izejas problemas
02.11.2004 00:27
Padzer kimenu teeju
varbut neregulejas tas process kaa vajag
jebkura gadijuma kimenu teeja par launu organismam nenaaks

veiksmes! un veselibas!
zum
Re: vedera izejas problemas
02.11.2004 08:48
pamçìini 1-2 ned. pavingrot (palielini fiziskâs aktivitâtes).
Sabine
Re: vedera izejas problemas
02.11.2004 14:31
Zum, citigi vingroju sporta zale katru otro dienu.

aaa - cil zinu, kimenu teja ir pret vedera pusanos. Esmu meginajusi - ne silts ne auksts. man skiet, ka ar tejinam mana gadijuma ir par maz...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 2?
Ziņa: