Mazs hemoglobîna lîmenis

Aizsāka Anna 

Anna
Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 11:09
Analîzçs konstatçja hemoglobîna lîmeni nedaudz zem normas. Kâdâ veidâ varçtu uzlabot ðo situâciju? Vai tikai ar pârtiku? Kâdi produkti bûtu pârsvarâ jâlieto? Neçdu treknu, sâlîtu, kûpinâtu.
Evucis
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 11:30
Ja nemaldos, tad zems hemoglobiins ir saistiits ar dzelzs deficitu organismaa. Pie dzelzs trukuma ideali der bietes. Piemeram bieshu + burkanu sula!
tomy girl
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 11:47
Vai tad ârsts neteica, ko darît?
Vajag çst vairâk gaïu un aknas. Bietes, kâpostus... Â, hemotogçnu batoniòus arî var çst. Hemoglobînu ar pârtiku pacelt var ïoti viegli, nav ko forsçt ar sintçtiskajiem preparâtiem. Un vispâr, tas hemoglobîna lîmenis pa lielâko tiesu tâds fuflo vien ir. Nav mirstamâ kaite, ja ir zem normas...
poga
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 12:37
Tagad granâtiem ir atlaides, çd granâtus.
Sabine
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 13:17
Vai hemoglobins ir saistits ar erotricitiem? Man gan hemoglobins, gan erotriciti zem normas? Lidz sim domaju, ka tas ir viens un tas pats....
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 13:25
to Sabine.
Jâ. Eritrocîti - sarkanie asnisíermenîði, kuri satur olbaltumvielu - hemoglobînu.
toiol
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 14:34
man imunologs teica, ka tas dzelzs, kas ir bietees, kaapostos nav tas dzelzs, kas nepiecieshams muusu organismam!man arii hemoglobiins tuvu minimumam un vinsh teica vieniigais veids, kaa uznjemt dzelzi pietiekoshi un "iisto" ir eest galju!!!!!!!!aknas labaak nee, jo aknas arii cilveekiem uzsuuc visu nelabo sevii, taa kaa galja un tikai galja ir tas, kas paliidz ieguut un uzlabot dzelzi organisma!!!!!!!!
nastix
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 14:53
bietes paðas pçc sevis hemoglobînu nepaaugstina. bietçs ir viela, kas uzlabo gaïas sagremoðanu un to vielu uzsûksanos.
Sabine
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 15:24
Bridza, paldies! Un ko lai dara? Sarkano galu needu - negarso un ari veders pec tam streiko:( Vistu gan labprat - kaut 3reiz diena.
toiol
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 15:52
man aarst paskaidroja, ja need galju, tas noziimee, ka organisms nepaarstraadaa to un to varot aarstet, tikai kaa nezinu, neesmu veel nodevusi analiizes uz paarbaudi vai tieshaam galju nepaarstraadaa mans organisms!luuk, jo cilveekam esot jaaeed viss un arii galja!taa kaa labaak nodod analiizes, izaarstee to, kas nav kaartiibaa, tad arii dzelzis tavaa organismaa uzsuuksies un nebuus liimenis zems!!!
toiol
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
27.10.2004 15:53
piedoshanu par dazaam gramatiskaam kljuudaam:)!
Anna
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
28.10.2004 10:45
Tur jau tas joks, ka çdu gaïu un dârzeòus, bet - kaut kas nu naff kâ vajag ar to hemoglobînu. Visas pârçjâs analîzes OK. Un pie ðitâdas ainas tak arî neiesi uzreizi KMRezonansi taisît. Ja vçl zinâtu, kurai íermeòa daïai...Kaut kâds stulbums...
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
28.10.2004 10:57
tas vareetu buut topaa- KMR pie aneemijas ;-) kaa saslimushi uz to KMR.
Sabine
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
28.10.2004 12:00
kas ir KMR?
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
28.10.2004 12:09
kodolmagneetiskaa rezonanse. traki modiiga izmekleeshana.
kas ir hematogeens? kaapeec uz taa batoninja neraksta no kaa tas sastaav?
Un veel no galjas neviens veselaaks veel nav kljuvis. Tiesaaam vairaak bietiites, daarzeniishus, labaak visu pashmaaju.
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
28.10.2004 15:47
Tikai nezin kâpçc gaïa satur tik daudz vielas, kas nepiecieðamas organismam? Un kâ par brînumu, ançmija ir bieþs veìetârieðu vaïasprieks.
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
28.10.2004 20:36
Mana omîte hematogenu sauca par saldo asinsdesu:))Nu drusku jau tur ir taisnîba:)
Bute
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
29.10.2004 10:29
"ançmija ir bieþs veìetârieðu vaïasprieks"

Un mîti par veìetârieðiem ir bieþs dezinformâcijas avots. :))) Esmu veìetâriete ar stâþu un regulâra asins donore. Un hemoglobîns man kautkâ visu laiku virs vidçjâ statistiskâ ir.

Es par to, ka vienveidîgs un nesabalansçts uzturs nevienam par labu nav nâcis, lai arî kas tiktu çsts.
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
29.10.2004 10:33
nezinu kaa miiti, bet man draudzenei vegjetaarietei ar 10 gadu staazhu tieshi atsaakot lietot galju hemoglobiins normalizeejaas. taa kaa sava dalja taisniibas tur buus, kas protams nekaadiigi neattiecas uz visiem.
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
29.10.2004 10:49
Var staigât dabîgâ kaþokâ, var vilkt sintçtisku tâ imitâciju. Abi labi un abi apìçrba gabali, kas pilda sildîðanas, prezentâcijas utt. funkcijas. Var çst gaïu un saòemt tajâ esoðas organismam nepiecieðamâs vielas, var çst, piemçram, sojas produktus, un saòçmt kaut ko lîdzîgu, var lietot tabletîtes. Kam kas tuvâks.
Kristine
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
29.10.2004 20:16
Man vasaras sakumaa arii arklajas ka nav labi ar analizeem. Es saaku sportot regulaari, pec sporta dzeru dabigaas sulas, eedu daudz salaatus un arii galju.Septembrii analizes atgriezaas atpakalj.. Mani jau sabiedeeja ka bus anemija.
Aaa.. veel padzeru dzelzs tabletes. Par taam gan konsulteejies pie arsta.

Neuztraucies, ja nav ielaists, to var labot.
Cinies.
Anna
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
02.11.2004 15:24
Paldies visiem par normâliem padomiem! Es jau îpaði nestresoju, gan jau ka bûs labi. Bet KMR - tâ nav modes lieta, bet gan îsâkais un bieþi vien arî lçtâkais ceïð lîdz pareizâs diagnozes noteikðanai. Tad izpaliek izmçìinâjuma trusîða loma. Nu manâ gadîjumâ laikam jau nav nekâda vajadzîba pçc tâs. Es te tâ, nedaudz pârspîlçju, pieminot KMR...
mjaa
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
02.11.2004 16:43

to Anna

a krâsu indekss ta kâds?

ieteicams:
1) teïa gaïa
2) saldûdens zivs gaïa
Anna
Re: Mazs hemoglobîna lîmenis
03.11.2004 10:08
to mjaa

Nevaru ieçst teïa gaïu. Ne arî govs gaïu. Neesmu nekâda "idejiskâ", bet man nez kâpçc þçl tieði ðo lopu... A lasis laikam gan derçtu, vai ne? Un forele? Tâdas lietas gan çdu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 7?
Ziņa: