sâp þoklis

Aizsāka þoklis 

þoklis
sâp þoklis
27.10.2004 17:14
jau kâdu nedçïu-divas ar daþâdu intensitâti sâp þoklis. tagad un iepriekð nekâdu traumu nav bijis. vispâr. agrâk gan atceros, ka nedaudz ir sâpçjis þoklis, taèu mazâk un îsâku laiku un pârgâja tâpat.
kamçr nekustinu muti un nesakoþu zobus, sâpju nav. bet kâ paveru platâk muti, çdu vai vienkârði sakoþu zobus - sâk sâpçt þoklis kreisajâ pusç sâkot no paðiem malçjiem zobiem un uz augðu lîdz auss rajonam.
no kâ man viòð var sâpçt, ja nekâdu traumu nav bijis? vai tam var bût kâda saistîba ar ausi (auss nesâp un dzirdu normâli)? pampumus nemanu.
xenos
Re: sâp þoklis
27.10.2004 17:19
saistiba ir ar zobiem, visdrizak. aizej pie stomatologa. tu vari nejust, bet kauls var sakt put neastetu zobu del... uztaisis rengenu un tad jau redzes - zobs pie vainas vai ne.
þoklis
Re: sâp þoklis
27.10.2004 17:34
neiedomâjos, patieðâm, tajâ pusç kaut kad nesen zobi bija jûtîgi uz auksto/saldo. vçl gada sâkumâ tajâ pusç ir taisîts ciet zobam caurums. bûs vien jâaiziet pie stomatologa.

un ko, ja kauls jau ir sapuvis?
Re: sâp þoklis
27.10.2004 19:26
Sapûs un nokritîs. Un staigâsi bez þokïa. Labi ja apakðçjais, un ja nu augðçjais ar visu virsbûvi!
Re: sâp þoklis
27.10.2004 20:57
Man bija kas lîdzîgs. Pie vainas izrâdîjâs gudrîbas zobs. Muti pat kârtîgi nevarçja atvçrt. Krakðíçja un barkðíçja.

Iemesli var bût daþ ne daþâdi.

Pie dakterîða vajadzçtu aizèâpot un rentgeniòu iztaisît.
þoklis
Re: sâp þoklis
27.10.2004 21:52
vaiva, kâ tad îsti likvidçja problçmu? izrâva gudrîbas zobu? un vai tâ nevar par muïíi palikt? lai gan pçdçjais nav svarîgi, jo atcerçjos, ka es taèu esmu muïíis.
Re: sâp þoklis
27.10.2004 22:46
Par to zobu klusçðu, ja izstâstîðu, baidos, ka neaiziesi. Tie vîrieði jau nu dikti no zobârstiem baidâs:)))))))

Par muïíîti nepaliku, bet varbût paliku?:))))) Paðai jau grûti novçrtçt.
Re: sâp þoklis
29.10.2004 02:40
man ta pati problema.Gadu gaju pie zobarsta,izravu divus labus zobus,zobarsts vairs nezinaja ko iesakt,jo sapes turpinajas.
aizsutija mani pie profesora,izradijas ka ar zokli problema,zobiem nebija ne vainas.
vins man iztaisija ka gumijas zobu apvalku kurs ir jaliek mute,pirms gulet iesanas.
ar to ari visas sapes beidzas
þoklis
Re: sâp þoklis
29.10.2004 16:04
vakar biju pie zobârsta. viens no lielajiem zobiem sâpoðajâ pusç periodiski mçìina plesties un ðajâ laikâ sâk spiest uz citiem zobiem dçï kâ mainâs spçks uz þokli un tâpçc kustinot muti sâp.
Re: sâp þoklis
09.07.2005 16:39
Labdien!
Man izraava visas saknes no augseejaa zokla. Ja nedzer zaales- saap.Vai var sildiit ar zilo lampu? Vai var uz bruuceem smeereet taa saucamo melno, lai aatraak sadziitu?
Re: sâp þoklis
09.07.2005 17:02
ðaubos, ka mumio smçrçðana uz brûcçm kaut kâ palîdzçs.
cik sen izrâva? ja dienu-divas-trîs, tad jâdzer pretsâpju tabletes, ja ilgâk - jâiet atpakaï pie râvçja, lai skatâs, vai tur nav iekaisums un vai nevajag dzert antibiotikas. sildît nevajag, kamçr nav skaidrîbas par iekaisuma esamîbu/neesamîbu.
Iemesls zokïu sâpçm ïoti bieþi nav ne zobos , ne arî þoklî , tâs ir tikai sekas . îemesls var bût mugurâ , pçdâs , acîs ... - visâ ,kas atbild par cilvçka stâju , tâs stâvokli telpâ . Iemesla darbîbas íçde iet caur þokïa muskuïiem , pakauða muskuïiem , kas darbojas kopâ saskaòoti , tâlâk nepareizâs informâcijas íçde iet tâlâk uz leju lîdz pat pçdâm . Bet ðî pati íçde var nâkt no lejas uz augðu . Ðî medicînas nozarte saucas - ''posturloìija ''. Ja interesç sîkâk Skat .internetâ .
Ar cieòu DR . A . Zemitis .
zb
Re: sâp þoklis
12.07.2005 23:11
hm. neesmu veel dzirdeejis par posturlogjijas saistiibu ar zhoklja saapi. parasti tam ir daudz vienkaarshaaks izskaidrojums. vajag tikai rakt.

puuce?
Re: sâp þoklis
12.07.2005 23:21
rakt, rakt un vçlreiz rakt!

par tâdu posturloìiju man pirmâ dzirdçðana.
Guglâ par "posturlogy" izlec 2 (!) linki, daïçji íînieðu valodâ. saistîts ar zîlçðanu.

tâ kâ iesaku neuztvert ðo zinâtni nopietni :))
zb
Re: sâp þoklis
12.07.2005 23:42
pameklee "posturology". saistiits ar pozu kaadaa seedi , staigaa utt. Bet tik un taa ja vien zods nav kautkur hroniski atstuteets (galda mala), neredzu lielu varbuutiibu tikt pie zhoklja saapes liikas muguras deelj. ja nu vieniigi hipohondrikji to vareetu dabuut gatavu. hm. skiet ka aizrunaajos atkal - dabuushu pa galvu no eetikas kundzes :))
Re: sâp þoklis
12.07.2005 23:55
Re: sâp þoklis
13.07.2005 00:06
baigi "vçrtîgâ" nozare posturology - PubMed (!) ir atrodamas 6 (!) publikâcijas par ðo tçmu, un 3 no tâm ir sarakstîjis viens un tas pats autors... par ko vispâr iet runa...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: