Jautājums par references rādītājiem

Posted by ULdons 

ULdons
Jautājums par references rādītājiem
January 08, 2019 10:17AM
Sveiki!
Domāju nebūšu vienīgais kam šāds jautājums interesē.

Taisam analīzes un saņemam rezultātus. Ir references rādītāji NO-LĪDZ
Piemēram dots (10-50).

Ārzemju ārstu forumā var izlasīt, ka ja Tu iekļaujies šajā (10-50), tad tas ir ideāli vesela cilvēka rādītājs.
Tomēr dažādos forumos cilvēki cep augšā tēmas un nobažijušies, ka viņu rādītājs ir piemēram 15. Viņš domā, ka tas ir pazemināts, tāpēc jāiet pie ārsta un jāpārbaudas.
Man piemēram arī ir bijuši daudz rādītāji kas ir ļoti tuvu robežām (uz robežas augšai, vai apakšai)
Ko saka šejienieši ?
Re: Jautājums par references rādītājiem
January 08, 2019 08:23PM
Norma ir norma. Punkts.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.