asiòoðana MR cikla vidû

Aizsāka gunitta 

Vai var bût neliela asiòoðana mçneðreiþu vidû?Kas tam varçtu bût par iemeslu?Nav ne sâpju, ne kâdu citu nepatîkamu izjûtu.

Re: asiòoðana MR cikla vidû
28.10.2004 11:49
Gadâs ovulâcijas laikâ.
Paldies!Vienîgi dîvaini,ka tas notiek pirmo reizi. Man 33 gadi un bijuðas dzemdîbas.Vai arî tas nav nekâdi saistâms?
vii
Re: asiòoðana MR cikla vidû
31.03.2005 23:13
Man arî lîdzîgi. Tikai vienu dienu un neliela asiòoðana. Gadi jau 40. Vai vçrts uztraukties?
Re: asiòoðana MR cikla vidû
04.04.2005 11:59
Man arî tâ reiz bija. Tas gan bija kâdu laiku pirms dzemdîbâm. Daktere teica, ka tas saistîts ar kaut kâdiem hormoniem (kaut kas bija par daudz vai par maz) un man konkrçtâs cikla dienâs bija jâdzer Dufaston. Pçc ~ pusgada viss normalizçjâs. Man arî cikls ir pagarð un nevisai regulârs (30 - 36 dienas).
Re: asiòoðana MR cikla vidû
04.04.2005 13:58
Vispâr ir jâiet pie ârsta, jo var bût arî kâda cista. Nevelciet garumâ.
sb
Re: asiòoðana MR cikla vidû
04.04.2005 14:39
jebkura asiòoðana MR starplaikâ liecina par to,ka kaut kas nav kârtîbâ,obligâti jâiet pie gin. un jâtaisa USG.
zose
Re: asiòoðana MR cikla vidû
05.04.2005 12:13
Man ari tâ bija.Nepievçrsu uzmanîbu - lîdz radâs iekaisums un slimnîca. Ta lieta ir nopietna. "Iztîrîja", izradâs polipi. A tâlâk - viens dieviòð zina....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 5?
Ziņa: