Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?

Posted by Kima 

Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 27, 2019 09:31PM
Labs vakars.
Ilgi mokos ar zobu sāpēm. Pēc zoba ekstrakcijas izveidojās komikācija ar blakusdobumu. Pirms nedēļām divām izrāva vēl vienu zobu,kura saknes bij arī blakusdobuma,bet komunikācija ar blakusdobumu neizveidojās. Pēc pirmā zoba izraušanas sākas lielas problēmas ar degunu. Sāka sāpēt dobumi,auss,žoklis un pats deguns. No deguna parādās iesnas,vienkārši sāk tecēt un tad pēkšņi pāriet.. pēc laika deguns ir aizlikts,līdz ar to balss ir tāda kā piesmakusi. Biju pie Lora,aizdomas par rinītu. Sarakstīja zales,trīs mēnešus lietoju antibiotikas un citas zales,tai skaitā arī nerviem-doma par trīs zaru nerva iekaisumu,bet pēc pazīmēm mazs ticams. Cik jau sapratu no daktera. Rezultāts ir 0.
IZteica domu,ka izraujot zobus ir izrauts kāds nervs,kuru nevar redzēt rtg. Otram zobam noņēma šuves,bet smagana neaug pavisam ciet,lors teica,ka smaganai jābūt gludai,kad viņa pavisam sadzīst. Teica varbūt doties pie sejas un žokļu ķirurga,bet vai tas ir nepieciešams. Vai viņi ko varētu šādā situācijā līdzēt?
z i v e
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 09:36PM
Palīdzēs psihoterapija
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 10:01PM
Jāiet pie cita LORa.
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 10:16PM
Jūs pēc pieredzes to iesakat?
iii
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 11:08PM
Soda jādzer, visu izārstē!
z i v e
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 11:14PM
Stulbie idioti, ārstētie vajag!
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 11:16PM
Zive- manuprāt jums ir jāārstējas. Un steidzami.
Re: Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
January 28, 2019 11:50PM
Uz priekšdienām-rakstiet kādā normālā firumā, piemēram, cālī.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.