Celuliita kreemi

Aizsāka Gruutniece 

Gruutniece
Celuliita kreemi
28.10.2004 17:59
Vai buutu labi gruutnieciibas laikaa lietot anticeluliita kreemus?
pienene
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 16:59
cik man zinams ,tad neiesaka,jo tajos var but vielas,kas var kaitet mazulim.
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 17:00
lieto tos, kas domâti grûtniecçm pret strijâm.
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 17:08
kaadas taadas vielas?
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 17:47
paskaidrojiet man, kas ir celulîts , kâdu ïaunumu dod, un kâ uz viòu krçms iedarbojas, bet ja var medicîniski pamatoti ?
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 17:55
1. Celuliits ir kosmeetisks defekts.
2. Ljaunums - mazveertiibas kompleksi ar izrietoshajaam sekaam.
3. Krems ljoti apshabu, ka iedarbojas! Iedarbojas driizaak tas, ka tas kreems ir 2-3xdienaa pa 20 minuuteem jaamasee celuliitainajaas vietaas! Asleega ir masaazha!:)

4. Vechiem nav celuliits, kas ir pilniiga netaisniiba, jo ja vechiem taads buutu, tad tas sen jau buutu pasludinaats par skaistuma etalonu!
:)
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 18:09
jau pats nosaukums "celulîts" ir maldinoðs , norâdoðs uz iekaisumu, bet nenorâdoðs, kur tas atrodas
arî par to kosmçtisko defektu varçtu vçl pastrîdçties tâ vienkârði ir ja zem âdas ir tauku slânis un normâlam cilvçkam viòð ir
bet visa kosmçtiskâ industrija jau balstâs uz mîtiem, pieòçmumiem, modes, reklâmas u.t.t.
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 18:12
Tev otto viegli runaat :-)
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 18:17
bet vai tad tâ nav ?
vai vari man teikt, ka tâ ir kâda slimîba vai defekts ar ko jâcînâs ?
xxx
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 18:28
Tas ir baigi nesmuks defekts,kad aada nav smuka,gluda,bet krunkaina-un tas gadaas arii jaunaam,ne treknaam daamaam.Atceros,ka viens nejauks chalis peec randinja ar mani citai daamai pateica-ek,ko nu taa,vinjai baigais celuliits:(((
Kaa lai te neronas kompleksss...
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 18:59
man jau ar liekas, ka tâ tâda modes kaite ir. pirms 10 gadiem neviens nezinâja, kas tas celulîts tâds ir
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 23:32
Labi, otto, ja nepatiik nosaukums "celuliits", tad vari to saukt par apelsiina mizinjas effektu!:P
Vechi izaudzee 5km garus piecus peisakus un paarkjemmee paari lidlaukam un domaa, ka nevisns neko nepamaniis, bet te sievietes nevar ciiniities ar celuliitu, pardon, ar apelsiinu mizinjas effektu!
Un tas izskataas riebiigi!!!
zâlîte
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 23:35
nevar cînîties ar to, kâ patiesîbâ nav.
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 23:38
Nu bet kas tad tas ir?:)
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 23:42
Celuliits taa pati aptaukoshanaas vien ir bet biznesa ljaudis jau grib pelniit dubultaa.
zâlîte
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 23:45
otto 18:09 jau pateica un pilnîgu patiesîbu.
Re: Celuliita kreemi
29.10.2004 23:47
Celuliits ir arii taadaam kaa man 171 un svars 56-58 kg, pirms es atmetu piipeeshanu! Nu kur ar taadaa konfiguraacijaa ir aptaukojums???
Buutiibaa jau vienalga kas tas ir un kaa to suu** sauc, bet sievieties grib no vinja tikt valjaa!
dzex
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 00:36
nu jaasaka kaa ir... celoliits :( nosit man sexuaalo apetiiti.. ja manu ka sievietei taads nu tad vienkaarshi labaak paliksim pie draudziigaam attieciibaam un ne vairaak... vismaz pagaidam kameer jauns neveelos gultaa celoliitu redzeet.. kad jau appreceeshos (un sievai taads apelsiins tad saakumaa nebuus) un ar gadiem taads paraadiisies sievai nu neko... taapeec jau nepametiishu bet jau sakaumaa apzinaaties ka partnerei celoliits... sorry... nee paldies... laikam jau skan ka es esmu baigais cuuka bet nu.. ta tas ir.
kolosâli
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 08:57
dzex,

nevis skan, bet tâ arî ir!
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 10:19
Dzex, protams, ka Tu esi cuuka!
Tikai to Tu sapratiisi, kad paaugsies!;)
dzex
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:13
nu varjaubuut ka peec paaris gadiem manliksies sexiigi krunkaina pakaljinja bet patiesiibaa stipri shaubos par to.. bet nu kad pludmale ieraugu to efektu kaadai jaunai meitenei.. nuzz eel.. tieshaam zzeel.. skaista sejinja un figuura tiiri ok bet tur lejaa.. drausmas :(.. Vai tasd tieshaam neko nevar dariit? Beediigi...

es gan kaa cuuka nejuutos ja dodu priekshroku skaistraam sievieteem bet nu... protams ka nepatiikmai sievieteem dzirdeet taisniibu.. kaa saka taisniiba aciis kozz
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:18
kaada tur taisniiba. ja mani kaads gribeetu veerteet tikai peec celluliita esamiibas/neesamiibas, nu jopcikraziit, draaz Tu savas smukaas pakaljinjas, kuraam praata nevaid, ja reiz ar taadu sasienaas un gluda peecpuse ir vieniigais, kas ir. es vairaak cilveekus veerteeju tomeer peec praata speejaam/nespeejaam un mana cieniitaa tauku krocinjas man pat ljoti patiik :-) a dzheks pagaidaam ir otrajaa (praata neesamiibas) kategorijaa :)
mana vecmaaminja labi teica- smukumu uz maizes nesmeereesi
dzex
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:24
ineshukam..

nevajag jau buut tik kategoriskai.. domaa ka visaam kuraam ir skaisti dupsiishi ir dumas zosis? Vai taa tu doma? Tad tu pati esi aprobezzota.
Bet es veelos visu.. pilnu komplektu.. skaistu, apkjeeriigu, dziivesprieciigu, miilju, sabiedrisku, sexiigu, saimniecisku un kaisliigu gultaa.. un man tada ir.
es jau neskrienu pa pasauli mainot partnerus bet es saku ka taa ar ko es esmu kopaa jaabuut prieksh manis ideaalai un tai ideaalaa neietilpst taada lieta kaa celoliita pakaljinja.. nu tas arii viss..
patiik tev tas vai nee bet viirieshi beeg no apelsiina efekta sievieteem
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:38
nebeeg gan :-)

Bet normaalas sievietes gan nepinas ar Tava domaashanas stila viirishiem, tas nu ir fakts.
Negribeetu es patikt savam viirietim tikai taapeec, ka man nav celuliita. bez taa, man ir arii citas labas iipashiibas, kuras ir augstaak veerteejamas par celuliita neesamiibu.
dzex
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:45
Tu tieshaam esi naiva maza meiteniite vaia rii spiitiigs sievishkjis.. LOGJISKI ka es nekad neteikshu sievietei ka ja vinjai buutu celoliits es nekad ar vinju nebuutu un taa pat domaa un dara citi viirieshi... nesaka bet domaa.

Ir tachu arii sievietes kas kraapj savus viirieshus deelj taa ka vinjiem mazi kraaninji un nespeej vinjas apmierinaat gultaa.. jaa protams vinjiem ir citas labas iipashiibas un taadaa garaa bet vinjiem ir mazi kraaninji.. Sieva tachu neteiks vinjam ka vinjam mazs kraaninjsh un ka vinjsh nespeej vinju apmierinaat... bet vinja taa domaa un riikojas

es vienkaarshi neveelos nevienu kraapt un taapeec ielaizzos intiimaas attieciibas ar sievieti par kuru es juusmoju un esmu kaa trax gultaa taadeejaadi man nebuus nemazaakaas veeleshnaas iet pa kreisi jo man jau ir viss ko viirietis var veeleeties!
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:49
domaashana zem jostasvietas
xxx
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:53
Dzex:))
Tu jau esi bijis forumaa,tik neatceros,par ko tas bija,ka diskuteejaam:)) Smiekliigi bija.:)))Diez,cik Tev gadinji,ka doma,ka zeeni ar lielajiem kraaninjiem miileejas labaak??Esmu sieviete labaakajos gados ar pieredzi un varu teikt,ka gandriiz ir tieshi otraadi.Jo..Viirietis,kas ir tik augstaas domaas par sevi,kaa Tu un lepojas ar savaam fiziskajaam,dabas dotajaam daavanaam ir ljooooti neinteresanti gultaa,vinjiem nav jaapiepuulee sava fantaazija.Sievietei diemzheel ir par maz,lai tik kaads iebaaztu un izvilktu(piedodiet).Man jauniibaa bija puisis ar tik mazu locekli kaa pirkstinju,bet vinjsh maceeja to taaaaaa pielietot,ka vel tagad atceros:)))
dzex
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:54
nu ja tu noliedz ka jostas vietai ir liela noziime attieciibaas tad nav jeegas ar tevi diskuteet..

padomaa lielas gjimenes juuk deelj taa ka nav sexuaali apmierinaati.. Bilss Klintons pat iet pa kreisi.

Var jau dziivot savaa sapnju pasaulee kur juutaam un skaistaam attieciibaam ir muuzziiga veertiiba un viss paarejais vienalga tachu tas viss beidzas peec 6 gadu kopdziives kad viirietis iekaaro skaistaaku sievieti, vai sieviete atrod sev labaaku miilnieku....

tie kas saka ka labam sexam un izskatam nav veertiibas ir kaa strausi kas sleepjas smiltiis
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:55
skaistums un jauniiba ir aatri paarejoshs netikums. un tiem ir gana maz sakara ar labu seksu.
xxx
Re: Celuliita kreemi
01.11.2004 11:56
Interesanti,kaapeec pasaule jau nav izniikusi,jo peec Tavas teorijas var miileet un miil tikai skaisti,perfekti cilveeki.
Mans viirs ir tikai mazliet smukaaks par meerkakji:)),bet es vinju nezin kaapeec shausmiigi miilu.:)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: