Kruts & tvirtums

Aizsāka ... 

...
Kruts & tvirtums
28.10.2004 22:07
Man ta ir tiesam loti svariga lieta. Ka var padarit krutis tvirtakas, bez kirurgiskas iejauksanas? Man nevaja vinas padarit lielakas, tacu tvirtakas gan. Tas tiesam ir LOTI svarigi! Jau ieprieks liels paldies!
Re: Kruts & tvirtums
28.10.2004 23:49
Ja nopietni tad praktiski nekaa.Vieniigaa metode ir baroties taa lai visu laiku buutu neliels svara pieaugums bet diez vai kaadu shii metode interesee.
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 00:16
Atspieðanâs uz rokâm un paceïot roku elkoòus krûðu augstumâ un saspieþot plaukstas . Pamçìini, uzreiz jutîsi kâ darbojas krûðu muskuïi.
Hi, Hi
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 10:04
Vaiva, tu taèu zini, ka krûðu muskuïi atrodas zem krûtîm, kas ir pilnas ar taukaudiem, kuros muskuïu praktiski nav.

Just ta krûðu muskuïus varçs, taèu no tâ nekas îpaðs krûðu tvirtumam netiks.
li
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 10:06
Muskuïus trençt par skâdi nebûs, bet neko stirpi nepalîdzçs, ja krûtis vairs nav tvirtas. Daþâdi âdas kopðanas lîdzekïi, kontrastduðas, it kâ ir speciâli kremi, bet ðaubos vai tie stipri palîdz.
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 10:21
Hi hi


Tiks jau tiks. Pçc pusgada jau bûs manâma starpîba. Un to neizdomâju es, bet pârbaudîju gan pati uz sevîm , un metode ir ïoti laba. Pirms neilga laika kâ galveno krûðu formu stiprinâtâju uzskatîja plaukstu saspieðanas vingrinâjumu bet paðlaik atzîtâkâ metode ir atspieðanâs.

Krûtis ir palikuðas ne tikai tvirtâkas, bet arî formîgâkas.
Sabine
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 10:53
Tikai ar OK. Kad tas lietoju, nereti jautaja, vai man implanti (pat ginekologe)) - man B izmers, tacu bija piepaceltas, pilniigas un loti skaistas:) tas ir vienigais, kas man tagad zel, kops OK vairs nelietoju.
...
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 12:31
to: Vaiva
Jus teicat,ka pati esat meginajusi tadu metodi. cik reizes diena jus to darijat un aptuveni cik ilgu laiku. Kad paradijas pirmie rezultati? Paldies par padomu!
Sabine
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 12:51
Drikst es ari padalisos pieredze par vingrojumiem krutim? Jau pusotru gadu tos veicu trenera uzraudziba. Augums kluvis vingraks un skaistaks, tacu par krutim - aizmirsti:) Pilnigakas un stingrakas tas neklus. Man ir uztreneti tie muskuli, kas ir gan virs gan zem krutim, tacu krusu pilnigumu tas nekadi neietekme - vienkaris kopuma torsa dala izskatas labak un krutis lidz ar to simetriskakas. Pat negribas domat, kadas tas izskatisies pec pirma berna:(
...
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 12:57
jaa, un runajot par bernnu, par cik izmeriem kruts izmers palielinasies pec dzemdibam, vai tas atgriezisies atpakal? MAn tagad ir D velas izmers.
Emma
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 13:19
Ja man tas pedejais jautajums ari interesee.
Un ... - pamegini ar kontrastdushaam. Esmu kadu laiku taa praktizejusi - sakumaa ar silto udeni, tad auksto... taa periodiski vairakas reizes mainot udens temperaturu krutis dienas laikaa izskataas ljoti skaistas.
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 13:41
to Emma
vai tad nakts laikâ vairs skaistas neizskatâs:)))

par tçmu
Man ir B izmçrs, kas saglabâjâs arî pçc 4 bçrnu baroðanas. Nu manos 50 man ir ïoti glîtas, nenokarâjuðâs krûtis. No pieredzes varu teikt, ka krûðu un sânu (zem padusçm - kaut kâ tie muskuïi interesanti saucas, adatainie vai...) muskuïu regulâra vingrinâðana vizuâli tomçr ïoti uzlabo krûðu formu un tvirtumu. Kâpçc, nepateikðu. Man bija pretçjs efekts. Laikâ, kad biju apresnçjusi tâs mazâs krûtis izplûda, apkârt arî tauki un skats vispâr nekâds. Un 30 kg zaudçðana neskâdçja nemaz. Sportoju gan cîtîgi un regulâri.
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 13:45
Trîs /divas reizes nedçïâ sporta zâlç. Pirms nodarbîbâm var pakonsultçties ar nodarbîbu vadîtâju par problemâtiskajâm vietâ.

Manâ gadîjumâ bija nepiecieðams pus gads, bet nu tad visâs frontçs bija uzlabojumi.

Starp citu, kâdu gadu pçc bçrna piedzimðanas arî sâku uzlabot savu tehnisko stâvokli.

Lai tev labi veicas!
Emma
Re: Kruts & tvirtums
29.10.2004 14:05
Alstere :) Gan jau ka nakts laikaa ari... tas bija tikai taa teikts. :)
kads virietis
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 01:26
Man patik sievietes ar mixtam krutim daudz labak neka ar tvirtam!!!!!!!!! Vinas ir skaistakas, dabiskakas un sexigakas! Mixtas krutis ir pats skiatakais,kas var but sievieetes auguma!
Gedeona
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 12:58
kads virietis, nu bet tas ir tak gaumes jautajums!! Tachu gribetos teikt ka sievietem pasham labak patik tvirtas neka mikstas un nokarajushas krutis.
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 13:30
Ir taada lieta ka dazhiem dzhekiem miiksti pupi patiik bet ja vadaas peec principa "grudji nje dolzhni nuzhdatsja v poddjerzhke" tad jaauzskata ka tas tomeer ir truukums.
.
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 13:43
Ar taadiem vaardiem, ku!, aizbaidiisi no sevis jebkuru sievieti :((
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 14:01
Kaapeec jebkuru?Visaam tak nav taadi pupi.Turklaat es tavus vaardus vareeshu paarbaudiit jo nupat grasijos izlikt forumaa sevis piedaavaajumu.
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 14:08
Ak ðîs pelçkâs, drûmâs rudens dienas! Kamdçï mulsinât cilvçku prâtus...
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 14:11
plants
Kas peec tavaam domaam ir mulsinosh?
...
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 15:27
Vai varetu but ta,ka krutis palikusas mixtakas uz rudeni?
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 15:29
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 15:47
Personîgi mani rudeòos un pavasaros mulsina tas, ka vismaz divreiz dienâ, òemot lietussargu no maðînas aizmugurçjâ sçdekïa, tâ cilpa, rokturis (sauc kâ gribi), OBLIGÂTI aizíeras aiz droðîbas siksnas. Un jo vairâk es kavçjos, jo spçcîgâks lietus un sniegs, jo dzelþainâk tas tur iepiòíerçjas. Â, maðînîte maza, aizmugurç durvju nav. Vot, nu nevaru es aptvert, kâpçc tas tâ notiek! Lâci var iemâcît braukt ar riteni, es nevaru ðo apgût!!
...
Re: Kruts & tvirtums
31.10.2004 15:49
Tad man varbut kadi vitamini japadzer vairak, vai ari japaed konkreti augli vairak? Kadi tie butu,ja tas ir iespejams?
Urma
Re: Kruts & tvirtums
02.11.2004 01:40
Nepiekrîtu par atspieðanos - tas nu nebûtu izvçles vingrinâjums tieði krûðu muskuïu trençðanai, jo, kâ zinâms, veicina to, îpaði mazo mm, saîsinâðanos un plecu protrakciju.
Re: Kruts & tvirtums
03.11.2004 10:34
Vot nevaru saprast kâ daþi cilvçciòi var iespringt uz vienu tik konkrçtu lietu, kâ krûtis piemçram, man domât ka te pie vainas steriotipi un kaut kâds iepotçts priekðstats, kâ jâbût. Nu, bet tâs tik manas domas.Îstenîbâ jau traki, ka Tev nav cits nekas par ko uztraukties un ar ko sevi nodarbinât. Tici man, ka tavu krûðu forma un tvirtums nu galîgi nav tas, kas kaut kâ ïoti krasi var iespaidot tavu dzîvi un padarît tevi labâku vai sliktâku. Es negribçju Tev te kaut kâ uzbraukt, un protams rûpçties par savu íermeni vajag, tikai varbût pamçìini atslâbt un ar vçsu prâtu, varbût no citas puses paraudzîties uz savu it kâ problçmu. Lai tev veicas!
...
Re: Kruts & tvirtums
03.11.2004 23:21
Jaaa... nju ta tas ir. Laikam jau ir svarigi koplimenti ne tik daudz no apkartejiem ka no sava tuva cilvecina. Es tos dzirdu LOTI reti un tas laiak ir ietekmejis manu skatijumu uz sevi. Agrak biju apmierinata ar sevi. lAIkam jau ta ir ka saka, ka ja tev saka,ka esi smuka, atd ari sac pats tam ticet :) Mana gadijuma es parak reti to dzirdu. :( Varbut es ari loti maldos, nezinu.
sss
Re: Kruts & tvirtums
04.11.2004 23:44
Man arî pçc dzemdîbâm krûtis ir mainîjuðâs, kïuvuðas mîkstâkas un nokarenâkas... Negribas râdît vîram, taèu man par brînumu, kad vîrs ieraudzîja, viòð sâka brînîties, kâpçc es nerâdu, ka tâs ir ïoti skaistas un forðas, jautâja, kâpçc es meloju, ka nav smukas vairs! Es biju tieðâm pârsteigta! :)))
Re: Kruts & tvirtums
05.11.2004 00:32
sss
Nu un cik tad tu ilgi no viira sleepi taas kruutis?Vai arii juus dazhaadaas valstiis dziivojaat?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: