meningîts

Aizsāka Anuta 

Anuta
meningîts
29.10.2004 15:15
Kâdas var bût sekas, ja bçrnîbâ (puika) ir pârslimojis meningîtu?
Bute
Re: meningîts
29.10.2004 15:29
"Pçc meningîta vai nu nomirst, vai paliek debîli. Es zinu, pats slimoju" :)))) Reâls teksts no reâla cilvçka, starp citu.

Lielai daïai nekas nenotiek laikam jau. Bet meningîti arî daþâdi mçdz bût.
xxx
Re: meningîts
29.10.2004 15:30
Nu,Bute,laikam pats arii esi slimojis,ja vari taadu komentu ielikt...
Re: meningîts
29.10.2004 15:33
Mans dçls 1,5 gadu vecumâ pârslimoja ïoti smagu meningîta formu. Atradâs veselu mçnesi starp 2 pasaulçm un tikai pçc tam ârsti pateica, ka tas ir brînums, ka palicis dzîvs. Nav nekâdu seku (tagad jau 31 gads). Atveseïoðanâs periods gan bija lçns un bija ïoti jâuzmanâs, jo pat apaukstçðanâs draudçja ar letâlu iznâkumu. Nosacîti slimîgs bija lîdz 3-4 gadu vecumam, pçc tam vesels kâ rutks un nopietnâku slimîbu par iesnâm vairs nav bijis.
vçl viens puiks 3 gadu vecumâ dabûja meningîtu pçc cûciòâm. bet tas ir pçc smaguma formas "pupu mizas" - viegli, âtri un bez sekâm tika galâ.
es gan piestrâdâju ar rûdîðanu un sportoðanu :)))
Anuta
Re: meningîts
29.10.2004 15:56
To Alstere: Paldies par izsmeïoðo paskaidrojumu!:)))
Re: meningîts
29.10.2004 16:03
Manai drushkai arii 2 meeneshu vecumaa bija meningiits un tagad man ar lielu nepatiku jaatziist, ka vinja ir gudraaka par mani, nu labi, vinja ir arii gadu vecaaka par mani!:)
Domaaju, ka viss ir atkariigs no taa cik speeciigs ir organisms, cik aatri ir uzsaakta aarsteeshana un kaada rehabilitaacija ir veikta!
Sekas var buut, bet vinjas var arii paraadiities arii tikai lielaa vecumaa, kad to neviens vairaak nesaista ar meningiitu!
Alsterei zelta vaardi par ruudiishanu un sportoshanu!!!
tiko
Re: meningîts
01.11.2004 13:44
manam draugam bija berniba meningits...tgad mokas ar drausmigi asam galvas sapem, lidz gibonim. arsti tas noraksta uz meningitu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: