Nenormāls karstums un stipra svīšana

Aizsāka Pēc padom 

Pēc padom
Nenormāls karstums un stipra svīšana
09.09.2019 17:37
Labdien! Vīrietis, 30 gadi, 190cm, 87kg, normālas miesasbūves. Nekad ne ar ko neesmu nopietni slimojis, kā rezultātā pat neatceros vairs, kas ir mans ģimenes ārsts, jo vismaz gadus padsmit nav pie tāda būts.

Problēma tāda, ka pēdējos gadus piecus, esmu pamanījis ka biežāk un biežāk jūtos ļoti karsti, svīstu (sekundārā hiperhidroze - pa visu ķermeni, ne tikai plaukstas/paduses) pat tad, kad telpās/uz ielas ir zem 16-17 grādiem un citi drebinās. Un liekas, ar katru gadu paliek trakāk - vasarās vispār noejot pāris kvartālus vasaras saulē vispār kreklu var izgriezt. Bieži svīstu pat naktīs, citreiz tā, ka palags un spilvens mitrs.

Pirms nedēļas uztaisīju pilno asinsainu - pilnīgi viss tieši pa vidu normas robežām. Biju arī uz vispārējo veselības pārbaudi - visi rādītāji labi, ķermeņa masas indekss labs, holesterīns normās, viss it kā labi... Palasot drusku internetā, pašlaik aizdomas krīt uz vairogdziedzeri - turklāt atminos, ka manai mātei ar to jaunībā arī bija problēmas, un tas tika izoperēts. Pieļauju, ka varētu būt kaut kas iedzimts pa šito līniju. Vai, atskaitot audzēju smadzenēs, vēl varētu būt kādi iemesli šiem simptomiem?

Sakiet, lūdzu, kādas analīzes taisīt, un pie kāda speciālista ar tām vērsties, lai ietaupītu daktera laiku un ātrāk tiktu pie diagnozes. Kā minēju, ģimenes ārsta nav, un labprāt samaksātu uzreiz speciālistam, kas saprastu, kur vaina.

Jau iepriekš liels paldies!
Pēc padoma
Re: Nenormāls karstums un stipra svīšana
10.09.2019 12:47
Mazdakteri, Runcene, kāds cits?... Vai kāds varētu lūdzu ko ieteikt?
Nu var aiziet pie maksas terapeita - uz ARSu kaut vai, vai uz Premium medical, vai Capital clinic. Var pie endokrinologa. D vitamīna trūkums arī varētu būt pie vainas.
Pēc padom
Re: Nenormāls karstums un stipra svīšana
11.09.2019 18:15
Egle1 > Es tieši par endokrinologu arī biju domājis, bet pirms turp doties, laikam būtu vērtīgi uztaisīt jau atbilstošās analīzes, lai dakteris nesāk no baltas lapas - tādēļ arī vaicāju, kādus izmeklējumus un analīzes šajā gadījumā nozīmē?

Par D vitamīnu - to ir iespējams asins analīzēs apskatīties, vai ne? Aiziešu uz Gulbja laboratoriju lai izmēra, paldies!
Gulbja laboratorijā ir Vairogdziedzera panelis, maksā 30.17, ietilpst 6 analīzes: THS, T4, T3 un vēl citas, varat to mēģināt.
Pie psihoterapeita paspēs. Vispirms jāpārbauda fiziskā veselība, ja neko neatrod, tad garīgā. Citādi ,izskatās, ka mums visas vainas ātri ārstēs psihoterapeiti - izrakstīs visai tautai nomierinošos medikamentus un izglābs veselības budžetu.
Autoram - veselību! Pārbaudieties un nevajag uzreiz domāt par audzējiem un tādā garā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 22?
Ziņa: