žultsakmeņi

Aizsāka Jānis1984 

žultsakmeņi
15.09.2019 23:24
Man ir 35. gadi vīrietis svars 84.kg augums ap 1.80 m. Man atklāja žultsakmeņus. Bet lēkmes vismaz tādas "tipiskas" kādas parasti šķiet daudziem esot nekad nav bijušas. Bieži ir tādas sajūta ka nebūtu ūrīnpūslis iztukšojies, ceļso nakti 2 reizes. Šad tad vēdera ir velkoša sajūta. To ka man ir žultsakmeņi konstateja Ultrasonogrāfija. Vai tās izpausmes ko šobrīd aprakstu varētu un noteikti, būt tas ka ta velkošā sajūta vēdērā ir no tā ka ir žultsakmeņi visdrīzāk? Jo es pat esmu kur lasijis ka ultrasonogrāfijā uzrāda kia ir žultsakmeņi taisa operāciju izrādās kaut kas ar žults sieniņu sabiezējumu un kļūdaini notur par akmeņiem. Tagad laikam tā nenotiek?
Vispār no kā var rasties tie akmeņi ja neesmu ne resnis ne aduz ēdu varētu būt kalcija akmeņi. Vai tas noteikti nevar būt no tā ka man ir varikocēle?
Re: žultsakmeņi
15.09.2019 23:27
Vēl gribēju precizēt, nevis, ka nav bijušas tipiskas lēkmes, bet lēkmes tādas ar ko saprot iespējams "tipisku" žultsakmeņu lēkmi, kura pēkšņi iestājas ar asām durošām sāpēm nav bijšas vispār.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: