pumpas

Aizsāka jbm 

pumpas
30.10.2004 12:19
Sveiki! Gribçju uzzinât vienu lietu. Esmu viens no tiem, kuru nomoka, tie nebeidzamie izsitumi un pumpas, turklât visai daudz - jâlieto visâdi tonâlie krçmi un vçl sazin kas. Visi medikamenti, ko lîdz ðim bija izrakstîjuði gan tradicionâlie ârsti, gan netradicionâlâs medicînas pârstâvji nav lîdzçjuði. Un nu gribçtos aiziet pie dziednieces - vai kâds man varçtu ko ieteikt ðajâ sakarâ un dot kâdu labu padomu?
mediíis
Re: pumpas
30.10.2004 13:08

Ieej http://www.rehabilitacija.clicdev.com - uzdod jautâjumus.
Krsitine
Re: pumpas
30.10.2004 16:30
Pumpaam jau var but daudz iemeslu... sakot no nepareiza uztura, lidz nekoptai aadai..
Tur jaapiet bars ar arstiem lai tiktu skaidribaa..
Man palidzeeja tie reklametie losjoninji taukainai adai.. viss beidzaas labi :)
mediíis
Re: pumpas
30.10.2004 23:34

Nez vai visiem bûs tâpat...
Re: pumpas
31.10.2004 12:26
to mediíis
Cilvçks uzdot jautâjumu te: dr.lv
Jûs it kâ zinât atbildi, bet pateiksiet tikai tad, ja jautâjums bûs Jûsu norâdîtajâ saitâ?! Un ja tâ atbilde Jums ir, tad kâpçc ne te? Ðajâ forumâ Jûs vai nu oponçjat te esoðajiem ârstiem, vai reklamçjat savu "rehabilitacija.clicdev.com ". Man tas viss atgâdina grûstîðanos pârpildîtâ sab. transportâ, kad ar masu un elkoòiem atbrîvo sev ceïu uz durvîm.
Re: pumpas
31.10.2004 13:15
To es domaaju ko te visu laiku to saitu noraada.Aizgaaju tur paskatijos - suuds kautkaads.Un paliku neizpratnee.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: