Herpes - esmu izmisusi:(

Aizsāka Herta 

Herta
Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 12:35
Jau gadus 8 mokos ar herpem. Tas man metas uz dibena (dermatologs apstiprinaja, ka ta patiesma ir herpe un, ka daziem tas metoties uz dibena, jo tur esot daudz nervu galu). Arsti apgalvo,ka jastiprina imunitate, ko ari nemitigi daru - tacu tas nepalidz. Reizi menesii - parasti menesreizu laika vismaz viena uzmetas. Arpratigi niez, ta dibena puse ir riktigi karsta, dazreiz tas sametas vairakas un tas ir pat neliels drudzis. tas tacu nav normali? Asinsanalizes man ir normalas - viss normas robezas un nekas neliecina, ka imunitate ir loti novajinata. Ar saaukstesanas slimibam, gripam vispar neatceros, kad butu slimojusi... Bet tas herpes! Kaut kadas smerites jau lietoju, tacu tas labakaja gadijuma uz bridi nonem niezi un karstumu.
Variet ko ieteikt? Varbut jaiet pie imunologa? vel esmu dzirdejusi, ka esot tadas potes pret herpi...
dzex
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 12:37
man tevis zzeel :(... neko nezinu kaa paliidzeet.. nezinu ja zinaatu paliidzeetu
xxx
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 12:38
Dzex--
Tu aizmirsi piemineet,ka cilveeku ar pumpaam uz dibena neviens nemiil...
dzex
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 12:40
xxx
ej dirst!
celoliits ir aarsteejams bet herpes nav!
Ir vairaaks aemocijas ko cilveeks izjuut... zzeelums, cienja, miilestiibas, iekare utt.

es juutu zzeelumu pret sho cilveeku un paliidzeetu ja maaceetu
Evucis
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 12:46
Tik tiesaam pamataa ar herpeem var cinities, stiprinot imunitaati.
Esi meginajusi dzert valtrex? Spriceet cikloferonu?

Par to vakciinu es arii kaut ko esmu dzirdeejusi, bet gan neko konkretak nezinu - varbuut sheit ir kaads, kursh var pastaastiit??? Vai Latvijaa taada vispaar ir pieejama??
speciaali dzhekam
01.11.2004 12:51
AARSTEEJAMAS ir SLIMIIBAS, celuliits nav slimiiba, sekojoshi nav jaarstee un nav aarsteejams. Tas taa- terminologjijai priekshdienaam.
jebshu tavaa riiciibaa ir jauns klasifikators, kuraa atrodams tas, ko sauc par apelsiinmizas celuliitu. Jo klasifikatoraa esoshais celuliits ir pavisam cits- zemaadas audu iekaisums, bakteriaala infekcija, un to no tiesas var un vajag aarsteet.
dzex
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 12:52
tu tieshaam gruuti uztver lietas buutiibu.. raxturiigi sievietem :) bet te pavisam cits topic taapeec es tev saku ja veelies pieraadiit cik es dumsh un slikts tad atver topic nevis spamo ne pa teemu citos topicos kur cilveeks gaida kaadu padomu savaa nelaimee
Herta
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 13:00
Evuci, ne neesmu. Kurs arsts to varetu izrakstit? Uz savu galvu diez vai tas ir iespejams un velams...
Evucis
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 15:17
Vislabaak herpes gadijumaa ir doties pie imunologa, kursh uztaisa aisns testus un paskataas, kaadaa stavoklii ir imunsisteema un tad noziimee atbilstosu arstesanu.
Pati esmu bijusi Rigas reprodukcijas centraa pie dr.Bikovas - shobriid uzsaaku arstesanas kursu. Skiet, ka daktere vina ir zinosha, vienigi mani isti neapmierina attieksme - taada taa kaa padomju laiku pieskanja...

Sheit forumaa es vienreiz uzdevu jautajumu par labu imunologu, man toreiz ieteica arii dakteri Liiciiti rakstnieku polikliinikaa. Pati gan neesmu pie vina bijusi, bet atsauksmes ir labas. Varbuut aizej, aprunaajies, nodod analiizes, pastasti pec tam, kaa tev gaaja. Uzreiz jasaka, ka tas nav leeti - videeji analiizhu izmaksas ir ap 30 - 40 Ls vai pat vairaak... Ja ir polise, tad iespeejams kaut ko atmaksaa.
DONNA
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 16:17
Herta! dodies pie ìimenes ârsta un palûdz recepti medikamentam BRIVUMEN - lîdz pret HERPES ZOSTER ,kas arî tavâ gad. varçtu bût. zâles ir besîgi dârgas , bet arî besîgi efektîvas, nobeidz herpes vîrusu riktîgi beigtu, izsniedz pret ârsta receptçm.
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 16:24
brivumen, taapat kaa paareejie pretviirusu liidzeklji viirusu nenobeidz. brivumen iepakojums vienam kursam (shkjiet 10 tabletes) maksaa kaut kur Ls55. It kaa samazinot peecherpeetisko neiralgjiju biezhumu (situaaciju, kad peec parslimotas infekcijas tajaa vietaa saglabajaas nezheeliigas saapes). Labi liidz esosha paasinaajuma gadiijumaa, bet recidiivus naakotnee NENOVEERSH!!!
eve
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 16:26
pati vari nodot analiizes Gulbja laboratorijaa uz hepres, ir divu veidu(kopaa ap 5-7 Ls), tad redzeesi cik traki...Liiciitis var nosuutiit un uztaisiit imunitaates pilnas ainas analiizes(14 Ls), redzees, kaa ir iisti ar to imunitaati, vinjsh arii cupaam pie reizes dod zaales...vai uztura bagaatinaataajus, lai uzlabotu imuuno sisteemu - zinu,. ko runaaju...
eve
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 16:28
un mulkjkjiibas, ka ir potes pret herpes viirusu... taadas veel tikai zinaatnieki meegjina izgatavot, saka, ka naakotnee buushot - bet dziivosim, redzeesim...
dzex
ineshuks
01.11.2004 16:39
es domaaju.. teikt to ka pilniibaa neizaarstee vai neteikt.. tad padomaaju veelreiz un nolemu.. lai cilveekam ir vismaz ceriibas starinjsh lai arii taa ir sevis maaniishana tomeer kaadu laiku sirds miers.. bet te antnaci tu un sausi visu noskaidrosji! :(
pûka
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 17:06
Herta, tas, ka ir tik bieþi herpes vîrusa recidîvi, tik tieðâm pierâda to, ka ar imunitâti nav viss labâkajâ kârtîbâ. Principâ jau bûtu jâmeklç iemesls, kâpçc ir ðie te recidîvi, jo herpes infekcija ïoti bieþi mçdz bût pavadîjums kâdai citai vainai. Tas, ka herpe metas tieði mr laikâ, varçtu liecinât arî par to, ka kaut kas nav kârtîbâ ar hormoniem. Jo viena lieta ir koriìçt imunitâti, bet ja apakðâ ''sçþ'' kâda cita pamatvaina, tad ðî te korekcija ilgstoðus panâkumus nedos. Tâ kâ, manuprât, bez imunoloìiskâm analîzçm vçl vajadzçtu uztaisît visas STS analîzes (hlamîdijas, ureaplazma u.t.t.), pârbaudît hormonus. To visu var izdarît pie imunologa Lîcîða. Kâ jau te minçja, labs dakteris :)
dzhekam
01.11.2004 17:17
Staadies priekshaa pacienta reakciju, kad jams izteereejis Ls55 par 10 tableteem ar ceriibu, ka nu viss ir shtokos un beeda beigusies un te peec paaris nedeeljaam herpe atkal klaat. Atkal saakas aarstu zaakaashana, neprofesionalitaates piesaukshana un liidziigi nesmukumi. Cilveekam ir tiesiibas zinaat patiesiibu par savu veseliibu. Un shii nu nav taa shausmiigaakaa patiesiiba. un maaniishanos ar sho kaiti visticamaak ar atklaatu gana aatri.
dzex
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 17:25
taaptaas kaadreiz domaaju...

ir tomeer lietas ko es negribeetu zinaat
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 17:34
negribi zinaat, ko- ka Ls55 (gana liela nauda) patiesiibaa ir vienai reizei un var iztikt arii bez taa?

Shis fakts pat ljoti iespaido cilveeka izveeli pirkt/nepirkt attieciigaas zaales.
Herta
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.11.2004 21:01
Uj, mani jau vairs nespej satriekt tas, ka herpe nav arstejama - ka jau teicu mocos vairakus gadus un pa siem gadiem intensivi par to interesejos. Es to zinu, tikai ceru, ka kaut ko var darit, lai tas nebutu tik biezi. Nu teiksi, divas reizes gada, nevis katru menesi!

Bac , man kauns pie ta Laura Licisa iet. Vins esot jauns simpatisks dakteris, a es ar savu herpaino dibenu...kaunos:(

Reiz biju aizgajusi pie vienas dermatologes arsaa, es tacu sen jau zinaju, ka ta ir herpe, un gribeju, lai kadu smeriti izraksta, tacu vina mani izlamaja, ka tas esot parasts augonis, un lai es nemuldot, ka katru menesi man tads metoties un aizsutija majas....Veselibas centra 4 ari neko pratigi neieteica, tikai padzert vitaminus. Nu, dzeru ka mulke - ne silts ne auksts...
Sky
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
02.11.2004 14:39
Man tas pats:( Turklat, kad ta herpe uzmetas, sakas sausmiga rauduliba , ieksejs nemiers, uztraukums- lidz par stavoklim, kad dzivot negribas. Tiklidz ta sak dziit, depresija pariet... Dermatologi nav palidzejusi, vini jau aparste sekas, bet nemekle celoni...
pûka
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
02.11.2004 15:14
Tâpçc jau es teicu, ka jâmeklç cçlonis, kas to imunitâti grauj.
Kaut vai viens piemçrs: manai paziòai bija uzliesmojumi ik pa 2 nedçïâm. Dermatologs izrakstîja tâs paðas dârgâs zâles ar aciklovîru (starp citu, pie tâm rodas spçcîgs pieradums un tâs ar laiku vairs nelîdz), nelîdzçja, pçc tam lietoja wobenzînmu, atkal nelîdzçja, izðpricçja cikloferonu - nulle rezultâtu. Tad neizturçja un aizgâja pie imunologa. Uztaisîja veselu kaudzi analîþu, rezultâtâ atklâja pamatîgi paaugstinâtu helio pylori baktçriju un kâ to izârstçja, plus vçl padzçra medikamentus imûnkorekcijai, tâ viss ok. Nu jau pagâjis pusgads kâ recidîvu nav.

Tâ kâ ne jau vienmçr pretvîrusu un imûnkorekcijas zâles palîdz, jâmeklç cçlonis :)
Herta
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
02.11.2004 17:25
Uj, tad jozu pie imunologa.!
Pūka, paldies Tev milzīgs. Atradu šo saraksti caur Google, jo vairs nesapratu, ko iesākt ar savu herpe zoster. Skaidrs- došos pie dr. Līcīša. Kopš jūsu sarakstes ir pagājuši 5 gadi, un t;a kādam noder. Super!
nu ja
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
09.11.2009 05:21
es pret herpes simplex ar wobenzym cīnos, un, kamēr mēnesi lietoju, recidīva nav bijis.
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
09.11.2009 12:58
Palīdzēs Formula99
Smaida
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
09.11.2009 18:22
Tiešām te neviens nezin kas ir Herpes un kā to ārstēt? Tak vienkārši Googlē sameklē un arstejies. Herpes ir vīruss kas sēž visā organismā, un ar smērītēm to var izārstēt tikai kamēr nav hronisks. Kad ir hronisks, tas nozīmē ka jādzer zāles iekšķīgi, kas izdzen tieši Herpes no visa organisma. Ar imunitāti te ir maza saistība. Un pirmkārt bija jāapciemo Briāna ielu !
Oto
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
15.11.2009 02:47
Ar imunitāti tieši ir liels sakars, kamēr imūnreakcija ir normāla tikmēr vīruss neizpaužas. Tiem kam metas aukstumpumpas jāpalieto B6 un B12, kad laikapstākļi pasliktinās. Man palīdz.
Uzrakstīšu kādas pazīmes ir kad esi saslimis ar Hepatītu un kā to var izārstēt mājas apstākļos.
Sāp galva
Tirpst rokas,kājas un galva
Roku delnas svīst un ir mitras
Pa naktīm nenāk miegs
Nervozitāte
Paaugstināts asinspiediens
Rodas vēlēšanās uz visu asu,sūru,saldu un arī slāpes.
Slimojot ilgāk par 5 gadiem,vīriešiem sāk izskrist mati.
Izsteikti sāk garšot saldumi un kalorijām bagāti-cepti ēdieni un dzērieni,kafija,kokola un citas krāsainās limonādes,kā arī alhaholiskie dzērieni.
daudzi saka,ja sātīgi nepaēēd,tad nevar pastrādāt.Tas pats ir ar kafiju.
Kā var izārstēt mājas apstākļos Hepatītu.
Uzsturs jaukts,kurā pārsvarā ogļhidrāti:dārzeņu zupas,vārīti dārzeņi un augļi,kompoti,baltmaize,vājpiens,piena putras,vārīti kartupeļi,sviests(10-15gr.dienaktī)vairāk saldi ēdieni-cukurs,medus,ievārijumi,saldi ķīseļi un kompoti.
Olbaltumi biezspiena,liesas gaļas un zivju(vārītu)veidā nelielās devās.
Uzsturam jābūt bagātam ar vitamīniem A B C D E .
Ieteicams ārstēšanās sākumā lietot K vitamīnu,vai uzstura bagātinātāju Lucerna(1-2) mēnešus.
Un katru dienu ēdienreizē lietot vāji apceptas (tā kā var ieēst) cūku akniņas.
Ja, būs aizcietējumi,tad jālieto caurejveicinošas zāles,lai vēders iziet regulāri.
Pie šādas diētas japieturas vismaz 9 mēneši.
Nedrīkst ēst- gaļas(zivju)zupas,ceptu gaļu,uzskožamos,asas garšvielas,olas(dzeltenumu)treknus produktus,šokolādi un to izstrādājumus,skābētus kāpostus,sālītas zivis,vai marinētas,kā arī dzert gāzētas limonādes,alhaholu,kafiju,vai arī lietot narkotikas.
Sava dzīvojamā telpa un tolete bieži jāmazgā ar hloru.
Pēc tam jaizdzen visi parazīti





i.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.12.2009 23:51 by puce.
Re: Herpes - esmu izmisusi:(
01.12.2009 18:55
...murgs kaut kāds...
Pie celiakijas arī var būt niezošas pumpas ,liela nervozitāte un daudz kas cits.....un varbūt tikai nogurums un pazemināts hemoglobīns...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: