Krutis viriesiem (nav gino)

Aizsāka Lauris11 

Lauris11
Krutis viriesiem (nav gino)
12.02.2020 08:11
Sveiki, man ir tada problema, ka man ir palielinatas krutis, esmu 27 gadus vecs virietis, augums 189 cm , svars 84 kg problema sakas 18 gadu vecuma, vienmer esmu bijis ljoti tievs, bet tad saku pienemties svara, pedeja pusgada laika lietoju antidepresantu miegam - mirzaten un quetiapine, pienemos svara vel vairak un izauga gan liels veders, gan palielinajas krutis, neerti staigat tkrekla, kur nu vel bez krekla, vel ik pa laikam uzsezos uz opiatiem, katru dienu dzeru alu, (tagad censos mazinat un partraukt) un patik shad tad uzpipet zali, vel lietoju jau gadu benzodiazepinus, sakuma clonazepam, tad xanax, tagad xanax tikai tad kad rodas panikas lekme vai ir smagas pagiras, vai kumari no opiatiem, (tad lietoju shad tad ari gabapentin)censos pietureties pie diazepam 10 mg no rita, eedu es diezgan neveseligi, un biezi needu pa dienu, uz nakti pierijos, man ir ielauzta roka, tapec nevaru shobrid treneties isti, nav ginomastija, krutis ir mikstas un kruskurvja muskuli nav lieli. Ludzu iesakiet ko varu darit lai nomestu taukus no krutim, butu labi ari riepu nomest. Neesmu ipashi turigs, varbut kads var ieteikt kadu labu nedargu dietu vai vitaminus, vai jebko citu ludzu palidziet, esmu izmisis un iedzinis sevi kompleksos :(
Zhanis
Re: Krutis viriesiem (nav gino)
14.02.2020 00:12
:( man arii taa bija bet izbija pats no sevis, cerams, kaads tev paliidzees!
Ar prātiņu laikam nav viss labi, ja ir pārliecība, ka katru dienu dzerot alu un pierijoties uz nakti, būtu jābūt bez lieka tauku slāņa
Lauris11
Re: Krutis viriesiem (nav gino)
29.03.2020 23:12
Man tauki uz krutim bija jau 18 ja ne pat 17 gadu vecuma. Un man nebija lieka svara, nav ciets, tatad nav gino, varbut kads var ieteikt kadu preperatu vai dietu kas varetu palidzet?
žults
Re: Krutis viriesiem (nav gino)
31.03.2020 19:10
šeit padomu vari nemeklēt, jo te tikai ciniski gara kropļi uzturās!
33
Re: Krutis viriesiem (nav gino)
02.04.2020 19:55
No alus aug krūtis. Alus satur sievišķo hormonu. Pārstāj dzert alu!
Diēta: nekāds alus, veselīgs ēdiens un neēst uz nakti.
matrix 4
Re: Krutis viriesiem (nav gino)
06.04.2020 03:01
Personai ir neattistiti muskuli. Otra puse LDR vienkarsi izklaidejas..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 5?
Ziņa: