Aksiali hiatala hernija

Aizsāka Zane 

Zane
Aksiali hiatala hernija
03.11.2004 10:06
Kas tas ir? Vai man jasatraucas un vai tas ir kas nopietns? Izarstet var? Cik sapratu, tas ir kautkads plisums, bet vai liels?

es
Re: Aksiali hiatala hernija
03.11.2004 11:50
Aksiâli hiatâla hernija,- barîbas vada atveres trûce: -tajâ vietâ kur barîbas vads iziet cauri diafragmai izveidojusies lielâka atvere nekâ vajag. Tâ rezultâtâ daïa no kuòìa ieslîd virs diafragmas. Sûdzîbas: atraugas ar barîbu, dedzinâðana noliecoties uz priekðu utt. Ârstçðana daþâda- gan ar zâlçm, gan íirurìiska (laparoskopiska fundoplikâcija)
Zane
Re: Aksiali hiatala hernija
03.11.2004 12:06
Paldies, es.
Kas notiek ja nearste? Vai ta atvere pati sadzit nevar? Un vai es ar sito diagnozi drikstu iznesat vel kadu bernu? Laikam jacapo atkal pie kada gastroenterologa :(
qwq
Re: Aksiali hiatala hernija
03.11.2004 13:00
Pie G-E-loga aizèâpo gan, droði vien vajadzçs veikt ðâdus un tâdus izmeklçjumus vçl, lai pilnîba atbildçtu uz Taviem jaut., bet nav jau tik traki.

Tâda Dg ir ïoti daudziem, vçl vairâk ir tâdu, kuri mierîgi staigâ apkârt un kuriem ðî íeza nav pat diagnosticçta.

Zâles gan visticamâk bûs jâlieto un daþi reþîma ierobeþojumi ðíiet tiks rekomendçti arî.
Re: Aksiali hiatala hernija
03.11.2004 21:44
ir slimîbas, kuru nepiecieðamîbu ârstçt, nosaka nevis tas, ka viòa ir , bet tas, cik viòa nopietnas problçmas rada.
Hiatâla hernija - tieði tâda dg., ja viòa nerada nekâdas problçmas, neko arî nevajag darît, bet ja ir smags barîbas vada iekaisums, kas nepadodas terapijai iespçjams , ka vajag operçt.
Zane
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 10:56
Un kâ tad var noteikt, vai tas iekaisums ir smags vai nç? Nezinu, kobru jau noriju, vairâk negribu :) Bet paðsajûta diezkâda nav, tâda durstîga sajûta ir tai diafragmas rajonâ, nâk atraugas pçc çðanas, noliecoties uz priekðu nedaudz ta ka sâp un ir tâda kâ smaguma sajûta pakrûtç. No rîtiem tâ kâ kakls sakairinâts un skâbena sajûta mutç :(
Varbût pati esmu sadomâjusies, ka man tur nezin kas ðausmîgs tur ir, un tapçc tâ jûtos? Sçþu mâjâs ar bçrnu un ir laiks nepârtraukti par to domât. Kad nodarbojos ar kautko, tad nemaz to vainu tâ nejûtu.
p.s. Vai tâ operâcija skaitâs smaga un vai pie tâs var arî nomirt :) ?
pps. gadi man tikai 28.
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 11:28
Nu nemirst neviens tâpat vien pie operâcijâm, goda vârds. Nebaidies.
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 11:30
mirst, zinu 2 íirurgus, kas miruði operçjot
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 11:51
Man arii ir taada dg.Man gan 2 gastroenterologi pateica,ka opereet vajag tikai tad,ja dikti liela taa truuce un ar zaaleem nu nekaadi netiek galaa, jo operaacija esot smaga.
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 11:54
operâcija kâ jau laparaskopiska operâcija - íirurgam tehniski grûta
qwq
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 14:10
Virumâ gadîjumu operçt nevajag, bet g-e-logus klausît gan, tas arî bûtu zinâms priekðnotiekums, lai vçlâk nebûtu jâdraudzçjas ar íirurgiem.
Zane
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 14:41
Nu tad laikam liksos uz Gastro, tur taka labas atsauksmes ir dzirdetas par diem dakterisiem :) Nezinu tik, cik liels naudas zuksnis par viziti tur jaatstaj :) Sobrid esmu apnemibas pilna klausit visus pasaules G-E-logus, lai tik man paliktu labak un kungitis neparvaktos uz dzivi pie plausam :) Bus ta ka balodim - guza :)))

Otto, tie kirurgi nomira tad, kad vini opereja, vai kad vinus opereja:)???
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 14:44
Zane,
Gastro kons-ja pie Tolmanja maksa 15Ls. Mezecka ARSA 10Ls.
Abi arsti ir labi.
Zane
Re: Aksiali hiatala hernija
04.11.2004 15:00
womene, paldies liels :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 5?
Ziņa: